Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

tonicka
5. mar 2010

paqsi, nevadi snad sa nacita do skoncenia schodze 😀

certica
5. mar 2010

tonci, tak to mas tusim TP na vznik 1. ČSR 😀 a teda gratulujem az vcul, ked uz si ma v oktobrovkach odignorovala 😎

paska
5. mar 2010

prva prva 😀 😀 😀 😀

tonicka
5. mar 2010

dakuuuujeeeeem pasi 😀

tonicka
5. mar 2010

neod toto, len som nevedela, ze ci si tam este, citala som neskor 😀 spehun jeden 😀

petusko
5. mar 2010

😵 😵 😵 gratulaaaacia obrovska 😵
chyba mi tu vhodny smajlo tancujuci, ale tesim sa s tebou a podla moznosti by si mohla porodit o den neskor, ako ti tu vyratalo termin, nech to mozeme spolu oslavovat 😀
vela zdravia a nech vsetko prebieha v uplnom poriadku 😉 🙂

certica
5. mar 2010

pasula, ziadne take, ja uz to viem od obeda 😀

lenadka
5. mar 2010

toniii, som rada ze si ma v TOM nenechala samu 😀

paska
5. mar 2010

toni a ked potiahneš tak sa narodí 30.10 ako teta paska 😀 aspon už viem kedy ma naši robili 😅 😀

tonicka
5. mar 2010

dakujem kocky, sa strasne tesim, ze takto napoprve sa zadarilo 😵

tonicka
5. mar 2010

certi doki dal termin buduci piatok som dnes snim volala, a on , ze sak myslel na to ze sm sa dllho neozvala 😀

certica
5. mar 2010

toni, cista nahoda, som tam uplne za niekym inym povodne isla 😀 , no ale aj tak som viac menej vedela.
a teda aj doki sa potesi 😀

petusko
5. mar 2010

paska!! sa nepredbiehaj! 😀
no ale toni kazdopadne, mas nas s paskou ako zive dokazy, ze koncom oktobra sa rodia len uzasne, krasne, mudre a skormne stvorenia 😀 😀

certica
5. mar 2010

jaj, tak uz to aj vie 😀

tonicka
5. mar 2010

na v january alebo zacakom februara ta robili, ja som mala poslednu MS 23 .Jan, ale mam 23 a 26 dnový cyklus 😉

certica
5. mar 2010

ja mam tiez 26 dnove cyklusy. potesi 😅
toni, tesiim sa 😀

maryn
5. mar 2010

jeeeej pani prezidentova, blahozelaaaaammmm 😵 😵 😵
baby sa tu rehocem ako kon a mm na mna kuka ci som kompletna 😀

lenadka
5. mar 2010

pozeram ze skoro vsetky ste tu uz dvojdetne, nacase zaradit sa! len aby bolo vsetko ok 🙂 😉

paska
5. mar 2010

a teraz pikoška 😀 susedia nad nami práve ondia 😅 😅 😀 tá vŕzgajúca postel je hrozná a oni sú asi hluchonemí 😅

tonicka
5. mar 2010

lenadka, no ved to, sak som ti pisala, ze sa ti smeje ked nemas nevolnosti sa ti smeje, ale tusim ti to nedorazilo 😀 ale mas odpustene, si tehu 😀

certica
5. mar 2010

paska,dufam, ze aspon povzbudzujes 😀

tonicka
5. mar 2010

pasi 😀 😀 😀 😀

petusko
5. mar 2010

paska, vasen je svina 😀

certica
5. mar 2010

pasula, ja ked ondim, tiez nevidim, nepocujem 😀

petusko
5. mar 2010

a k dvojdetnym este tusim radka chyba. teraz sa tvari, ze tu akoze nie je, ale ona si to precita, takze radka, si na radeeeee 😀

lenadka
5. mar 2010

pasi ze by tutok nacerpali inspiraciu??? 😀 😀 😀

toni hehe, ano bude to ta znama tehudemencia....len skoda ze sa tak citim uz dost dlho, urco viac ako 19tt 😀 😀 😀

paska
5. mar 2010

tak to je hruza toto a si to predstavte o druhej v noci 😝 to nasjkor počujem zvoniť budik a potom vrzg, vrzg, ... 🙄

certica
5. mar 2010

my sme takto naposledy isli ondit a ja hovorim mm, nech zatvori okno (ze sak nech mi neni kosa) a on ze: "ides byt zas hlucna?"

tonicka
5. mar 2010

anooo, radka, radka, radka 😀 😀 😀

petusko
5. mar 2010

to si davaju budik? ze akoze o druhej budem mat chut, tak si nastavim budik? 😕 😀