Janúrčatá 2007. Pridajte sa

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😃
Sup sem vsetci a vsetky 😉
paska
31. máj 2008
no vavka ty sii šikovná a ešte aj doktorka 😃
andrea.m
31. máj 2008
paska ved som vravela že vavka mala tu "medinu" študovať namiesto mňa 🙂
paska
31. máj 2008
ahoj andy a ako sa ti darí s titulom? už maš zmeneny aj občiansky aj cedulu na dverách? 😃 😃
andrea.m
31. máj 2008
paska 😃 čo ti šiši. nemením občianský a na dverách máme že "rodina Maurerová" tak tam neni kde dať ten titul a na schránke je marekové meno 😉 ale už mám nové šaty titulované,promočné
paska
31. máj 2008
fiiiiiiiiha budeš jak nevesta? 😎
tak teda pošli aj mužička do školy potom budete obidvaja s titulom tak tam date na dvere "rodina Bc.Maurérová" 😃 😃 😃
andrea.m
31. máj 2008
mužiček ma prijímačky 17. júna 😃
andrea.m
31. máj 2008
nevesta som bola raz. stačilo. ja som spokojná a zamilovanááááááááááááááááááááááá po 6 rokoch snád ešte viac ako ked sme začínali randiť
paska
31. máj 2008
ty brďo on fakt ide? 😃 fraaaajeeeer 😎
andrea.m
31. máj 2008
nooooo prihlášku si podal, len či aj na tie skúšky pôjde 😃

práve hlásili že tu bude 30 stupňov, umrem :-p
mory
31. máj 2008
andy neumieraj zbytocne si potom studovala 😃 mi mame 40 a je to celkom v pohode ja som sa opalovala a malemu som bazenik napustila a eliuska stale spi :-N

prajem pekny den 😎
lenadka
31. máj 2008
cafte, ja som u nasich uz s5 so seminara odborarov :-N 😃 ponukaju mi funkciu predsedkyne za Trenciansky kraj 8-( :-N :-p ...ja po ziadnych funkciach ani veducich postoch netuzim a zo vsadial len ponukaju ]-( co som komu urobila? ja chcem mat svoj klud, nech mi seci vylezu na hrb :-N 😉
andrea.m
31. máj 2008
mory ked ja nie som zvyknutá na také horúčavy. ja mám najradšej príjemný vetrík a mierne pod mrakom.
paska
31. máj 2008
lenadka len ber ked si dobrá tak ponukaju ne? 😉 potom si neskor budeš hlavu trieskať že prečo si to nezobrala
vavka33autor
31. máj 2008
Leni zober to,aby nepovedali a sup na matersku. 😃 Od septembra bude vyssia "az"o 200sk!!!!!!!!!!!!!!!! :-N 😃
certica
31. máj 2008
iha, tu sa funkcie a tituly rozdavaju.. 😃
vavka33autor
31. máj 2008
certi mne diplom ani titul nik nedava 🙂
lenadka
31. máj 2008
vavka to si dobre vymyslela, ale ja si pockam az bude vo vyske min. mzdy 😃
inak to stretnutie bola dobra haluz, boli tam len mlady do 35 rokov a niektorí akoby sa prave z retaze odtrhli 😃 prvy vecer ohnicek, gitara,,,,nocne kupanie v bazene a druhy karaoke a diska-citila som sa ako v pionierskom tabore 😃 😃 😃
paska
31. máj 2008
čerti martinko je kráááásne decko x-) babatko malinké aj ja chcem :-N ale len to babatienko potom ked to už vyrastie tak je to papulnate drze neposlušne ]-(
lenadka
31. máj 2008
paska 😃 co uz maly zacina papulovat? moja spi momentalne tak je pohoda klidek tabacek 😃 x-)
paska
31. máj 2008
maly nie ale mala ]-(
lenadka
31. máj 2008
joj no tak to mame dve drndy..uz vstala ma tu diriguje-som to zariekla :-N :-p
andrea.m
31. máj 2008
ja som dnes prišla na to že už nechcem ani babatenko
certica
31. máj 2008
andy 😃
no, to moje sa prave zobudilo, mliko mi tu uz tece na klavesnicu, tak idem.
pasula, dakujeme 😎
mory
1. jún 2008
prvaaaaaaaaaaa 😃

krasne nedelne rano prajeme 😎
bubi7
1. jún 2008
druhaaa pekny den
paska
1. jún 2008
čavesko 😃
tonicka
1. jún 2008
dobre ranecko a krasne MDD a tusim ma niekto aj narodeniny, tak vsetko najlepsie x-) x-)
Sa musim pochvalit, som vcera spravila rocne zuctovanie poistneho za 1 hodinu, t.j. do polnoci... 🙂 Takze ak niekto potrebujete (napr. paska) 😃 😃 😃
paska
1. jún 2008
😃 tonička ešteže ťa mam by som normalne zabudla zase :-N
tonicka
1. jún 2008
sak preto pisem 😃
tonicka
1. jún 2008
ja to mam ako nocnu moru 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli