Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

andrea.m
11. mar 2010

mňa veru tiež vystrelo ked som rano videla sneh.už som sa tešila na jar.a navyše tu kyda od rána.

petusko
11. mar 2010

cafte 🙂
k pocasiu no comment 🤐 😠 🙄
andy, Filipko ma asi zly senzor jari 😅
dneska sme boli s Petkom na neurologii po roku a pol, ja v nadeji, ze naspoledy a teta Mudra mu nasla diagnoz viac ako ked sa narodil 🙄 na tak nasr.la, ze az... 😠
aj Marcel furt chory, robili mu vytery, takze dnes "uspesny" doktorsky maraton za nami 🙄
uz nech spime 🙄 😅

zuzu13
11. mar 2010

ahojte
oslavencom vsetko naj...
petusko, vcera sme boli v C.Hradku...aj sme ta chceli prist pozriet, ale nakoniec sme sa zakecali a popri Vas len prefrcali... bola som v BA podpisat prac. zmluvu...od pondelka som v BA...apropo...certica co keby si ma prisla pozriet? si z BA...budes mat mm doma...a ja budem sama ... zabudnuta... v penzione... s konikmi... a so sebou ... 😀
inak choroby mi ani nespominajte... 5 tyzdnou som na OCR... uz mi z toho hrabe... 😝

lenadka
11. mar 2010

zuzu tak sa rychlo povyliecujte 😉

ja uz chcem pupavyyyyyyyyyyyyyyy

tonicka
11. mar 2010

andrejka, aj karolik uz alergizuje 😉
Certi, jak konovi,ale neblijem...zatial 😉 ale uz sm schudla cez 3 kg, leb len ovcie mozem a zvladnem 1 jedlo nrmalne za den, aj to len detsku porciu a vobec nejem sladke 😝
a mmentalne sm doma s karolinkou ,bolo nam vsetko a skoncili sme na antb. ale uz je dobre 😝 prvy krat je takto chora 😒 zajtra kolo obeda na mna pomyslite 😉

paska
12. mar 2010

ahojte 🙂 tonička pomyslíme 😉 a večer nezabudni podať info, budem tu čakať aj s flašou červeného 😝

dnešné meteo: NAKYDALO 🙄 😝 a kydá furt!

a môj synátor do toho má obdobie vzdoru, no hrúza poraďte mi nejakú fintu ako na neho, ja už som v koncoch 😒

andrea.m
12. mar 2010

tonička gratulujem.

ja už pijem červenô ináč kukám že som tu v predstihu ale lepšie takto ako vôbec.

meteo:nakydalo a kyda furt 😀

obdobie vzdoru: odignorovať

certica
12. mar 2010

no neviem, ci sa sem dostanem, tak som uz cumla dopredu v teme a tiez gratulka 😵 , no ale kazdopadne cakame na dalsie podrobnosti...

pekny vikend, ak by som sa tu dnes uz neocitla, ale budem snazit 😉

paska
12. mar 2010

kurnik šopa píšem to už tretí krát a nepridava mi to prispevky tak dufam že už to bude

brý večer 😀

andrea.m
12. mar 2010

sevas

ja mam čipsy a víno

certica
12. mar 2010

a ja mam umyte zuby 😀

andrea.m
12. mar 2010

to mam aj ja ale šak umyjem ešte raz 😀

paska
12. mar 2010

ja mám konečne ticho v byte

petusko
12. mar 2010

aj ja som uz bola smirnut 🤐 😀 blahozelaaaam k srdenku, pristanu ti tie tt pri mene 🙂 😉
Zuzu 😲 😲 no toto si ako mohla, aspon si zatrubit mohla, nech by sa nam okna trocha zatriasli 😀 skoda, mohli ste aspon na chvilu nakuk. nabuduce ti to uz neodpustim 😀
maryn, ja som taky monkovsky den mala dnes, som si nadbehla na zajtra. ked je Petik v skolke, tak porobim viac a rychlejsie, takze dneska ked dopijem ten pohar pivka, co mam pred sebou, tak dufam, ze aspon vedla do postele trafim 😀
paska, ked niekto nieco mudre poradi na vzdor a vecne NIE, budem rada, vyskusam cokolvek 😅 🙄
andy, ignoracia bohuzial u nas nezabera, resp, sa to neda aplikovat, lebo by ublizil bud sebe alebo niekomu kto mu je najblizsie 🙄
leni, kedy budes vediet, ci cakas babiku ci chlapika?
pridavam meteo, do rana nakydalo, cez den roztopilo, momentalos fuka. 😀

certica
12. mar 2010

lenivost je silnejsia 😀 , ale co je este horsie, ze obidve decka su jak besne. dokelu, ked tu nebol chlap, o tomto case uz poslusne bez namahy chrapali. tusim ho budem posielat castejsie na dlhodobe sluzobky

certica
12. mar 2010

ozaj zuzu, a kde sa to budes presne nachadzat? ba totiz dost velka...

andrea.m
12. mar 2010

čerti to aj u nás tak. ked soms nimi sama tak su o osmej KO.ked je doma mm o desiatej bielý deň.

peťuško preložiť niekde kde sa neudrie a ignorovať dalej. u nás to zaberalo aj zabera ale každe dieťa je iné.

tami práve vyrevuje "taaaaaaaaaaaaaaaaaatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii" našťastie 😀 a náš tatino sa len usmial po d fuz a skonštatoval "som zvedavý ako dlho ju to bude baviť" a ona fakt prestala

petusko
12. mar 2010

aj ja mam ine deti, ked je doma mm 😅 ale popravde, sama si dam s nimi skor rady, lebo sa stava, ze ja poviem nie, tatik ano a hned je cirkus 😅
andy, no musim sa asi este natrenovat, ale niekedy je to fakt neunosne 🙄 Petko teraz zacal na maleho ziarlit, vsetko po nom opakuje, puta na seba pozornost 🙄
a kdeze je pani prezidentova 😕

certica
12. mar 2010

petus, viki zacal ziarlit na martina tiez takto okolo 1 roka, mozno to suviselo s tym, ze zacal byt viac konkurent v zmysle, ze uz zacal sam chodit.

andrea.m
12. mar 2010

ved toto ty máš iny rozdiel. filipko mal o rok viac ako peťko ked sa tami ešte len narodila a žiarlenie sme si odbili hend na začiatku a to treba fakt len prežiť. verím ti že je to hrozné. stačí byť odolná voči revu. ja sa najnovšie v robote trenujem v tom že nič nerieším a nekomentujem a potom sa to snažím paktizovať aj doma ale nie vždy sa mi darí.

certica
12. mar 2010

tak toto bola skvostna veta, uz sa vyjadrovat neviem.... 😲

certica
12. mar 2010

no nist, idem ich spacifikovat a maleho uspat. bavte sa, rano precitam

andrea.m
12. mar 2010

no mangelos začal pozerať bad boys. deti okupuju telku v spálni takže ja asi dnes spím v detskej 😅

monkula
12. mar 2010

scuzi il ritardo.... 😀

Toni, srdečne gratulujem, tfuj, tfuj tfuj.... 😵

certica
12. mar 2010

andy, este ze mame tolko izieb.
inak musim skonstatovat, ze dnesnu schodzu poriadne flakame

tonicka
12. mar 2010

caute.Pardon, ze meskam, dieta som uspavala 😀

certica
12. mar 2010

no tonci, ja idem uspavat teraz. v tomto som nenahraditelna 😀

tonicka
12. mar 2010

dakujem kočky 🙂

certica
12. mar 2010

tak ja nevim, u nas sa este skace po posteli, dufam, ze su to uz len posledne zachvevy dnesnej aktivity

certica
12. mar 2010

toni a bolo to vidiet normalnym uzv alebo vaginalnym?