Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

janka1
2. jún 2008

dakujem maryn dobre ako vzsy...a pracovne ako inac 😀

paska
2. jún 2008

maryn no chytááááááj bo už ani nevladzem 😝
ten m oj krpec vela toho dneska nenajedol ale ani sa mu nečudujem je teplo 🙄 alebo žeby mu tá polievka chýbala? 😅 😀

tonicka
2. jún 2008

ahojte 😀 vavi, kacky sa nesmu krmit? 😕
ja mam tiez vynimocne navarene, akurat zemiaky dovarim 😉

maryn
2. jún 2008

chytááááám, som hladna jak vlk 😀
ani viki teraz az tolko nepapka, ale vecer to dozenie, zas zhltne 3dcl kase a este 3dcl mlieka, samozrejme nie naraz, taku pol hodku si da pauzu 😀

certica
2. jún 2008

maryn, v sobotu ani mliko nebolo klasicke, som robila spenat (hlavne, ze sme boli predtym v obchode), tak som chcela odstriekat svoje, no ale nakoniec muz predsa len vybehol kupit

janka1
2. jún 2008

...co vsetko sa nemoze a robi sa..no neee 😉
paska caves ta teba som uz roky nevidela 😨
tonicka a teba tiez....

andrea.m
2. jún 2008

janka veru veru 😀 nenapíšeš, neprídeš...hrozné s tebou 😀 😀 😀

maryn
2. jún 2008

hej vy dve, sa tu neondejte, ze ste sa stretli, bo aj ja sa chcem uz s dakym stretnut, ale som tu het v ritke odrezana 😒

paska
2. jún 2008

Ahoj jani 😀 no ved ani ja teba asi si pracovne vyťažená čo? 😝
maryn šak nech len machruju som zvedava ktorá mi kávu urobíte ked prídem pozreť na východ 😀 😀

janka1
2. jún 2008

paska ja ti spravim DOLCE GUSTO..nemaj boja, len ub prid..alebo ta pozvem na kafe robia tu fajne v niektorych podnikoch

janka1
2. jún 2008

myryn sak si len kusok z ke...sadaj do auta a za 45 minut si v ke a mozes sa stretnut ci uz s andy alebo s nami oboma.... 😉

lenadka
2. jún 2008

mna minule schladil test magazin, tam testovali kavovary a aj dolce gusto-straaaaasne som ho chcela a ze je nebezpecny, lebo nema poistku a ked tam nedas- zabudnes dat kapsulu moze to teba alebo deco super obarit...tak uz ho nescem 😖

janka1
2. jún 2008

lenadka ked robis tak musis aj rozmyslat...vela spotrebicov vie tebe alebo aj dietatu ublizit...len treba davat pozor

maryn
2. jún 2008

ved hej jani, uz len to auto, mame len jedno a chodi na nom muz do prace a vybavovat kade co 😒

tonicka
2. jún 2008

caute, dieta mi odmieta spat...obvykle zaspi takto poobede do 3 minut a dnes bojujeme uz hodinu 😕 🙄 🙄 🙄 ak zaspi moc neskore, tak bude spat 3 az styri hodiny a vecer ju nedostanem do postele 😅

lenadka
2. jún 2008

jani, ale poznas to davas si pozor ale pri malom dietati co ta 5x odtrhne od zacatej prace raz dva na nieco zabudnes 😝 ...tak to doma radsej mat nebudem 😉 ...ked si vyberam spotrebice vzdy sa pytam na detske poistky /na umyvacke riadu, sklo na rure aby bolo odizolovane-nepalilo.../ proste co sa da nech je bezpecne/ 😉

radoslava
2. jún 2008

Caute no konečne sme uz doma, mala cestou s parku zaspala tak som sa tulala po meste.
Vavi nesmu sa krmit?
Chudatka keby si vedela ako im chutilo no nedaj im 😀
Inak u nas v Pezinku sa do parku chodi hlavne krmit kačičky , to je normalne šport 😀 😀 😀

vavka33
autor
2. jún 2008

Lela spala dnes od deviatej do 12tej.Pojde pred siedmou 😉
Radi,to vyhlasili ochranari,lebo ludia ich krmia,naucia ich na to,ze si potravu nemusia hladat a potom v zime sa nesnazia a hynu.
A ludia to aj tak nedodrziavaju.Ja to viem preto,ze kazdy rok nam v ramci enviromentalnej vychovy prisli do skoly papiere s takymi vselijakymi mudrostami a oboznamovali sme s tym deti.U nas v kubine za to dokonca davali pokuty 😉
Toni,tak ako,zaspala ti mala?
Ja sa idem zas potit k hrncom s dzemom.Kym Lela hajala,obrala a odkostkovala som kybel ceresni.uz som nvarila 30flasiek,tieto chcem dedkovi do kubina.mali by sme tam ist,len cakam,kym mi vybavia v robote papiere k vypovedi a pojdem to popodpisovat.Cize k 30junu kocim v Kubine a od 1.jula bude zamestnana tu v capore.

paska
2. jún 2008

vavka ty ideš do prace?

vavka33
autor
2. jún 2008

Ano idem,posledny augustovy tyzden.

andrea.m
2. jún 2008

vavka 😀 to sa niekomu žije ked ma babku v baráku 😖 ja by som tiež rada do práce a mám aj kopu parcivných ponúk a namôžem ísť a bojím sa že ked budem mocť tak už ponuky nebudú platné ☹

andrea.m
2. jún 2008

páni ale som to napísala 😠 malo byť že "pracovných ponúk" a "nemôžem" 😅 sorry

vavka33
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea.m
2. jún 2008

no pracovať ako sestra pri lôžku. tu je dosť málo jaslí na košice a cudzej osobe Tami nedám, ako opatrovateľku myslím. už som to chcela spraviť a ked prišlo na lamanie chleba nedala som ju. budem musieť počkať kým nenastúpi do škôlky.

paska
2. jún 2008

my tu máme jasličky a ponuky žiadne 😠

andrea.m
2. jún 2008

pasi ked ty maš také teraz lukratívne povolanie. si ekonomka tuším či nie? starať sa o starých a imobilných ľudí ktorým treba meniť plienky sa dnes už nikomu nechce. 😅

paska
2. jún 2008

andy 😀 no tak ekonomka priamo nie ale aj tade sa tmolím 😎

vavka33
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea.m
2. jún 2008

ja tiež tak vravím, rok prežijem a pôjde do škôlky ved miesto už tam má.

na inštrumentárku musíš mať špeci školenie a gynde robia iba ženské sestry a pôrodné asistentky a na novorodeneckom zase iba detské sestry. ja som všeobecná sestra. robila som predtým na traumačke a rada by som sa tam vrátiť.

mory
2. jún 2008

moja mamca robi na novorodeneckom a ja by som nieco take urcite nerobila 😔 niekedy su tam pripady ze sa na to tazko pozera ja som slabeho srdca