• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
asi nie :rolling_eyes:
28. máj 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čoby nie :grinning:
28. máj 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde si sa flakala doteraz? :angry:
28. máj 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no flákala ako flákala :grinning:
čo tu nové? nesledujem veľmi... :zipper_mouth:
28. máj 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak bazén je už napustený, Samko sa v tom ľade aj kúpal. Zajtra si ho veľmi neužijeme, ideme na to očkovanie proti pneumokokom.
28. máj 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko.
Ivka,aky mate bazen?aj ja chcem nejaky velky a nevieme sa rozhodnut,porad.
29. máj 2008 o 05:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko prajem
Dnes bude zase hic. Ale velmi sa tešim idem na pedikúru tak dufam ze si oddýchnem a Sabinka tam bude dobra. Musim jej pobrat čo ju bavi i ked mi je jasne ze to tam tete rozoberie.
29. máj 2008 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte Martin ma zapal ucha .8. mame birmovku teda Martin tak mam kopu roboty
29. máj 2008 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, Martinovi skore uzdravenie.
My sme mali hroznu noc.......Miska mala skoro 40 stupnove horucky :frowning2: A vonku je tak krasne.
29. máj 2008 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zgurkaa aj vam skore uzdravenie
29. máj 2008 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses:
zgurka, bubi, velmi ma to mrzi, nech sa vam deticky rychlo vyliecia :wink:
aj my chceme kupit bazen, ale nevieme ci len taky maly pre drobca, alebo uz taky velky :unamused:
29. máj 2008 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky katka, marynka. My mame bazen u nasich....na dvor zatial neplanujeme. Asi az ked pojdem do prace a bude viac peniazkov. :unamused:
29. máj 2008 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Rychlo sa uzdravte babulky a aj bubkin chlapisko :wink:
Tu je teraz chladno a zamracene,konecne,aspon na chvilu bez slnka,musim si od neho oddychnut,vsetko ma stipe :sweat_smile: :grinning:
29. máj 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu nadherne svieti slniecko :sunglasses: a je jasna obloha, vcera bolo pod mrakom cely den, dnes sa chystame do mesta na nakupy, drobec nema ziadne kratasky take do piesku a na dvor a este idem na nejake ovocie a zeleninku na trh, ten moj ovocno-zeleninkovy chlapec ma obrovsku spotrebu :sweat_smile:
29. máj 2008 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, malý mi teraz zaspal, tak prídeme až poobede. neviem, čo sa mu stalo, lebo už spáva iba cez obed, asi cíti, že sa bude očkovať. veď ten obchod je potom otvorený od 14.30-17.00, ak si dobre pamatám.
Ten bazén máme veľký okrúhly, ten, čo sa okraj nafúkne a keď sa napúšťa voda, tak sa to dvíha. Máme ho už tretí alebo dokonca štvrtý rok (nepamatám si presne) a sme s ním veľmi spokojní. Moji chlapi sa kúpu hneď ráno, ako sa zobudia a končia až tesne pred spaním, v lete v noci naholo :grinning:
29. máj 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak my sme mali vcera dobry dnik, normalne sa dalo pri malom nakupovat, taky bol dobry a za odmenu dostal lehatko do vody, to bude mat na dovolenku, aby sa mohol clapkat vo vodicke, ked uz nemam ten bazen :wink:
29. máj 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sme spat z mesta, uf to je upeka, kupili sme si hrasok na trhu a aj vselijaku zeleninku mnam a malemu som nakupila v detskom sekaci nejke vecicky, bola som tam prvy krat, ale super som velmi spokojna, same next a george vecicky tam maju a skoro ako nove :slight_smile:
29. máj 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi vsetky papkate, vsak? tak dobru chut, mne maly akurat spinka, nejak ho zmohlo to mesto, tak mam veget :grinning:
29. máj 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ivka ano,je to tak otvorene.prid ak budes moct,som doma,pojdeme tam spolu
29. máj 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka aj viki je ostrihany so strojcekom, mam dvoch kopaskov :grinning: ale on sa velmi tesil ked sme ho ostrihali a teraz sa absolutne nepoti :slight_smile:
vavka keby sme tu mali taky super obchod jak tam mate tak ho asi vykupim :sweat_smile:
29. máj 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bola u nas Ivka s jakubkom,hodim fotos :wink:
29. máj 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. bola som dnes v jednom sekači a za 58,50 som kúpila tamarke 3 tričká 2 body a tepláky, filipkovi 4 tričká 2 sviatočné košele a kraťasy a sebe tričko a nohavice vyšlo ma to na 4,20sk za kus :grinning:
29. máj 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, to chce zapis do guinessovky :astonished: . toto sa mne stat nemoze :grinning:
29. máj 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu hej je tu jeden sekáč kde davaju oblečko na kila. mala som 1,40kg
29. máj 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej a kilo stojí 40sk
29. máj 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy super dufam ze bude aj 2 mwsiace taky sekac pojdeme spolu na nakupy :grinning:
ja tu za tolko ani jednu ponozku nekupim :rolling_eyes: ja zboznujem lacne veci hlavne deckam aj tak z toho rychlo rastu a este rychlejsie vsetko zaspinia a znicia tak naco vyhadzovat peniaze radsej to investovat do inych veci :wink:
29. máj 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer :grinning:
andyyy, to si dobráááááá :astonished: ja v sekáči za ten svet neviem nakupovať, prídem tam, postavím sa a neviem čo dalej :sweat_smile: ešteže mám sestru, čo to má ako hobby, takže mám tiež veci za pár korún a kvalitnejšie ako od made in china :grinning: ale takýto úlovok sa jej teda ešte nepodaril :fearful:
čertula čaves, ako sa máte ty tvoji chlapi? :slight_smile:
29. máj 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory prídete na tvoju rodnú hruď?
29. máj 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
coooooooooo?
29. máj 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petusko jaku hrud? :confused:
29. máj 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok