• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
mňa veru tiež vystrelo ked som rano videla sneh.už som sa tešila na jar.a navyše tu kyda od rána.
11. mar 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :slight_smile:
k pocasiu no comment :zipper_mouth: :angry: :rolling_eyes:
andy, Filipko ma asi zly senzor jari :sweat_smile:
dneska sme boli s Petkom na neurologii po roku a pol, ja v nadeji, ze naspoledy a teta Mudra mu nasla diagnoz viac ako ked sa narodil :rolling_eyes: na tak nasr.la, ze az... :angry:
aj Marcel furt chory, robili mu vytery, takze dnes "uspesny" doktorsky maraton za nami :rolling_eyes:
uz nech spime :rolling_eyes: :sweat_smile:
11. mar 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
oslavencom vsetko naj...
petusko, vcera sme boli v C.Hradku...aj sme ta chceli prist pozriet, ale nakoniec sme sa zakecali a popri Vas len prefrcali... bola som v BA podpisat prac. zmluvu...od pondelka som v BA...apropo...certica co keby si ma prisla pozriet? si z BA...budes mat mm doma...a ja budem sama ... zabudnuta... v penzione... s konikmi... a so sebou ... :grinning:
inak choroby mi ani nespominajte... 5 tyzdnou som na OCR... uz mi z toho hrabe... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu tak sa rychlo povyliecujte :wink:

ja uz chcem pupavyyyyyyyyyyyyyyy
11. mar 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka, aj karolik uz alergizuje :wink:
Certi, jak konovi,ale neblijem...zatial :wink: ale uz sm schudla cez 3 kg, leb len ovcie mozem a zvladnem 1 jedlo nrmalne za den, aj to len detsku porciu a vobec nejem sladke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a mmentalne sm doma s karolinkou ,bolo nam vsetko a skoncili sme na antb. ale uz je dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: prvy krat je takto chora :unamused: zajtra kolo obeda na mna pomyslite :wink:
11. mar 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tonička pomyslíme :wink: a večer nezabudni podať info, budem tu čakať aj s flašou červeného :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnešné meteo: NAKYDALO :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kydá furt!

a môj synátor do toho má obdobie vzdoru, no hrúza poraďte mi nejakú fintu ako na neho, ja už som v koncoch :unamused:
12. mar 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tonička gratulujem.

ja už pijem červenô ináč kukám že som tu v predstihu ale lepšie takto ako vôbec.

meteo:nakydalo a kyda furt :grinning:

obdobie vzdoru: odignorovať
12. mar 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem, ci sa sem dostanem, tak som uz cumla dopredu v teme a tiez gratulka :dizzy_face: , no ale kazdopadne cakame na dalsie podrobnosti...

pekny vikend, ak by som sa tu dnes uz neocitla, ale budem snazit :wink:
12. mar 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurnik šopa píšem to už tretí krát a nepridava mi to prispevky tak dufam že už to bude

brý večer :grinning:
12. mar 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sevas

ja mam čipsy a víno
12. mar 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja mam umyte zuby :grinning:
12. mar 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mam aj ja ale šak umyjem ešte raz :grinning:
12. mar 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám konečne ticho v byte
12. mar 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som uz bola smirnut :zipper_mouth: :grinning: blahozelaaaam k srdenku, pristanu ti tie tt pri mene :slight_smile: :wink:
Zuzu :astonished: :astonished: no toto si ako mohla, aspon si zatrubit mohla, nech by sa nam okna trocha zatriasli :grinning: skoda, mohli ste aspon na chvilu nakuk. nabuduce ti to uz neodpustim :grinning:
maryn, ja som taky monkovsky den mala dnes, som si nadbehla na zajtra. ked je Petik v skolke, tak porobim viac a rychlejsie, takze dneska ked dopijem ten pohar pivka, co mam pred sebou, tak dufam, ze aspon vedla do postele trafim :grinning:
paska, ked niekto nieco mudre poradi na vzdor a vecne NIE, budem rada, vyskusam cokolvek :sweat_smile: :rolling_eyes:
andy, ignoracia bohuzial u nas nezabera, resp, sa to neda aplikovat, lebo by ublizil bud sebe alebo niekomu kto mu je najblizsie :rolling_eyes:
leni, kedy budes vediet, ci cakas babiku ci chlapika?
pridavam meteo, do rana nakydalo, cez den roztopilo, momentalos fuka. :grinning:
12. mar 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenivost je silnejsia :grinning: , ale co je este horsie, ze obidve decka su jak besne. dokelu, ked tu nebol chlap, o tomto case uz poslusne bez namahy chrapali. tusim ho budem posielat castejsie na dlhodobe sluzobky
12. mar 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj zuzu, a kde sa to budes presne nachadzat? ba totiz dost velka...
12. mar 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čerti to aj u nás tak. ked soms nimi sama tak su o osmej KO.ked je doma mm o desiatej bielý deň.

peťuško preložiť niekde kde sa neudrie a ignorovať dalej. u nás to zaberalo aj zabera ale každe dieťa je iné.

tami práve vyrevuje "taaaaaaaaaaaaaaaaaatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii" našťastie :grinning: a náš tatino sa len usmial po d fuz a skonštatoval "som zvedavý ako dlho ju to bude baviť" a ona fakt prestala
12. mar 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam ine deti, ked je doma mm :sweat_smile: ale popravde, sama si dam s nimi skor rady, lebo sa stava, ze ja poviem nie, tatik ano a hned je cirkus :sweat_smile:
andy, no musim sa asi este natrenovat, ale niekedy je to fakt neunosne :rolling_eyes: Petko teraz zacal na maleho ziarlit, vsetko po nom opakuje, puta na seba pozornost :rolling_eyes:
a kdeze je pani prezidentova :confused:
12. mar 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petus, viki zacal ziarlit na martina tiez takto okolo 1 roka, mozno to suviselo s tym, ze zacal byt viac konkurent v zmysle, ze uz zacal sam chodit.
12. mar 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved toto ty máš iny rozdiel. filipko mal o rok viac ako peťko ked sa tami ešte len narodila a žiarlenie sme si odbili hend na začiatku a to treba fakt len prežiť. verím ti že je to hrozné. stačí byť odolná voči revu. ja sa najnovšie v robote trenujem v tom že nič nerieším a nekomentujem a potom sa to snažím paktizovať aj doma ale nie vždy sa mi darí.
12. mar 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toto bola skvostna veta, uz sa vyjadrovat neviem.... :astonished:
12. mar 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nist, idem ich spacifikovat a maleho uspat. bavte sa, rano precitam
12. mar 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mangelos začal pozerať bad boys. deti okupuju telku v spálni takže ja asi dnes spím v detskej :sweat_smile:
12. mar 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scuzi il ritardo.... :grinning:

Toni, srdečne gratulujem, tfuj, tfuj tfuj.... :dizzy_face:
12. mar 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, este ze mame tolko izieb.
inak musim skonstatovat, ze dnesnu schodzu poriadne flakame
12. mar 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute.Pardon, ze meskam, dieta som uspavala :grinning:
12. mar 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tonci, ja idem uspavat teraz. v tomto som nenahraditelna :grinning:
12. mar 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem kočky :slight_smile:
12. mar 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja nevim, u nas sa este skace po posteli, dufam, ze su to uz len posledne zachvevy dnesnej aktivity
12. mar 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toni a bolo to vidiet normalnym uzv alebo vaginalnym?
12. mar 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok