Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

paska
1. dec 2009

aj ja poprosím jeden kýbel 😝
tonička ja by som chcela byť tvoje dieťa 😀 teda hlavne dneska lebo by som spalaaaaaaaa 😔

petusko
1. dec 2009

jezis toni, esteze vravis, zubar! musim to uz aj ja dnes vybavit, len ja som v takej blbej situacii, ze moja zubarka zomrela v lete, tak teraz by mal niekto nastupit do jej ordinacie, netusim kto ako kedy bude robit, lebo vlastne pol roka tam nik nebol. idem to obvolat...

petusko
1. dec 2009

paska vitaj v klube neprebudenych 😀

tonicka
1. dec 2009

No,když tak koukam přes to sklo... dieta spi,pojdem zavlat zubarke,ze dnes nie je dobra konstalacia hviezd 😀

tonicka
1. dec 2009

paska,vcera karolinka zaspala o 3 a do 6 spala tak,ze nic ju nezobudilo....aj spravy som kukala aj som telefonovala aj som jedlo robila... nic,ale ani sa jej nedivim,tie sople unavili aj mna... 😅

certica
1. dec 2009

tak, dnes je to vazne interesantne. dieta mi odpadlo pred polhodinou na fitlopte (a to bezne spava az o 12h), som mu pustila chorvatsko-ňadranske odrhovacky a zrazu len taka handrova babika na mne vydava chraplave zvuky 😀 .
paska, nebudem pes a pridavam sa do klubu tych, co dnes budu prepletat spagetle vidlickou. mm ma dnes husacinu 🙄 neboli ozran-obzer party v grobe, takze skor ako po polnoci ho necakam.

tu je tma jak v kobke (bu bu bu 😀 )

radoslava
1. dec 2009

Ahojte
Andrejkovi všetko naj k včerajšim meninkam.
Sme doma Sabinka je chora ma sople a strašny kašel. Inak je ako rybička 😀
Horučky už prešli no do školky nepojde, som na OČR prvy krat 😀 😀 😀
A do konca roka ju tam asi už ani nedam. Z 36 deti je 20 chorych a aj ty ostatny tam kašlu a soplia tak serem nedam ju tam. Nech mame pekne vianoce a nie soplave a uchrchľané.

petusko
1. dec 2009

tak medovnicky hotove, su jedle 😀
medzi pecenim, varenim obeda a obiehania okolo dietata nam rupol ventil na radiatore, voda striekala vsade, takze sme mali veselo 😀

radoslava
1. dec 2009

moje nervy Petuško tak to teda asi bolo riadne veselo.

andrea.m
1. dec 2009

no vidím že vo väčšine domácnosti je dnes vzrúšo. ja mam spavý stav až teraz poobede...šak prečo nie ked treba ísť do nočnej.

lenadka
2. dec 2009

ahojte, mna ste s tymi spagetami tiez dostali dnes budu 😀 ale navarim aj gulas, lebo idem na 2 dni prec tak nech sa tlacia, Lucka miluje gulas 😀 a manzel tiez moze 😀 ja sa v noci -teda nad ranom pravidelne zobuim od pondelka do dnes to bolo o 4,00, 4,20 a dnes 3,20 🙄 a nemozem uz zaspat..ale dnes sa mi to po dost dlhej chvili este podarilo 😝 lebo to som potom ako prastena a kavu som preventos vysadila tak sa nemam cim prebrat 😅
petusko keby mi takto rupne ventil na radiatore-absolutne by som nevedela co s tym 🙄 😅 ani neviem kde je hlavny ventil-privod do radiatorov-tak by nas asi vytopilo 😝 😅

zuzu13
2. dec 2009

ahojte
prisla som vas pozriet... 🙂
vidim, ze choroba Vas neobchadza...aj my sme boli chori, ale od pond. je Lucka uz v skolke...tak dufam, ze bude OK a vy a aj my tiez
petusko, my sme vcera tiez piekli medovnicky a aj linecke, dnes mam na plane vanilkove rozky a ak sa mi bude chciet aj suhajdy...
a na obed??? nechce sa mi nic varit...tak asi to bude nejaka rychlovka ale na 2 dni, lebo zajtra robim...hadam aj granadir a sosovicovu pol. ale uvidim...ako sa mi bude chciet 😀 😀 😀

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

pekny den 😉

zuzu13
2. dec 2009

lenadka, nieco som premeskala??? si tehu??? 😅 🙂

lenadka
2. dec 2009

zuzu, zatial ano 😉
zuzu ta fotka vo vani ma dostala sa tu sulam-vsak trenovat treba aj na sucho 😀 😀 😀 ta fotka je krasna, si ma inspirovala 😉

zuzu13
2. dec 2009

lenadka, faaaaakt?????nech ste zdravuckiiiii...... 😉

zuzu13
2. dec 2009

takze damy dnesne menu> sosovicova polievka a zemiakove placky... 😀

radoslava
2. dec 2009

Mna ale mali sme minuly tyzden ale len polievku, mala ju zbožnuje aj s parkom musi byt 😀
Dnes mame fazulovú polievku a rezance s makom alebo na vajičku ako si kto bude želat.
Som momentalne na MD-OČR takže varim 😀 😀 😀

zgurkaa
2. dec 2009

Lenadka, supeeeeeer, tesim sa s tebou. 🙂
My sme od soboty chore, zacalo to kaslom a v nedelu horucka, v pondelok akochoroba prisla, tak odisla, ale chytilo to Simku a ta nemala take nizke horucku ako Miska (38,6) ale vyssie 39,8 ☹ ......takze zabali, po paralene horucka vobec neklesla, max na 39,3, no nastastie to trvalo tiez len den ako u Misky.
Andy u nas je pisanie tiez horor, 4 riadky trvaju aj 2,5 hodiny, lebo 2 hodiny ju prehovaram. 😖

petusko
2. dec 2009

dobry vecer 🙂
dneska som tu az teraz, nejako nemam stih, bola som doobeda v meste este nejake darky dokupit, uz mame dufam vsetko 😅 takze varenie bolo dnes na MM, ako vzdy zasa to bolo vyborne, ja neviem cim to je, ale ten chlap tusim vari lepsie ako ja! 😲 😕 😀 bola to falosna svieckova, z bravcoveho maska. mame aj na zajtra. a polievka zajacia, takze to ja eeeee 😝
zgurks, tak aj u vas choroba? hrozne 😖
zuzu, super fotose. 😉 ty si vzdy taka rychla s pecenim, ja som len tie medovnicky, lebo chcem deckam do skolky v piatok zaniest 😀 teda ak sa mi ich podari este ozdobit dovtedy 😅
ostatne budem vypekat tak tyzden pred vianocami.
na a na skolakov sa tesim aj ja. ja neviem petka prinutit teaz ani kreslit, jeho to vobec nebavi. 😝

maryn
2. dec 2009

ahojte 🙂
tak ani ja nejak nestiham, dnes som bola na alergologii,na testoch, tak mi tam povyskakovalo vselico a najma palina to ma 4ty stupen, tak mam zodac a ventolin.
detvaky zatial ok, dufam ze to nezakriknem, no ja zajtra idem zasa k zubarovi auuu, velmi sa bojiiim, neznasam tie injekcie 😒
zuzu fakt krasne fotky a lucka je velmi peknucka 😉
petusko aj ja mam iba medovnicky, ved este je casu, ci nie? 🙂 a ty uz mas vsetky darceky? no teeeeda ty si sikula to ja mam iba pre drobcov este 😅
tak maminam skolakov nezavidim s tymi ulohami, som zvedava ake to bude u nas, prajem vela trpezlivosti 😉

ked uz o jedle ste pisali, u nas bol zemiakovy privarok a fasirky, zajtra je knedlo vepro zelo 😀 a tiez zajacia polievka detom
musim padat
pa dobru noc

tonicka
3. dec 2009

kočky, mna asi ....., som myslela, ze sa to uz zlepsilo a hovno hvno zlata rybka, akvarium nebude.... zase prekaslala pol noci a to uz skoro vobec nekaslala ani cez den.. ☹ 😔 😔 som dufala, ze zabrali lieky

petusko
3. dec 2009

ranecko 🙂
maryn, no darceky uz mame, uz fakt len nejake detaily doladit 😀
toni ☹ nech to prejde rychlo, ved ide Mikulassky vikend 🙂
nasi maju v skolke zajtra, ale ze len takeho rychleho, ze posedenie si urobime potom pred vianocami 🙂
v sobotu pride Mikulas k nam domov, sme si zorganizovali tak ako kazdy rok.
a v nedelu zasa na obecnom urade bude 😅
to bude cokolad, budem ma co mslat do jari 😀

radoslava
3. dec 2009

Ahojte
Chorobam skore uzdravenie želame.
My sme boli dnes zase u doktorky sa to zhoršilo horučky sa vratili takže veselo mame.
Pre mikulaša sme si boli v školke včera dala jej ho pani učitelka velmi sa tešila. Ostatne deti to nevideli boli v triede. Boli sme sa rozlučit lebo už tento rok nepride do školky až v januari.
Petusko aj k nam pride Mikulaš v sobotu ako každy rok. A aj na namesti bude v sobotu pride na saniach, ktore tahaju koniky.
Sabinka sa už velmi teši dufam ze jej bude lepšie a pojdeme.
Petuško u nas čokolad aj keby bolo vela tak nam do jari nevydržia. Maminka požere 😀 😀 😀 😀

tonicka
3. dec 2009

My nie sme chorí, my mame alergiu 😠 , ale nevadi, ran vyzerala dobre, aj do skolky sla, a az tam prvy krat zakaslala...

maryn
3. dec 2009

toni to ma mrzi s tou alergiou ☹ dufam ze vam coskoro nieco zaberie a bude moct normalne existovat
radi tak aj vy chorobkujete, prajem rychle uzdravenie a posielame sabinke pusinky 😉
my tiez ideme zajtra do mesta pozriet mikulasa ako pojde na koci s konikmi, lebo toho roku na saniach asi tazko, inak si pamatam ako chodil na saniach ked som bola mala, bolo to krasne ked bol sniezik, skoda ze je to teraz takto 😒 , ale aj tak sa tesim na tie detske rozziarene ocka 😵 a potom vecer pride aj ku nam na balkon 😀 nieco nam hadam necha v cizmach 😀

petusko
3. dec 2009

caute 🙂
mne to nejako az teraz dochadza, ze zajtra ten nas Petik bude v skolke sam, ked tam pride Mikulas. vsak sa oblazni, bude plakat si myslim ☹ ale rozpravala som mu o tom cele poobedie, ze aby neplakal, tak uvidime.

paska
3. dec 2009

ahojte , tak asi sme aj my chorí 😒 andrejko mal večer teplotu teda zatial nič hrozne len taka zvýšenka ale aj tak 😖
neviem či pojdeme zajtra vobec kuknuť mikina a tak sme sa tešili hruza tieto choroby

maryn
3. dec 2009

veru hnus, uz by to mohlo skoncit, my sme minuleho roku neboli kuknut mikina presne kvoli tomu, tak dufam ze nam to aspon teraz vyjde
petusko neboj petik to iste zvladne 😉

maryn
4. dec 2009

dobre ranko 🙂
kava vypita, mm odprevadeny do prace, viki uz lezka na gauci a nelka este dunda 🙂
dnes by nemuselo prsat, ze by sme mohli ist kuknut tych mikulaskov, neviem ci sa netesim viac ako deti 😀
aj ja si vylozim cizmu, co ked mi tam nieco necha 😀
program na vikend, upratat, poprat, pozehlit, ponavstevovat starkych, vyzbierat vsetky sladkosti 😀

pasi dufam ze to bolo len take bububu u vas a ze budete moct kuknut toho mikina 😉

tonicka
4. dec 2009

drzim palce vsetkym zucastneným, aby sa miki podaril uspesne 😀