• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
vseko najlepsie sabinke :dizzy_face:

jani, a co tak kovboj-to das na hlavu klobuk, strapate gate a je to :wink: :grinning: alebo indian-to das celenku-ci ani to neznesie?

tonicka ja som malej chcela dat cervenu suknicku, pancusky, dva copy /prip. cervena satka/ kosik do ruky a mame karkulku :grinning: ale pacia sa jej v dracikovskom letaku tie princezne a babka sa ponuka ze je to kupi,, tak ked chce nezakazujem :grinning:
25. jan 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som nas vytiahla z toho dna druhej strany :grinning:

ahojte :slight_smile:

tak najprv sa ospravedlnujem ze meskanie a prajem Sabinke vsetko najlepsie k narodeninkam :wink: vela zdravicka a krasne detstvo :slight_smile:

Tamarke k dnesnym meninam vsetko naj... :wink: a inak som sa pobavila na jej snoch o maskach :grinning: ze mucha :grinning: :grinning:

u nas karneval zatial nedorieseny, ani neviem, ci vobec daky bude :confounded: :unamused: a mam presne problem co tonicka, petik si nic na hlavu neda, ani na tvar. takze ani celenka ani klobuk :unamused: my mame problem aj topanky kupovat s nim, lebo si nechce skusat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no idem sa naobedovat a zaliat kafe, tak by sa mohol niekto ku mne pridat :wink:
26. jan 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani prave som dojedla opavia polomacane keksy a kavicku-do malej salocky Luckynej som si zaliala taku slabu :slight_smile:
26. jan 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tamarke vsetko najlepsie k meninam. Ja mam cely tyzden auditorov v robote. Dnes som si dovolila utiect :grinning: Simonka mala ples.
26. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my želáme Tamarke všetko najlepšie k meninám.
27. jan 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako vas tak citam pracujuce maminky, tak si este viac vychutnavam matersku :sweat_smile: mate moj obdiv, ako to zvladate.
ja sa radsej este ani nezamyslam, co bude so mnou o dva roky :confounded:
leni, ked som citala, ze si si zaliala kavu do luckinej salky, tak mi napadla taka ta malicka z hracej kuchynky :grinning: sibe mi :grinning:
zgurka, simi je kocka velika :wink: vlastne obidve tvoje baby su zlatucke :wink: taki smejovia :slight_smile:
Petko dnes bral do skolky sladkost pre deticky aj cokoladu pre "pauicku" :grinning: len dufam, ze jej ju nevezme, lebo on je schopny si ju ist pytat od nej alebo rovno slohnut zo stola :angry: :sweat_smile:
zajtra ideme na kontrolu k neurologicke a v piatok ho asi nechame doma, aj v pondelok maju prazdniny, tak nech ma predlzeny vikend :slight_smile:
27. jan 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani :grinning:
ked spominas tie prazdniny asi aj nase deti budu mat, ach jo este ze som doma :sweat_smile:
27. jan 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
dakujem za gratulácie v tamarkinom mene.

všetkým narodeninovým a meninovým oslávencom ktorých som prešvihla prajem všetko najlepšie, veľa zdravíčka a šťastíčka.

dúfam, že u nás v mš polročné prázdniny nebudú lebo ma drbne :angry: už s filipkom mám problém a čo spravím z dvoma nemám potuchy. v pondelok mám ako na potvoru dennú a nedá sa vymeniť lebo sme ostali na smeny až tri :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zgurka dievčatá sú veľké kočeny :grinning:

peťuško parádna torta a párty tiež vyzerala super. hned by som sa pridala :grinning:
29. jan 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petkovi všetko naj naj najlepšie k narodeninám vela zdravička a lásky
hračiek a dobrých kamarátov zo srdca želáme.
29. jan 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A neviem presny datum ale aj Vavkina Lea mala teraz niekedy tri ročky tak všetko najlepšie
babulka naša
29. jan 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile:
tak andy v predstihu bonzla, ze bola party :grinning: ale uz som dala foto, tak kuk :wink:
a dakujeme, Petik mal narodky vcera :wink:
29. jan 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak máme doma prvé vysvečko....musím chalana pochváliť mal čisté :slight_smile: ...za odmenu ideme do bábkoveho zajtra a zatiaľ to vyzerá tak že sa teším viac ako deti :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem Leuske a Petkovi! :dizzy_face: a tiez sikovnemu Filipkovi, len tak dalej :wink:

vratili sme sa prave zo svahu, mm sa lyzoval trosku a my s Luckou sme na mensom kopceku vencili boby, robila som jej vlek, vratili sme sa vystipany od zimy a mm isiel este hraj hokej na ihrisko, tak dnes mam doma urcite lazara :sweat_smile: este sa nestalo, ze by prisiel odtial kompletný :sweat_smile: ktovie co to bude dnes?... a kde mame octanovu mast a ibalgin? :grinning: ...najvyssi cas to pohladat :grinning:
30. jan 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko...košice pod snehom....toľko tu nepamätám odkedy tu bývam a to je dobrých 8 rokov už
31. jan 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute bambulaci snehulaci :grinning: , aspon dodatocne nahlas zborovo: VSETKYM JANUARCATAM mojim VSETKO NAJ :dizzy_face: . nejak ma chyta nostalgia... :wink:

peknu bielu nedelu :slight_smile:
31. jan 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna tiez certi :sweat_smile:
31. jan 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co februarcatkam certi? :slight_smile:
2. feb 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja prajem dodatocne vsetkym detickam vsetko dobre. :slight_smile:
2. feb 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne zguri :grinning: , miske este celkom aktualne vsetko NAJ :slight_smile: , vela zdravia, smiechu a blaznovstiev...
dnes oslavuje aj moja teta :wink:
2. feb 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miske prajeme vsetko najlepsie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

aj nas mensi junior ma dnes sviatok, 10 mesiacov :grinning: :grinning: a zacina ma stvat gula mala, lenivy je ako vos :sweat_smile: len si sedi, max. klakne :sweat_smile: ale hadam sa rozhybe :slight_smile:

certi caf :wink:
2. feb 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ,este ma narok :grinning:
miske vsetko dobreeee :dizzy_face:
2. feb 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte :slight_smile:
aj u vas je take skvele pocasie??? ja som Petika niesla do skolky na rukach, lebo tak snezi a fuka, ze sa nevedel nadychnut. aj som lutovala, ze som ho radsej nevyhlasila :unamused: dufam, ze do poobedia sa to trochu umudri, lebo s kocikom von...no neviem :unamused:
leni, krasne ti tt pribudaju :wink:
3. feb 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani aj u nas fuuurt pada, ale ked sedim za oknom zvnutra je mi to fuk :grinning: mala v skolke nebola boli s ocinom na rehabilitacii a doniesli mi plny sacok suseneho ovocia, tak mozem tlacit pri telke :grinning:

ja az neverim tym tt :sweat_smile: vcera som boal v poradni, vsj ok, dr. mi vysadil tie hormony na udrziavanie a veru, dnes ma aj brusko pobolievalo, ale verim ze to bude ok :slight_smile:
3. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petusko, ze gula mala :grinning: . ved on ta chce len setrit, nie stvat :grinning: . poklad je to

leni, zachvilu budete vediet pohlavie :slight_smile: , teda pokial nebude robit drahoty... :grinning:
3. feb 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, ved ja to nejako neponahlam, staci, ze Petik lieta ako sarkan, ale ked vidim niektore deticky v jeho veku ako sa uz korzuju, tak mam pocit, ze patrim do inej terminovej temy :grinning:
mohla by si hodit foto chalosov, davno som ich nevidela :wink:
inak Marcel poobede teplotoval, netusim z coho, lebo mu nic nie je. teraz uz nema, dufam, ze to bol len nejaky plany poplach. nemam chut na maroda :confounded:
leni ozaj, chcete vediet, co to bude?
3. feb 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som uz doma z roboty :sweat_smile: Tu su strasne zaveje na cestach....pomoc. Miska zajtra nejde do skolky, lebo im vypnu kurenie :slight_smile:
Dakujem za gratulacie
3. feb 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zgurka ako zlate, ze UZ doma :sweat_smile: cesty su aj tu strasne, este som dnes cestarov nevidela :angry:
poobede to bol zazitok s kocikom po tom snehu. esteze mam kocik-traktor, keby mam nejaky s malymi kolesami, tak si mozem piskat :sweat_smile:
3. feb 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brý večer :slight_smile: som tu dlllllllllllho nebola tak ešte raz všetkym oslavencom všetko naj :dizzy_face: tak už máme velké detváky, trojročné a mne je aj trošku smutno, že už to nie je moje malé babatko :frowning2: ale zase sa teším, že z neho rastie taký malý velký človek :slight_smile:

zguri tu záveje nie sú, tu sú kopiská nakydané že až :angry: fuuuuj na grc mi je z toho snehu, depka ma chytá ked vidim jako kydá a kydá :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :rolling_eyes:
3. feb 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska caf :slight_smile:
ved ty nemas neskoro na dalsie babatko, napada ma kusok jednej pesnicky od elanu... si ako stovrena na materstvo a veci s tym suvisiace... :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: dam prečítať paskovi :grinning:
3. feb 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok