Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

paska
31. máj 2008

no vavka ty sii šikovná a ešte aj doktorka 😀

andrea.m
31. máj 2008

paska ved som vravela že vavka mala tu "medinu" študovať namiesto mňa 🙂

paska
31. máj 2008

ahoj andy a ako sa ti darí s titulom? už maš zmeneny aj občiansky aj cedulu na dverách? 😀 😀

andrea.m
31. máj 2008

paska 😀 čo ti šiši. nemením občianský a na dverách máme že "rodina Maurerová" tak tam neni kde dať ten titul a na schránke je marekové meno 😉 ale už mám nové šaty titulované,promočné

paska
31. máj 2008

fiiiiiiiiha budeš jak nevesta? 😎
tak teda pošli aj mužička do školy potom budete obidvaja s titulom tak tam date na dvere "rodina Bc.Maurérová" 😀 😀 😀

andrea.m
31. máj 2008

mužiček ma prijímačky 17. júna 😀

andrea.m
31. máj 2008

nevesta som bola raz. stačilo. ja som spokojná a zamilovanááááááááááááááááááááááá po 6 rokoch snád ešte viac ako ked sme začínali randiť

paska
31. máj 2008

ty brďo on fakt ide? 😀 fraaaajeeeer 😎

andrea.m
31. máj 2008

nooooo prihlášku si podal, len či aj na tie skúšky pôjde 😀

práve hlásili že tu bude 30 stupňov, umrem 😝

mory
31. máj 2008

andy neumieraj zbytocne si potom studovala 😀 mi mame 40 a je to celkom v pohode ja som sa opalovala a malemu som bazenik napustila a eliuska stale spi 😅

prajem pekny den 😎

lenadka
31. máj 2008

cafte, ja som u nasich uz s5 so seminara odborarov 😅 😀 ponukaju mi funkciu predsedkyne za Trenciansky kraj 🙄 😅 😝 ...ja po ziadnych funkciach ani veducich postoch netuzim a zo vsadial len ponukaju 😠 co som komu urobila? ja chcem mat svoj klud, nech mi seci vylezu na hrb 😅 😉

andrea.m
31. máj 2008

mory ked ja nie som zvyknutá na také horúčavy. ja mám najradšej príjemný vetrík a mierne pod mrakom.

paska
31. máj 2008

lenadka len ber ked si dobrá tak ponukaju ne? 😉 potom si neskor budeš hlavu trieskať že prečo si to nezobrala

vavka33
autor
31. máj 2008

Leni zober to,aby nepovedali a sup na matersku. 😀 Od septembra bude vyssia "az"o 200sk!!!!!!!!!!!!!!!! 😅 😀

certica
31. máj 2008

iha, tu sa funkcie a tituly rozdavaju.. 😀

vavka33
autor
31. máj 2008

certi mne diplom ani titul nik nedava 🙂

lenadka
31. máj 2008

vavka to si dobre vymyslela, ale ja si pockam az bude vo vyske min. mzdy 😀
inak to stretnutie bola dobra haluz, boli tam len mlady do 35 rokov a niektorí akoby sa prave z retaze odtrhli 😀 prvy vecer ohnicek, gitara,,,,nocne kupanie v bazene a druhy karaoke a diska-citila som sa ako v pionierskom tabore 😀 😀 😀

paska
31. máj 2008

čerti martinko je kráááásne decko 😵 babatko malinké aj ja chcem 😅 ale len to babatienko potom ked to už vyrastie tak je to papulnate drze neposlušne 😠

lenadka
31. máj 2008

paska 😀 co uz maly zacina papulovat? moja spi momentalne tak je pohoda klidek tabacek 😀 😵

paska
31. máj 2008

maly nie ale mala 😠

lenadka
31. máj 2008

joj no tak to mame dve drndy..uz vstala ma tu diriguje-som to zariekla 😅 😝

andrea.m
31. máj 2008

ja som dnes prišla na to že už nechcem ani babatenko

certica
31. máj 2008

andy 😀
no, to moje sa prave zobudilo, mliko mi tu uz tece na klavesnicu, tak idem.
pasula, dakujeme 😎

mory
1. jún 2008

prvaaaaaaaaaaa 😀

krasne nedelne rano prajeme 😎

bubi7
1. jún 2008

druhaaa pekny den

paska
1. jún 2008

čavesko 😀

tonicka
1. jún 2008

dobre ranecko a krasne MDD a tusim ma niekto aj narodeniny, tak vsetko najlepsie 😵 😵
Sa musim pochvalit, som vcera spravila rocne zuctovanie poistneho za 1 hodinu, t.j. do polnoci... 🙂 Takze ak niekto potrebujete (napr. paska) 😀 😀 😀

paska
1. jún 2008

😀 tonička ešteže ťa mam by som normalne zabudla zase 😅

tonicka
1. jún 2008

sak preto pisem 😀

tonicka
1. jún 2008

ja to mam ako nocnu moru 😀