Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

paska
25. máj 2008

co ma tu sokujete takto v nedelu 😀 bubi 😀
tu je tak pekne a nemozme ist nikde lebo andrejko ma furt horucku ☹

certica
25. máj 2008

leni, tak ja mam kramy aj za teba 🙄

paska
25. máj 2008

lenka dobre sa to vyvija 😀 nemboj veci na chlapceka mam 😉 😀 😀

certica
25. máj 2008

ja aj na dvoch 😀
no ale nenas.alo by vas to, kojim jak k. milka kazdu hodinu a aj tak dostanem este ani 6t nepreslo. najviac ma to stve, lebo ide leto 😀

paska
25. máj 2008

jaaaaaaaaaaj a ty uz mas bezgatkovu sezonu co? 😀

vavka33
autor
25. máj 2008

Aj ja kramujem

lenadka
25. máj 2008

jaaj ja teda uz zacinam mat vazne obavu ze uz to mem zavrete ne 5 zamkov najmenej na 9 mesiacov 😅 zajtra testujem 😨

lenadka
25. máj 2008

uz ma aj cici bolia aj sa mi zvacsili-vcera mi boli tesne saty a je mi furt zima.... 😅

lenadka
25. máj 2008

ale mozno su to predkramove priznaky

vavka33
autor
25. máj 2008

Leni,testni a uvidis. 😉

certica
25. máj 2008

ja som mala priznaky tiez uz vcera rano - som bola tak speci kramovo nervna a hned ma to aj napadlo

bubi7
25. máj 2008

ahoj tak my sme už doma boli sme aj von mala stale behala a nechcela ani do kočika

lenadka
26. máj 2008

ze by prva???? 😕
testik som spravila a bola len jedna ciarka, tak neviem, lebo nezvykne mi meskat a ked taka urcite nie 5 dni 😕

bubi7
26. máj 2008

dobre ranko. druha.lenadka skus ešte neskor 🙂

certica
26. máj 2008

ahojte
aky test si robila?

paska
26. máj 2008

ahojte 😀
leni tak nič? 😒 b 😒 no možno to bude tým že si bola chorá

ivka33
26. máj 2008

ahojte
lenadka, napínaš nás. na test sa nespoliehaj,už viackrát sklamal

lenadka
26. máj 2008

certi robila spm si Hcg test-da sa vraj robit kedykolvek pocas dna ale ja som robila s ranneho mocu, vyroba vraj USA...vytiahla som ho s kosa, aby so msi to precitala 😀

paska-no mozne to je, ale zas TAK chora som nebola 😝 ale ved radsej nech som neni tehu-to stahovanie by moc nesadlo-stahovat tehotna-makacka ako svina este by som potratila, nevladala by som a pod....

lenadka
26. máj 2008

juuj akurat mi sem vrazila sefka tak som ten test prisadla....naco robit paniku ked nic nevyslo-ze? 😀 😀 😀

vavka33
autor
26. máj 2008

Leni,pozri poriadne na test,mne vysla jedna ciarka,hodila som do kosa a ked som nieco do kosa hadzala,zrak mi padol na test a bola tam aj druha ciarka,no a teraz mi ta ciarka beha popod nohy 😀
dobre ranko,alebo uz den.sme hore sice od piatej,ale dostala som sa sem az teraz,lebo lejka ide spinkat

fifa
26. máj 2008

ahojte baby 😉

lenadka
26. máj 2008

vavka kukla som este aj teraz a keby neviem kde ma byt tak nic nevidim...je len jedna...tiez mi pri Lucke prvy testik po 5 dnoch meskania vysla len slabulinka ciarocka a o tyzden uz poriadna, ale tato nie je ziadna 😝 😉

lenadka
26. máj 2008

pridala som par fotiek zo svadby 😉

fifa
26. máj 2008

lenadka prave som ich kukla, dobre ste sa bavili 🙂

lenadka
26. máj 2008

co vsetky vyvarate? ci co? neni s kym slovka prehodit 😒

lenadka
26. máj 2008

do prkínka ten test som vytiahla z kosa uz asi 3x 😀 😀 😀 posledny krat aby som pozrela zaruku...expiroval 9/2007 😅 😅 😅

mory
26. máj 2008

lenadka akurat som pozerala album jake ste boli kocky 😉 urcite bolo fajn aspon z fotiek vidno ze ste sa bavili 😀

paska
26. máj 2008

leni 😀 tak makaj kupiť novy to čo kde ti to predali? by som peniaze pýtala naspať 😠

lenadka
26. máj 2008

paska to som mala este davnejsie kupeny ked bola Lucka mensia mala som raz pochybnosti-tak som kupila a nakoniec nepouzila 😅
uz je v kabelke, rano testnem ak sa situejsn nezmeni-lebo ma prave rozbolelo brucho 😝

lenadka
26. máj 2008

mory mala bola zlata ako cukrik 😀 😵 akurat ked stala pocas obradu vedla mladomanzelskeho paru nuda ju pochytila a tu kyticku co ma v ruke zacala ohryzat 😀 😀 😀 tak sa na nej uskrnali, aj ju mam cvaknutu ale v inom fotaku-sestrin frajo, posle mi ich neskor na CD-cku
nooo a nasi chlapi /otec a manzel/ mali nadranom fiozoficku polhodinku-niezeby spat isli, ale rozobrali urcite nieco dolezite ako je nesmrtelnost chrusta, alebo co...tak sme sa na nich kosili, ked mi potom mamam hovorila o com sa bavili 😀 😀 😀 ze vraj sa MM stazoval ze som ho chudacika nepochvalila ked okopkal a ohrnul zemiaky /ze to robil KVOLI MNE 😀 😀 😀 😀 a ja som ho miesto pochvali sfukla ze preco to robil ked je tak sucho a podobne mravcania 😀 /