Janúrčatá 2007. Pridajte sa

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😃
Sup sem vsetci a vsetky 😉
tonicka
5. mar 2010
paqsi, nevadi snad sa nacita do skoncenia schodze 😃
certica
5. mar 2010
tonci, tak to mas tusim TP na vznik 1. ČSR 😃 a teda gratulujem az vcul, ked uz si ma v oktobrovkach odignorovala 😎
paska
5. mar 2010
prva prva 😃 😃 😃 😃
tonicka
5. mar 2010
dakuuuujeeeeem pasi 😃
tonicka
5. mar 2010
neod toto, len som nevedela, ze ci si tam este, citala som neskor 😃 spehun jeden 😃
petusko
5. mar 2010
x-) x-) x-) gratulaaaacia obrovska x-)
chyba mi tu vhodny smajlo tancujuci, ale tesim sa s tebou a podla moznosti by si mohla porodit o den neskor, ako ti tu vyratalo termin, nech to mozeme spolu oslavovat 😃
vela zdravia a nech vsetko prebieha v uplnom poriadku 😉 🙂
certica
5. mar 2010
pasula, ziadne take, ja uz to viem od obeda 😃
lenadka
5. mar 2010
toniii, som rada ze si ma v TOM nenechala samu 😃
paska
5. mar 2010
toni a ked potiahneš tak sa narodí 30.10 ako teta paska 😃 aspon už viem kedy ma naši robili :-N 😃
tonicka
5. mar 2010
dakujem kocky, sa strasne tesim, ze takto napoprve sa zadarilo x-)
tonicka
5. mar 2010
certi doki dal termin buduci piatok som dnes snim volala, a on , ze sak myslel na to ze sm sa dllho neozvala 😃
certica
5. mar 2010
toni, cista nahoda, som tam uplne za niekym inym povodne isla 😃 , no ale aj tak som viac menej vedela.
a teda aj doki sa potesi 😃
petusko
5. mar 2010
paska!! sa nepredbiehaj! 😃
no ale toni kazdopadne, mas nas s paskou ako zive dokazy, ze koncom oktobra sa rodia len uzasne, krasne, mudre a skormne stvorenia 😃 😃
certica
5. mar 2010
jaj, tak uz to aj vie 😃
tonicka
5. mar 2010
na v january alebo zacakom februara ta robili, ja som mala poslednu MS 23 .Jan, ale mam 23 a 26 dnový cyklus 😉
certica
5. mar 2010
ja mam tiez 26 dnove cyklusy. potesi :-N
toni, tesiim sa 😃
maryn
5. mar 2010
jeeeej pani prezidentova, blahozelaaaaammmm x-) x-) x-)
baby sa tu rehocem ako kon a mm na mna kuka ci som kompletna 😃
lenadka
5. mar 2010
pozeram ze skoro vsetky ste tu uz dvojdetne, nacase zaradit sa! len aby bolo vsetko ok 🙂 😉
paska
5. mar 2010
a teraz pikoška 😃 susedia nad nami práve ondia :-N :-N 😃 tá vŕzgajúca postel je hrozná a oni sú asi hluchonemí :-N
tonicka
5. mar 2010
lenadka, no ved to, sak som ti pisala, ze sa ti smeje ked nemas nevolnosti sa ti smeje, ale tusim ti to nedorazilo 😃 ale mas odpustene, si tehu 😃
certica
5. mar 2010
paska,dufam, ze aspon povzbudzujes 😃
tonicka
5. mar 2010
pasi 😃 😃 😃 😃
petusko
5. mar 2010
paska, vasen je svina 😃
certica
5. mar 2010
pasula, ja ked ondim, tiez nevidim, nepocujem 😃
petusko
5. mar 2010
a k dvojdetnym este tusim radka chyba. teraz sa tvari, ze tu akoze nie je, ale ona si to precita, takze radka, si na radeeeee 😃
lenadka
5. mar 2010
pasi ze by tutok nacerpali inspiraciu??? 😃 😃 😃

toni hehe, ano bude to ta znama tehudemencia....len skoda ze sa tak citim uz dost dlho, urco viac ako 19tt 😃 😃 😃
paska
5. mar 2010
tak to je hruza toto a si to predstavte o druhej v noci :-p to nasjkor počujem zvoniť budik a potom vrzg, vrzg, ... 8-(
certica
5. mar 2010
my sme takto naposledy isli ondit a ja hovorim mm, nech zatvori okno (ze sak nech mi neni kosa) a on ze: "ides byt zas hlucna?"
tonicka
5. mar 2010
anooo, radka, radka, radka 😃 😃 😃
petusko
5. mar 2010
to si davaju budik? ze akoze o druhej budem mat chut, tak si nastavim budik? =-) 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli