Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

petusko
21. apr 2010

pekne rano 🙂
andy, to ma mrzi ☹ prajem aj tebe aj filipkovi, aby ste to zvladli co najlepsie 😉 a veru pamatam, ty nestastna, ze Tamarka nechodi a ja som dva tyzdne po vasej navsteve u nas rozdychavala, jak tu Tami recnila a Petko ani frk 😅
toni, ako ide tehulkovanie?

andrea.m
21. apr 2010

škoda že ju tento rok počuť asi nebudeš. včera sme zrušili šturovo, lebo mením zamestnanie a šporíme na more kôli filipkovi.

certica
21. apr 2010

juj andy, to ma mrzi 😖 . mna tak stve, ze sme vnutrozemsky stat dokelu, mat tak more niekde pod oknami...alebo aspon na dostrel. je to hrozna skoda

andy a kde budes pracovat, resp. co konkretne?

nas dnes skoro odfuklo vonku. ja mam tieto dni take nervy z deciek, ze vrazda alebo porazka v dohladne 🙄

andrea.m
21. apr 2010

budem stále zdravotná sestra. len teraz som v sukromnej nemocke v šaci to je 15km od KE a prestupujem do štátnej fakultky v KE to je 15 minut pešo z domu.

andrea.m
21. apr 2010

no a rozdiel je aj v oddelení. teraz som na internom a potom budem na urologii

petusko
22. apr 2010

ahojte 🙂 andy, tak teda drzim palce, nech prestup dopadne dobre a nech je nova robota lespia ako ta doteraz 🙂 a teda urologia... 😕 😅 😀
ja uz neviem, co kde na nas sadlo, ten nas Petik je zase chory ☹ vcera vecer mu totalne odisiel hlas a strasne chripotavo zacal kaslat, tak sme dnes boli u dokiny, ma zapalenu tu trubicu a hlasivky 😒 ☹ jasne, ze hned atb a calciovy sirup, stale do neho cosi pcham ☹

petusko
22. apr 2010

Petko ma pred chvilou zavrel vonku na balkone a nevladal otvorit 🙄 vsetci svati stali pri mne, ze som nemala zamknute vchodove dvere a isla okolo kamaratka, co mi prisla otvorit 😅

certica
22. apr 2010

petus, tieto balkon-story su veru caste. mne sa nastastie zatial nepodarilo uviaznut.
a petikovi rychle uzdravenie, ono je to fakt naprd, ked musia deti stale tlacit medikamenty 😖 . hadam dobra sprava, ze s vyssim vekom chorobnost klesne

andy, tak nech sa na novom fleku lubi. a veru dobre odd., pre mna celkom aktualne. a menila si teda najma pre vzdialenost?

andrea.m
22. apr 2010

namä pre pracovnu dobu. teraz 12 od 6.00 do 18.00 potom ranné od 7.00 do 13.00 a poobedné od 13.00 do 19.00 nočne a víkendy su 12 ale to sa dá.

andrea.m
23. apr 2010

😕

certica
23. apr 2010

cau andy
ja len na skok som kuk 😕 😀

dnes mam nejaky krvak den - najprv krvavy otlak na päte, potom som drbla celom na roh policky, zase tiekla krv a do tretice som sa porezala pri holeni, ale teda fest. no a aby som to zaklincovala, este mam aj kramy 😀 😀 , ale teda uz koncia 😝

certica
23. apr 2010

kto ma tromfne? 😀

nejak je tu mlkvo az mrtvo... schodza nist?

certica
23. apr 2010

a takto mi je kazdy vecer dobre 😀 :

certica
23. apr 2010

este mladsie dite:

paska
23. apr 2010

brý večer 🙂 po dlhom čase zase
a čerťovci sú na zožratie 😵 aj ja potrebujem natreť päty 😀 zajtra vyfasuje menší krém! 😀

certica
23. apr 2010

paska, tak potom bacha, aby krem skoncil len na tych pätach 😀 ja uz mam svojich vycvicenych. na zaver mi este fenom spravia suchu saunu 😀 a poprehanaju chrbat autickami. sa dnes chvalim jak nic... 😀

paska
23. apr 2010

jaj tak tie autička zavidim 😀 ale môj malý paviel ma denne češe 🙂 tak pri tom sa tiež dobre relaxuje 😀

monkula
23. apr 2010

čerti, ale si si ich vycvičila... 😀 😀 😀

certica
23. apr 2010

ze paviel 😀 . vravis, teda ze mam do denneho menu zaradit aj vlasy? 😀
moni, ja ze co za new face to tu vidim 😕 , by som ta nespoznala 😉

tonicka
24. apr 2010

cafte, ste dobreee
😀 😀 😀
certi , pridem vo stvrtok, moze byt?

maryn
26. apr 2010

ahojte baby, prv nez vas precitam sa chcem este raz podakovat ako ste ma vtedy podrzali DAKUJEM a idem skusit stihnut precitat co ste popisali, lebo po mesiaci bez chorob, tu mam dvoch usmrkancov, sme bez atb, ale sople mame na predaj 😅

maryn
27. apr 2010

😕 co to?
my sme este stale soplosi, vonku je tak pekne a my trcime dnu 😠 , zajtra hadam uz budeme moct ist vonku. petusko ako sa mate uz je petikovi lepsie?
a tehulky vy kde ste? sa tu mate povinne hlasit ako rastiete a pod.?

petusko
28. apr 2010

ahojte 🙂
konecne chvilka casu aj na pisanie, nejako sa neviem poraidne zastavit od vikendu 😅
sme trochu oslavovali, tak boli pripravy 🙂
certi fajne to mas vycvicne doma, u nas by bol krem vsade mozne len nie na mojich patach 😀 ani paviela nemam doma 🙄 musim nieco vymysliet 😀
Petik se dnes dobera atb, ale teda priznavam, ze my sme domaci rezim porusili a boli sme vonku skoro kazdy den aspon na chvilu 🤐 prave uvazujem, ci necham petka doma do konca tyzdna, alebo uz zajtra nastupi do skolky. kazdy den sa pyta aj 100x kedy uz pojde.
veru veru tehulienky, podaje hlasenie 🙂 a nejaka nova tehulka nie je na obzore? 😕 😅

lenadka
28. apr 2010

ahojte, prepacte ze vas zanedbavam, nestiham nic, v praci len pracujem ako zerava na net pozriet nemam cas ani sekundu :-P uz je to tak hekticke ze mme obcas obavy ci tym babatku neublizim co sa tak nahanam v praci a stresujem a maj bude uplna katastrofa...takze sa uz nesmierne tesim na jun a matersku...vobec nemam cas na take veci ako je prehrabat pidi veci po Lucke, nachystat, prip. dokupit cosi...dokonca obcas zabudnem ze som tehula a v noci uz spim ako zarezana, lebo vecer padam ako podtata 😅

maryn, citala som si ohladom maleho vsetko a baby maju pravdu, minule bola dokonca relacia v TV ze prave tieto problemy najcastejsie zacinaju u deti jeho veku, bez ohladu na situaciu v rodine, ale ze casto za to mozu velke zmeny ako pribudnutie surodenca, nastup do skoky adt. a ze vacsinou to aj same odide ako prislo 😉

andy, drzim palce v novej praci, hlavne aby si natrafila na dobry kolektiv, vtedy aj ked je praca tazka ide to lepsie 🙂

u nas sa dnes sefka lucila s nami....normalne som s toho taka smutna ☹ ved mi to bola ako druha mama-doslova, taku fajn sefku prajem kazdemu...na druhej strane zasluzi si konecne klud a pokoj na dochodku, ale bez nej to bude dost tazke, hlavne este tento mesiac, lebo sa necitim byt tak stresuodolna ako normalne ked nie som tehula a uz to vidim ze vsetko bude na mne a este jednej kolegynke-tiez tehulke...takze ziadna vyhra, este ze odchadzame na matersku naraz...ach, tie firemne vecierky 😀 😀 😀 😀 😀

lenadka
28. apr 2010

no padam spat lebo ked nepojdem budem mat pismenka odtlacene na tvari co zaspim na klavesnici papa 🙂

paska
29. apr 2010

hehe, že firemné večierky 😀 😀

tonicka
29. apr 2010

Ahojte. Hôlasim, ze nic nove okrem castejsich migren, brusko rastie a vsetci tvrdia ze ja chudnem, tak neviem... ale na vahe nepriberam, tak aj mozno ano 😝 akurat na zadku mi vsetko visi a v predu pribuda, mam pocit ze posledne zbytky tuku sa mi premiestnuju zo zadku na brucho 😅

andrea.m
30. apr 2010

tonička fúúúúúúkam. tie migreny si ešte živo pamätám

certica
30. apr 2010

caute

leni, mesiac uz prezijeeees a dokopes aj lavou zadnou 😀 😉
tonci 😀 no som na teba zvedava, mam si kupit lupu? 😕 😀 . svoje sadlo s neskutocnou radostou darujem 😎

ja mam takeeee nervy z mojho starsieho decka tento tyzden, ze az! kokso, uz nech pada do skolky, lebo ho roztrham na cucky 🤐 .
a mm ma dnes v robote zas akciu pecene prasa a bud. vikend stretavku z gympla, coz znamena, ze ide do svojho rodiska a vikend bez neho 🙄

certica
30. apr 2010

inak, neni dnes zrpš..?