• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
a veterno

petus, som kuk album, marcelik bohovsky tie okale v gulickach :grinning: , no a flaska vacsia nez on :grinning:

inak cafte, konecne mi ide net
16. mar 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som dnes za speha c. 1, takze viem, co lenadka skryva :grinning:
16. mar 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som tu zo sona a chvalim sa :grinning:.... babatko si lebedilo s prekrizenymi nozickami, riadne hamblive takze dr. mi ani nechcel povedat, no potom navela cosi ukazalo a NIC tam nebolo
takze, vraj asi skor dievca uz som aj bodiky v tescu kupila z 200Sk na 1.99€, su v albume mimi :slight_smile:
16. mar 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cafte :slight_smile:
ja som nestihla speh, mam tu mamus, prisla na vypomoc, bo zase musime po dr behat a nevieme to zorganizovat tak, aby sme vsetko stihli :rolling_eyes:
ale teda baba... no tak zo mna vestica nebude :grinning: aj tak gratulka a vies ako sa hovori, hlavne nech je babulko zdrave :wink: a este prezrad mena, nech schvalime a prehodnotime aj my ako odborna komisia :grinning:
certi, on furt tie oci puci ked ho fotim, potom vyzera, ze sa stale tak sprosto diva :grinning:
no idem, zacina ordinacia a trochu pokecam s maminou, nemame ziadneho chlapa nablizku, tak si mozeme brusit jazyky :grinning:
16. mar 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, hehe aj ja tak brusim jazyk s mamou ked chlapi nie su v dohlade :grinning:

mena: Ja som mala vybrate - Eliska, mm nechce, on navrhol Terezku, co je celkom ok, ale Eliska sa mi paci viac a Lucka povedala Anezka-citaj ako pisem, nie Anežka....no a normalne zacinam uvazovat o Anežke, lebo ta je v kalendari, ked sa nevieme dohodnut s mm, nech je ako Lucka povie, celkom pekne meno a nema ho kazda druha, ziadnu Anežku nepoznam...ale este nie je rozhodnute, mozno si budeme tahat z klobuka ktore to bude :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. mar 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
leni, ja poznam jednu Anezku a dokonca je zo ZC :grinning: ale je to zaujimave meno a hlavne malo pouzivane, to sa mi paci :wink: a nas Marcel ma tiez meno vyzrebovane, my sme mali taku dilemu, ze sme si napisali na papieriky a neviem, ci Petko netahal a vybral Marcela :grinning: :grinning: a teraz som moooc spokojna, podla mna mu to meno pasuje :slight_smile:
ja som dnes bola s Petkom u ortopeda, u ineho, ako sme chodili doteraz a skoro ma odviezli odtial, ked padlo slovo operacia :confounded: je to sice daleko, ze najskor v 7 rokoch, ale aj tak ma sokoval :confounded:
uvazujem, ze by sme isli na konzultaciu este do BA, musim to trochu rozdychat a uvidime :unamused:
idem si dat kafco, vecer ma caka zubar este :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
som prišla prave z prace :grinning:
Tonička ty si tehu tak gratulujem. :slight_smile:
Leni Terezka je prekrásne meno mne sa velmi páči. Manžel dobre navrhol :wink:
17. mar 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co je baby, sup sa sem, novy pejo cvala, podne ho trochu prebehnut :grinning: :grinning:
19. mar 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooo dneska neni porada? :grinning:
19. mar 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem, sak dajme si my dve zatial nejake zahrievacie kolecko :grinning:
19. mar 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

schôdza nebola? :confused:
19. mar 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdaaarek :slight_smile: vidim ze konik sa akosi zmenil taky divny je teraz :confounded: :grinning:
prajem pekny den a mi zaciname malovat ' bude sranda s detmi som este nemalovala :grinning:
20. mar 2010 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tonicka blahozelaaaaaammmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
som vobec nestihala teraz kona, deticky chore na atb, s horuckami, s kaslom no uz som nespala tyzden :rolling_eyes: +prerabame dvor a robime obklad na dom, tak furt nieco, chcem nejaky vikendovy relaxacny pobyt :sweat_smile:
kym viki nechodil do skolky tak sme mali pokoj od chorob, ale zas na druhej strane mu skolka chybala, potrebuje uz rovesnikov, doma sa nudi :unamused:
20. mar 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petusko a preco operacia ???
a kde su smajlovia???
20. mar 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marynka skore uzdravenie detičkám. Tami je tiež chorá, ale zatiaľ bez teploty ani u mudr sme zatiaľ neboli
20. mar 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marynka, viem o com hovoris, ja si teraz odkrucam chorobu karolinkinu za cele tie 3 roky co nebola chora.... :unamused: uz je 3 ci 4 týzden doma a stale sa to toci dookola ale obavam sa ze u nas aj psychsomatika zase funguje, lebo ked sa spomenie zazracne slovko skolka tak dieta zacne kaslat do pol hodiny a to celý den ani len neodkaslala :sweat_smile: alebo ked sa povie spojenie babätko v brusku :sweat_smile: N co uz, prejde to snad jedneho pekneho dna :wink: aspon ze teraz sme v balogu a manzel sa o nu viac stara a teda trosku oddychujem, i ked je na mna strasne zase naviazana, prve dni be zomna ani von nesla :sweat_smile: ale aspon si ju uzijem :grinning: :grinning:
Takze vsetkym chorobkam rýchle uzdravko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A dakujem za gratulko, velmi sa tesim :slight_smile:
20. mar 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik baby, ale dnes je toho uz vela, sme bez tatina, mam tu robotnikov, decka usoplene, nelka ma total vystipanu ritku z tych atb, tak si viete predstavit, ma take hnacky ze celu postielku prezliekam a teraz len place a place a ja s nou, uz som jej urobila kupel z dubovej kory a este som nasadila imazol, ale chvilu to potrva kym s to napravi :cry:
toni aj vy sa drzkajte a rychlo sa uzdravte a verim ze karolik sa s tym vyrovna a bude sa nakoniec este velmi tesit :wink:
lenadka mne sa tiez paci terezka :dizzy_face:
veru petusko preco petkovi hrozi operacia?
andy aj u nas to tak zacalo ved som aj pisala ze sa tesim ze len takto nas to chytilo no a potom to prepuklo, dufam ze vas to obide a ze budete ok, aj lekar hovoril ze riadnu pliagu sme chytili, hrdlo ma skriabe total a kaslem jak tuberak
ale sa aspon tesim ze je vonku uz pekne a ze sa konecne oteplilo :slight_smile:
deticky uz spia, idem ja zehlit rychlo
20. mar 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryn, chuda male, je to hrozne ked su take drobatka chore, a ta rituska s toho su nervne deticky, hadam to rychlo prejde...ked uz je teplejsie a mohli ste byt viac vonku, tak este chvilu musite vydrzat, ja som cely tyzden tiez nejaka nesvoja od nedele vecera, ma vecer nadrapuje na vracanie a toci sa mi hlava, ze neviem ci skor odpadnem, alebo sa povraciam...
ludia moji ja moc neverim na take ako "urieknutie" ale citila som sa tak po stretnuti s jednou osobou a ked som si navarili babsky odvar na to a umyla sa s tym tak mi to preslo :sweat_smile: asi sa dam do klubu bosoriek :grinning:
20. mar 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peknu sobotu prajem :slight_smile: dievčence pevné nervy s chorôbkami, moje decka su od vianoc zdrave (klop.,klop) tak uvidime ako dlho ešte potiahnu
konečne sa u nas roztopili aj posledne schovane zbytky snehu :slight_smile: sa teším jak mala a veru sme boli včera vonku až do šiestej večera tak fajne bolo
tehule moje držte sa :wink:
20. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasi srdcko ta zhana v regionoch :wink:
20. mar 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni dakujem za upozornenie :grinning: ja už ten region len sem tam zbežne prečítam ....
20. mar 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak to ja preto pisem, aby neplakala :grinning:
20. mar 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no už len za mnou :grinning: ozaj si doma či robiš?
20. mar 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som dojedla obed a cakam kym sa aj malej uraci a potom ideme k nasim Jozkom gratulovat /ocino, brat a synovcek-babo/ a neviem sa dozit a chlop ma stve ze nadcasuje, len aby k svokre nemusel ist :-P :sweat_smile: mal prist o 14-tej a volal ze by chcel ostat do 18-te, co som razne NIE zavelila, tak ze o 15-tej pride :sweat_smile:
20. mar 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz zarezavam v praci, ale neni to nic moc, nastupila som a hned nam davali nove platove dekrety a ze 30€ menej a v piatok sefka zahlasila ze bude dalsie znizovanie o 26€ na osobu, hm asi som mala doma ostat, lebo sa mi PN-ka pocitala s celkom slusneho platu, teraz ak pojdem uz s nizsieho a buduci mesiac ani nehovorim, no serkam na nich asi :-P :sweat_smile:
20. mar 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je sila :unamused: človek je rad že vobec ma nejaku robotu a ešte mu aj plat znižia :angry:
20. mar 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha lenadka, asi veru zostan ty pekne doma :wink:
maryn, nam dobre funguje penaten krem, ale musi byt taky v kovovej okruhlej krabicke a maju ho len v niektorých lekarnach, ale je fantasticky, ma taku velmi hustu konzistenciu a vecer natriem a do rana zahoji aj veeelmi zle a skarede vyrazky a zapareniny :slight_smile:
20. mar 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cafko :slight_smile:
my sme dnes boli od obeda vonku, presli sme minimalne 4 km, potom sa Petko este na dvore vysantil, bicykel, smykala, lopta... predpokladam, ze vecer padne ako hruska :grinning:
mory, castejsie pridi a vesele malovanie prajem :grinning: my sa chystame malovat tak o 5 rokov, ked deti nebudu behat s cokoladovymi rukami popri stenach :grinning:
maryn, andy, skore uzdravenie, my sme sa teraz z toho nejako vylizali, som zvedava dokedy :confounded:
ale aj tak budeme stale chodit do nemonice na tie rehabilitacie s Petkom, aj ked teda ta dr. mi to tak povedala, ze cvicte, aj ked vysledok je nejasny a ak sa aj nejaky dostavi, tak najskor o rok. no takze motivacia ako slak. :unamused:
a operacia sa tyka noh, ma ich velmi ploche, najtazsi stupen a ze vraj ma nejaku kost navyse alebo deformovanu ci co :unamused: ale je to len mozno, ze sa to uvidi za par rokov :unamused:
leni, ostan ty pekne doma, sak co budes sa v robote nervacit a este aj za menj € :zipper_mouth:
tonicka, opatruj sa :wink:
20. mar 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj petusko :unamused:
inak dnes som premierovo blila v tomto tehu :stuck_out_tongue_closed_eyes: predosle dva dni mi bolo super a dnes.... ale co , sak uz len 31 týzdnov a je to :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok