Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

andrea.m
15. jan 2010

tak svetlý korpus som úspešne rozkrojila 🙂 tmavý je v rúre iba z 2 vajec ten sa krájať nebude. dnes to chcem ešte naplniť a zaliať čokoládou a zajtra dokončiť zdobenie

lenadka
16. jan 2010

ja so mto vcera urobila podobne, cokoladovy som spravila z 3 vajec a orechovy zo 6 a ten rozkorojim. dem spravit plnku a rozmrazit jahody, nech vecer mozem zdobit a plnit 🙂

lenadka
16. jan 2010

tak torticka naplnena, necham to stuhnut, polejem vrch cokoladkou a vecer mozem zdobit 🙂

petusko
16. jan 2010
lenadka
16. jan 2010

jani tak ste mali navstevu? 😀 zlaty su chalani ako sa pekne hrali 🙂

torta je hotova, mala mi pri tom gybicovala co mam kde dat - vymakla ma pri zdobeni a tak je podla jej vkusu ako kanarik, ale ved je to jej torta tak sa musi pacit v prvom rade jej 😀 silou mocou tam chcela mat uplne vsetky ozdoby co sme nakupili, ktore mali byt len alternativou ak tie druhe nie, ale ma tam vsetko 😀

petusko
16. jan 2010

ano ano, mali sme navstevu, super nam bolo, ako vzdy 🙂 decka boli zlate, my sme pokecali 🙂

tesim sa na foto lenka, som zvedavaa 😅 aj andy mala krasnu tortu, teda Tamarka, perfektne fotocky andy 😉 normalne zacinam rozmyslat, ze teda aj ja upeciem doma, dala som sice v cukrarni urobit, ale ked ste vsetky take sikovne, co budem horsia??? 😀 😀 ale nie, aj tak som zohnala figurky Pat a Mat, s tym som nepocitala, tak mozno nieco vykuzlim 🙂

andrea.m
16. jan 2010

dakujem za pochvaly...torta zatiaľ vcelku až zajtra sa bude krájať 😉 dúfam že aj bud jedla 😀

janka krásne fotečky...zavidím...že som s vami nebola 😒

tonicka
17. jan 2010

Ahojte zlaticka, vsetkym vam zelam všetko najsamlepsie, vela zdravicka a radosti a usmevov 😵 😵
Mne odisiel PC, tak sa tu neobjavujem a tusim vtedy najviac pisete 😉 nevadi, piste asi do konca tyzdna som bez PC 😅

petusko
18. jan 2010

krasne zasnezene ranko 😎 ci uz asi aj den 😕 😅

dnesnym oslavenkyniam Lucke a Tamarke prajeme vsetko najlepsie a najkrajsie 😵 😵

Ja si davam kaficko a ranajky, Petik v skolke, ked zbadal vonku sneh, tak sa tak tesil, hned sa musel vyvalat, takze do skolky prisiel total mokry 😅 Marcelik s este s tatim gula v posteli 😅
ja mam dnes lenoch den som sa rozhodla, nerobim nic 😀 navarene mame od vcera, aj upratane, takze sa budem len tak potulovat a mozno vezmem maleho na sanky 🙂

lenadka
18. jan 2010

jani ja tak isto, sice mam za kos pradla, ale to nema nohy 😀 neutecie, nic sa mi nechce, len tak lenosit, vcera som bola total grogy, nevedela som ze oslava moze byt pre mna az rak narocna 😝
pridam aj foto, ale len z mobilu, co sme fotili klas. fotakom, musim dat najskor spravit fotky 😕

zuzu13
18. jan 2010

ahojte
lenadka, andrea, Lucinke a Tamarke prajeme len to naj...k narodeninaaaam.... 😀

radoslava
18. jan 2010

Ahojte
oslavencom všetko najlepšie, som tu nebola a myslim že Andrejko a Viki a aj Tami už mali narodeniny.
takže ešte raz všetko najlepšie hlavne vela zdravička.
Inak ten sneh stale pada bože to budu cesty. Vela vela je toho snehu. Do prace som dnes išla 2 a pol hodiny.

andrea.m
18. jan 2010

dakujem krásne za blahoželania v Tamarkinom mene 🙂

lenadka
19. jan 2010

caute baby, tak som konecne doma s poradne, rano som tam volala kazali mi prist pre duphlaston a ze teda spravia mi aj poradnu ked uz som tam a sono tiez. Takze krv dobre, az na zvysenu hodnotu, ze som prekonala volakedy davno toxoplazmozu-tak to len budu sledovat, pojdem na krv na viac na infekcne, objednali ma 2.2....sono babatko OK, velkost zodpoveda 11+5, podla ms som v 11+6, cize takmer na chlp, velke je 50mm, ma rucicky, nozicky a prsteky-kyvalo zatvaralo a otvaralo rucku, kopkalo a dobre sa na zaciatku schovavalo bolo vidno len dutinku a metajuce sa rucicy a nozicky, dr. musela dost zatlacit aby bolo vidno cele babo, placenta je ulozena spravne, akurat mi zistili zrasty...najskor ma presviedcali ze to mam vrodenu vadu maternice, ale som sa s nimi hadala, ze nemam! Uz som jedno dieta cakala, vsetko bolo ok, druhe som cakala a zas neboli ziadne zrasty ani na vajecnikoch ani maternici, zistovali mi to na sone, lebo mali podozrenie z mimomaternicoveho a zrasty sa nepotvrdili,,,takze zavolala druheho lekara a ten povedal ze su to zrasty bud s predch. porodu, alebo kyretu v lete-co je pravdepodobnejsie, kedze pred nim bola maternica krasna takze teraz budu sledovat ako sa tie zrasty budu spravat, v praxi to vyzeralo, ze dutinka bola rozdelena napolovicu ako ked sa cakaju dvojcata 😕

maryn
19. jan 2010

ahojte 🙂
som tu nebola, tak dodatocne oslavencom prajeme vsetunko najsamlepsie, veeeela zdravicka a lasky 😵 😵 😵

radoslava
21. jan 2010

Ahojte
od rana kyda a kyda ten sneh. 🙂
ja sa osobne velmi tešim ale viem ze motoristi velmi nie. Kedže ja sa vozim busom tak mi to neva sa kocha ako je krasne bielo.
Dnes som sice cestovala do prace dlhoooooooooooooooooooo a zložito ale čo už narobim.
Sabinka včera padla v školke s bobov lebo sa bobovali a sankovali tak ma odrate lice. No fešanda bude na fotkach s tortou. Dufam ze dnes si už nič neurobi. 😀 😀 😀
Dam kavičku taku doobedu kto sa prida

lenadka
21. jan 2010

Aj nase deti sa vcera v skolke bobovali, ale obislo sa to nastastie bez nehody-no pistali skolkari na pol dediny 😀 , u nas snezi tak potroske 🙂

paska
21. jan 2010

ahojte 🙂 dlho som tu nebola takže všetkým oslávencom všetko najlepšie k narodeninám 🙂

radi aj tu kydá ale tak pomenej, za to mrzne kvalitne 😖 aj tak už chcem aspon marec!

leni mám radosť z tvojich tt 😵

lenadka
21. jan 2010

paska asi aj ja by som uz radsej videla trcat pupavy...inak mi je to jedno, ale teraz sa neviem dockat leta-ja uz chcem mat drobcaaaaaaaaaaa 😀 😅 😀

petusko
21. jan 2010

caute caute 🙂

radka, tak sabinka bude mat znacku na fotkach, no nevadi, aspon bude mimoriadna 😀

leni, ja som takto trpela minulu zimu, bol pre mna utrpenim kazdy den, lebo som uz chcela april a rodit 😅 mozno preto mi teraz sneh nevadi, lebo si ho viem vychutnat 🙂

tonicka
21. jan 2010

Ahjte, ja som tu tiez dlllho nebola, disiel mi PC , ale uz som tuuuu 😀

petusko
22. jan 2010

baby, co chystate na karneval? ake masky? dajte nejake napady, bo ja teda netusim 😨 hlavne nech je to pre Petka nenapadne, lebo jemu nenavleciem nic na tvar 😅 ziadna skraboska ani parochna, musime to len nejakym oblecenim zamaskovat 😅
toni vitaaaj 😀

zgurkaa
22. jan 2010

Ahojte kocenky, co nove? ospravedlnujem sa ale akosi nic nestiham, rocna zavierka mi zabera 12 hodin denne, uz to pocituju aj deti, ale malo by to skoncit 14. 2. 😅

zgurkaa
22. jan 2010

Miska bude snehulienka a Simi vila. Nie moc originalne ale vybrali si to same 🙂

radoslava
22. jan 2010

Zguri tak to ti zavidim že ti to skonči 14.2. myslim zavierky. Mne to skonči 31.3. 😠
Kedže večer chodim domov ked už mala skoro spi tak som rano rezignovala a vodim ju miesto na 6,30 do školky ako volakedy na 8,00
Aspon rano sa vidime dlhšie 🙂

tonicka
23. jan 2010

Dakujem Petusko

Sabinočke vsetko najsamlepsie k 3 rockom 😵 😵 😵

Radka my chdime az na pol 9, alebo ako sa zadari 😝 Ja nevymyslam nic, lebo karolinka sa zasadne odmieta za nnieco prezlict. mam tu jedny akoze vilovske saty, tie mala v novembri, tak ak bude ochotna si ich obliect, tak si ich da, lebo sa mi nic neoplati kupovat a poziciavat na t aby to mala 5 minut na sebe aj to az ked jej slubim cokoladu a cukriky a potm to vyzlecie 😅

andrea.m
24. jan 2010

sabínke všetko najlepšie k narodeninkám 😀

filipko nemá v škole karneval iba učenie v maskách. maju doniesť iba škrabošku nič viac. tak som mu včera vyrobila zajaca. časom hádam dám aj fotky 😒 tami má karneval 11.2 a to ju vezmem do požičovne že čo si vyberie. momentálne básni o tom že bude vták,mravec alebo mucha 😅 ááááách moje nežné dievčatko 😀 😀 😀

zgurkaa
24. jan 2010

Radka, myslim to obdobie chodenia domov po 20.00 skonci 14.2., budem chodit o 19.00 😀 Ale uz teraz citim ze potrebujem dobit baterky 😒 . Sabinke vsetko najsamlepsie.

andrea.m
24. jan 2010

tak to by som asi nevydržala chodiť domov každý deň tak neskoro. ja prídem o 19.00 2x v týžni a už mám rozhádzaný systém

radoslava
25. jan 2010

Dakujeme velmi pekne všetkým za gratulácie.
V sobotu sme oslavovali my traja a moji rodičia. Velmi sa tešila torte bola to Macko Poo torta a hlavne sa jej pačilo sfukovať sviečky.
Od nás dostala tie skladacie puzzle na zem take penové. Už ma dvoje a stale to sklada. Je to super lebo zaroveň ma aj koberec.
A od našich dostala taku hovoriacu babiku na ovladanie. Bože je ako živá normálne ked ju dame spinkat tak chrape. Asi som z nej viac hotova ako malá. Aj pije z flasky spieva a rozpráva barčo.
Zguri ja som si myslela že už máš koniec, chuda moje tak budeš pokračovať. Ja tento tyžden budem chodit z prace skor ale potom zase nabehnem na nočné príchody domov a do marca -aprila aj vikendy v práci. Bola som teraz len v nedelu.