Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

petusko
29. mar 2010

a to co ma byt toto?! 😕

tonicka
30. mar 2010

to aby si si zrak neznicila petusko 😀
U nas nic nove len sople a kasle, ale zjavne psychosomaticke, len uz som na nervy 5 týzden.... nevado, ked citam certicu, tak sa mam vyborne 😀 😀 Nieco riesi ten moj drobec a neviem presne co 😒 na nieco som prisla, tak aspon skolka vybavena, ale stale ju nieco trapi 😅 Niekedy mam pocit, ze mi zabudli v porodnici pribalit navd na pouzitie 😀 , pri druhom si budem pýtat 😀

certica
30. mar 2010

bre rano 🙂
navod na pozitie nie je zla idea 😀
tonci, som ti vcera posielala sms, lebo vraj udajne ta MM zahliadol u nas na ihrisku, len si nebol celkom isty. boli s vikim na kolobezke. no ale on ma na tvare dobru pamat, takze nepredpokladam, ze sa mylil. a to sa ty nevies ozvat a prist kuknut? 😠

u nas uz dobre, viki v skolke, marto nabehol na normal stravu, idu sviatky resp. dni volna, tak sa tesim

zuzanocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tonicka
30. mar 2010

nie certi neviem, som bola len naporýchlo u danky, a priznam sa ze karolik kasle a mne sa zle ludom vysvetluje ze nieje chora a u danky to nie je problem 😉 takze ja len k nej a domov sm ficala, len tehu dementos mi az dnes objasnila co je to DD 😀 😀 Ale mozem dobehnut niekedy na buduci týzden ked chces 😉

certica
31. mar 2010

😀 DD, nuz didiny som nemala na mysli 😀 . jasne, dobehni. ved u nas by to tiez nebol problem, ale v poho 😉
u nas sa zajtra prazdninuje , mm si berie volno, snad sa pocasko znovaumudri

andrea.m
31. mar 2010

aj u nás sa už zajtra prázdninuje.teda Tami Filipko vegetí už druhý týždeň 🙂 ale tatino si voľno neberie a idem s Filipkom na kontrolu a berem teda aj Tami takže to bude deň jak lusk.

lenadka
31. mar 2010

certi, tak zaberak poriadny a ze si nam urco schudla za ten cas, nie ze sa stratis!
mozno aj dobre ze sa tonicka u vas nestavila, aby si ten norovirus neodniesla ako bonus 😉 to by v jej stave nebolo nic moc, radsej treba opatrne 😉

andrea.m
31. mar 2010

juj lenadka ako pekne ti pribudaju tt. teším sa s tebou a prajem všetko dobre🙂

certica
31. mar 2010

leni, vysledky z minulotyzd. vyterov sme mali v poriadku. a neboj, tie 3 kg, co som sa odvodnila, mam uz naspat 🙄 😀
andy, neva, idu sviatky. jeden den prezijes 😀

paska
31. mar 2010

ahojte 🙂 dlho som tu nebola tak kukám že čo nové
čerti no to musel byť zaberák hlavne na nervy 😖 ale hlavne, že už ste ok. Andy prežiješ 😉
my už sa nevieme dočkať piatku, príde tatino domov po mesiaci takže ak bude nejaká schôdza, prosím ospravedlňte ma 😀
musíme dobehnúť zameškané a ešte si aj nadrobiť 😅 😀

tehulenky držte sa a myslite pozitívne 🙂

petusko
31. mar 2010

ahojte 🙂
no takze u nas sa prazdninuje uz od dnes, teda u nas doma, Petik nachytal infekciu v puse, takze mame veselo 🙄 celu noc nespal, len plakal, nechce jest, k tomu ma sople, aj ked ja si skor myslim, ze aj tam ma nejake afty, lebo neche ani fukat, ze ho to boli. dnes sme boli dr, v najvacsom dazdi pravdaze a Petik ako spravny chlapec musel kazdu mlaku pozdravit, no ledva sme sa domotali domov mokri obidvaja 🙄
inak ja by som namiesto navodu na pouzitie obcas privitala tlacitko PAUSE 😅
vidim, ze sa tesite na sviatky a na svojich chlapov, tak sa pripajam, v piatok bude jeden z troch dni v roku, kedy je MM doma a nepracuje, takze sa tiez z pripadnej schodze ospravedlnujem 😀 este to pada aj na Marcelkove narodeniny, tak sa to chystam poriadne uzit, aj ked teda tak postne, sviatocne 🙂

lenadka
1. apr 2010

veru ani sama neverim kolky je to uz tt 😀

xixi sa rehocem ako sa tu ospravdlnujete zo schodze, no no no, doniest podpisanu omluvenku 😀

andrea.m
1. apr 2010

lenadka ja tu budem.ja mam chlapa doma furt a v poslednej dobe z neho užitok žiadný.teda ak by som zabudla prezvoňte mi niekto. 😀 😀 😀

petusko
1. apr 2010

ahojte 🙂
kocky zlate, chcem vam zazelat krasne, pohodove a pozehnane velkonocne sviatky, stravte ich s kruhu svojich milovanych a nacerpajte energiu do dalsich dni 🙂 😉

lenadka
2. apr 2010

ja vacsinou tiez zabudnem andy 😅

jani dakujem a prajem vsetkym tak isto pohodove sviatky, plne oddychu a len prijemnych navstev 😉

dorotka
2. apr 2010

toni tak taky pocit mam aj ja niekedy. teda u Amelia s Patou je jednoduchsia debata. je to obycajny clovek 😀 😀 😀
a naviac mam niekedy pocit ze amelia ma dokonaly navod ako narabat so mnou 😝

dorotka
2. apr 2010

a prijemne sviatky prajem aj ja
nevidim vavku medzi poslednymi prispevkami. viete niekto ako sa ma?

certica
2. apr 2010

caute, aj vam pekne sviatky a ostatne kazdemu podla jeho zelania 😀

dorot, ja som vavke naposledy pisala v polke marca k narodkam, myslim, ze sa maju fajn, ale nic podrobnejsie neviem

paska
2. apr 2010

ahojte 🙂 želáme vám príjemné prežitie veľkonočných sviatkov , dievčatá, užite si vody pasko odkazuje 😀 😀

dorotka dllllllllllllllllllho som ťa nečítala 🙂

a padám plniť povinnosti 😀 😝 😀 😉

andrea.m
3. apr 2010

príjemné a požehnané veľkonočné sviatky 🙂 🙂

tonicka
3. apr 2010

Ste zlate, budem sa musieť zase začať zúčastňovať na schodzach. Len ja som teraz pomylena z dni a dnes mám piatok a podobne. 😕

certica
4. apr 2010

tonci, no ja som mala v piatok uz nedelu 😀

radoslava
4. apr 2010

Ahojte pekne sviatky prajeme všetkym, my sme u babičky a dedka takže oddychujeme a prejedame sa. Po sviatkoch zahajim asi dietu 😀

certica
4. apr 2010

nikde ani vtacika zivacika? 😀

lenadka
4. apr 2010

vsetky pecu certi 😀 ja som sa dnes tiez odtrhla 😀 a napiekla 4 druhy kolacov 😀

tonicka
5. apr 2010

nestras, ze pecu, len jedia a ja po obchodoch chodim 😀

certica
5. apr 2010

no ja tiez skor len vyzieram, co kto zabali a posle 😀 , ale nahodou som robila aj ja 2 ks, jeden na studeno este vo stvrtok a dnes taky light hrncekovy

tonicka
5. apr 2010

ja si robim maximalne mrkvový salat.... sa zo mna smeju , ze som zajac, bud mrkvu alebo salat jem, .... 3 kg mrkvickoveho salatiku+ nejake to jablcko a nejaký ananasik a spapkam to na 2x 😀 😀

certica
5. apr 2010

tonci, ved super strava. treba ocuvat signaly svojho tela 😀