• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
a to co ma byt toto?! :confused:
29. mar 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to aby si si zrak neznicila petusko :grinning:
U nas nic nove len sople a kasle, ale zjavne psychosomaticke, len uz som na nervy 5 týzden.... nevado, ked citam certicu, tak sa mam vyborne :grinning: :grinning: Nieco riesi ten moj drobec a neviem presne co :unamused: na nieco som prisla, tak aspon skolka vybavena, ale stale ju nieco trapi :sweat_smile: Niekedy mam pocit, ze mi zabudli v porodnici pribalit navd na pouzitie :grinning: , pri druhom si budem pýtat :grinning:
30. mar 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rano :slight_smile:
navod na pozitie nie je zla idea :grinning:
tonci, som ti vcera posielala sms, lebo vraj udajne ta MM zahliadol u nas na ihrisku, len si nebol celkom isty. boli s vikim na kolobezke. no ale on ma na tvare dobru pamat, takze nepredpokladam, ze sa mylil. a to sa ty nevies ozvat a prist kuknut? :angry:

u nas uz dobre, viki v skolke, marto nabehol na normal stravu, idu sviatky resp. dni volna, tak sa tesim
30. mar 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
30. mar 2010 o 15:12 • zuzanocka
nie certi neviem, som bola len naporýchlo u danky, a priznam sa ze karolik kasle a mne sa zle ludom vysvetluje ze nieje chora a u danky to nie je problem :wink: takze ja len k nej a domov sm ficala, len tehu dementos mi az dnes objasnila co je to DD :grinning: :grinning: Ale mozem dobehnut niekedy na buduci týzden ked chces :wink:
30. mar 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: DD, nuz didiny som nemala na mysli :grinning: . jasne, dobehni. ved u nas by to tiez nebol problem, ale v poho :wink:
u nas sa zajtra prazdninuje , mm si berie volno, snad sa pocasko znovaumudri
31. mar 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nás sa už zajtra prázdninuje.teda Tami Filipko vegetí už druhý týždeň :slight_smile: ale tatino si voľno neberie a idem s Filipkom na kontrolu a berem teda aj Tami takže to bude deň jak lusk.
31. mar 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, tak zaberak poriadny a ze si nam urco schudla za ten cas, nie ze sa stratis!
mozno aj dobre ze sa tonicka u vas nestavila, aby si ten norovirus neodniesla ako bonus :wink: to by v jej stave nebolo nic moc, radsej treba opatrne :wink:
31. mar 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj lenadka ako pekne ti pribudaju tt. teším sa s tebou a prajem všetko dobre:slight_smile:
31. mar 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, vysledky z minulotyzd. vyterov sme mali v poriadku. a neboj, tie 3 kg, co som sa odvodnila, mam uz naspat :rolling_eyes: :grinning:
andy, neva, idu sviatky. jeden den prezijes :grinning:
31. mar 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: dlho som tu nebola tak kukám že čo nové
čerti no to musel byť zaberák hlavne na nervy :confounded: ale hlavne, že už ste ok. Andy prežiješ :wink:
my už sa nevieme dočkať piatku, príde tatino domov po mesiaci takže ak bude nejaká schôdza, prosím ospravedlňte ma :grinning:
musíme dobehnúť zameškané a ešte si aj nadrobiť :sweat_smile: :grinning:

tehulenky držte sa a myslite pozitívne :slight_smile:
31. mar 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
no takze u nas sa prazdninuje uz od dnes, teda u nas doma, Petik nachytal infekciu v puse, takze mame veselo :rolling_eyes: celu noc nespal, len plakal, nechce jest, k tomu ma sople, aj ked ja si skor myslim, ze aj tam ma nejake afty, lebo neche ani fukat, ze ho to boli. dnes sme boli dr, v najvacsom dazdi pravdaze a Petik ako spravny chlapec musel kazdu mlaku pozdravit, no ledva sme sa domotali domov mokri obidvaja :rolling_eyes:
inak ja by som namiesto navodu na pouzitie obcas privitala tlacitko PAUSE :sweat_smile:
vidim, ze sa tesite na sviatky a na svojich chlapov, tak sa pripajam, v piatok bude jeden z troch dni v roku, kedy je MM doma a nepracuje, takze sa tiez z pripadnej schodze ospravedlnujem :grinning: este to pada aj na Marcelkove narodeniny, tak sa to chystam poriadne uzit, aj ked teda tak postne, sviatocne :slight_smile:
31. mar 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru ani sama neverim kolky je to uz tt :grinning:

xixi sa rehocem ako sa tu ospravdlnujete zo schodze, no no no, doniest podpisanu omluvenku :grinning:
1. apr 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka ja tu budem.ja mam chlapa doma furt a v poslednej dobe z neho užitok žiadný.teda ak by som zabudla prezvoňte mi niekto. :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
kocky zlate, chcem vam zazelat krasne, pohodove a pozehnane velkonocne sviatky, stravte ich s kruhu svojich milovanych a nacerpajte energiu do dalsich dni :slight_smile: :wink:
1. apr 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vacsinou tiez zabudnem andy :sweat_smile:

jani dakujem a prajem vsetkym tak isto pohodove sviatky, plne oddychu a len prijemnych navstev :wink:
2. apr 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toni tak taky pocit mam aj ja niekedy. teda u Amelia s Patou je jednoduchsia debata. je to obycajny clovek :grinning: :grinning: :grinning:
a naviac mam niekedy pocit ze amelia ma dokonaly navod ako narabat so mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prijemne sviatky prajem aj ja
nevidim vavku medzi poslednymi prispevkami. viete niekto ako sa ma?
2. apr 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, aj vam pekne sviatky a ostatne kazdemu podla jeho zelania :grinning:

dorot, ja som vavke naposledy pisala v polke marca k narodkam, myslim, ze sa maju fajn, ale nic podrobnejsie neviem
2. apr 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: želáme vám príjemné prežitie veľkonočných sviatkov , dievčatá, užite si vody pasko odkazuje :grinning: :grinning:

dorotka dllllllllllllllllllho som ťa nečítala :slight_smile:

a padám plniť povinnosti :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
2. apr 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
príjemné a požehnané veľkonočné sviatky :slight_smile: :slight_smile:
3. apr 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ste zlate, budem sa musieť zase začať zúčastňovať na schodzach. Len ja som teraz pomylena z dni a dnes mám piatok a podobne. :confused:
3. apr 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tonci, no ja som mala v piatok uz nedelu :grinning:
4. apr 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pekne sviatky prajeme všetkym, my sme u babičky a dedka takže oddychujeme a prejedame sa. Po sviatkoch zahajim asi dietu :grinning:
4. apr 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde ani vtacika zivacika? :grinning:
4. apr 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky pecu certi :grinning: ja som sa dnes tiez odtrhla :grinning: a napiekla 4 druhy kolacov :grinning:
4. apr 2010 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestras, ze pecu, len jedia a ja po obchodoch chodim :grinning:
5. apr 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tiez skor len vyzieram, co kto zabali a posle :grinning: , ale nahodou som robila aj ja 2 ks, jeden na studeno este vo stvrtok a dnes taky light hrncekovy
5. apr 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si robim maximalne mrkvový salat.... sa zo mna smeju , ze som zajac, bud mrkvu alebo salat jem, .... 3 kg mrkvickoveho salatiku+ nejake to jablcko a nejaký ananasik a spapkam to na 2x :grinning: :grinning:
5. apr 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tonci, ved super strava. treba ocuvat signaly svojho tela :grinning:
5. apr 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok