• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
mory :grinning: ty zase len na hrude myslíš :grinning: a ja myslím tvoju rodnú krajinu :grinning:
29. máj 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no vies uz ked ta moja nieje bohvieco tak aspon na ine pomyslim :grinning:
29. máj 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petusko :grinning: (k tomu sekacu)
no, my vcelku fajn. najmladsi zaspal :confused: , vacsinou chodi az 21.30, prostredny si kresli a je hlucny ako vzdy a stary kuka panelak. no a vo vseobecnosti tak rozne...
cafte...tak nakup andy potvrdzujem a chvalim...som videla na vlastne oci vvsetky vecicky su suprove...dobra kupa to fakt... :wink: :slight_smile:
neuveritelne, ze tu niekto vecer je... okrem pasule
mory, zase chlpate hrude? :grinning:
ahoj jani, co mas nove a petusko ty tiez
29. máj 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka ste kavickovali? ci sa opalovali? :sunglasses: myslim ze na slovensku je teplo teraz ne?
29. máj 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi nie chlpatu nemam ale ani velku :grinning:
29. máj 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne ich máš podelených :slight_smile: ja mám len malého doma, ten spí a starý je v krčme :rolling_eyes: takže tu je ticho, akurát ventilátor z pc mi tu hučí, nejak asi nestíha :sweat_smile:
29. máj 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas uz vsetci spia len ja akosi nemozem ani pomysliet na spanie lebo som sa sla sprchovat a mali sme v kupelke na policke s mojou kozmetikou velkeho svaba :astonished: skoro som umrela a amos ho zabil ale aj tak ma teraz vsetko svrbi a stale si myslim ze tu bude dalsi a mozno v posteli :frowning2: :rolling_eyes: :zipper_mouth: :pensive:
29. máj 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
januš čaf, stretko ste mali?
mory, radšej malá a nechlpatá ako veľká a chlpatá:grinning:
a nové nemám nič, akurát sme celé dni vonku na dvore, tak tu chodím málo, večer som väčšinou k.o. :stuck_out_tongue_closed_eyes: malý je zlatý, vystrája, rozväzuje sa mu jazyk a tak. a manžel poslúcha a tiež je zlatý, takže je všetko v poriadku :grinning:
29. máj 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory, tu je taka tema ze: šibali.... a ja som citala, ze: švabi :grinning: , uz som myslela, ze si pohotovostne zalozila novu temu :grinning:
petusko, dvor chcem aj ja, dokelu. by som si sadla, nohy do lavora strcila, uz keby teda nebolo na bazen.. :grinning:
29. máj 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi no keby mi iekto poradil co robyt aby tu nebli tak by som aj zalozila ale na slovensku asi take havede a problemy nemate :grinning:
29. máj 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stretko veru :wink: vladka hrala v škole oproti nášmu bloku zápas tak ma janka zaitaľ navštívila. šak skúsila by žeby neprišla, by som sa aj urazila normálne :angry:
29. máj 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ste povzbudzovali? :grinning:
29. máj 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
padá mi net :angry:
no tak bazén má zatiaľ iba petinko, ale sem tam aj ja päty omočím, akože sa s ním hrám:grinning: ale dvor by som veru nedala za nič :slight_smile:
no tak vy ste stretkovali, škoda, že u nás sa nehrajú zápasy, aj ja by som pozvala na kafe
29. máj 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory hej ale doma pri káve, lebo tami zaspala :confounded:
29. máj 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy to je jedno kde hlavne ze pomohlo :slight_smile:
29. máj 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafko :grinning: boli sme v tatrách
29. máj 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi caf...no mame sa dobre..mam par kg naviac , ale uz som si zvykla...ta moja stitka je na figu..

mory mensie stretko sme mali tento tyzden druhykrat... :grinning:
petusko krasny vek deti ked sa ich jazycky rozviazuju...aj Tamarka krasne keca... :wink: pitipko :grinning:
29. máj 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska v tatrach???? muselo byt krasne ...mam rada Tatry v lete :wink:
29. máj 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidím, že dnes bolo viac stretáviek, aj my sme mali s vavkou
andy, škoda, že ste tak ďaleko, určite by som dofrčala do toho sekáča, super nákup
29. máj 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute. uz tu asi nie ste, tak vas aspon pozdravujem :wink:
29. máj 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko
že by prvá :grinning:
30. máj 2008 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
druha :sunglasses:
30. máj 2008 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tretia :grinning:
30. máj 2008 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davam kafco, pridate sa?
dnes sa ideme s mamou pustit do umyvania okien a balkonov :stuck_out_tongue_closed_eyes: , teda mama bude s vikim a ja sa idem pustit, ale to je asi najvacsia pomoc, ze mi ho postrazi, lebo s nim by som to robila do konca roka :grinning: a plus ze nemame na balkanoch zabradlia, tak to by ma asi svihlo :unamused:
30. máj 2008 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len este neviem s cim budem skrabat tu omietku z okien a z dlazby :sweat_smile:
co sa tyka rozvazovania jazycka, tak aj viki je na tom celkom dobre, dokonca si uz budeme musiet davat pozor na to co pred nim povieme, lebo susedku /78r. cely den melie a melie/volame skreklava a viki vcera na nu krical ze skekaba :sweat_smile: :zipper_mouth:
30. máj 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda presnejsie stetaba alebo tak nejak, ale ja som hned vedela co chce povedat :grinning:
30. máj 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko nestiham net sme skoro cely den von prajem pekny den
30. máj 2008 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi trpim samomluvou :confounded:
30. máj 2008 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok