Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

ivka33
30. apr 2008

pasi, držím palce, zvládneš to, neboj
zgurka, u nás fazulu nikto nechce jesť, ale varí sa tak, ako všetky mliečne polievky. Dáš uvariť fazulu, je dobre, keď si ju už večer namočíš do vody, keď bude makká, dáš zátrepku a doleješ mlieko. No a keď varíš do vody hodíš bobk. list a korenia aké používaš

zgurkaa
30. apr 2008

No ja som ju mala namocenu den a noc, teraz je uz uvarena vo vode a s bobkovym listom a cesnakom...len som rozmyslala co dalej. Aku smotanu? Kyslu nie? no idem to dorobit.......ja udene nedavam...ale mozno skusim. Diky baby

maryn
30. apr 2008

ja davam sladku smotanu na varenie rajo v krabicke 😉

zgurkaa
30. apr 2008

ok tak idem na to. 😉

maryn
30. apr 2008

ja to udene davam len na chut, my ho nejeme, iba nas hafan, preto najcastejsie kupim nejake rebra dam si ich na 3 casti rozseknut a mam to na tri polievky, ale ta chut sa neda nahradit 😀

maryn
30. apr 2008

tak nech sa vydari 😉

fifa
30. apr 2008

zgurka hodim aj moj recept, je trošku iný, dietnejší, naučila som sa nedávat nič údené, čiže namočenú fazulu dam varit so solou, ml.korením a bobkov.listom, ked je skoro makká, dám zemiaky, povarím podla zemiakov, spravím zápražku - olej +hl.muka+pretlačený cesnak, povarím chvílku a potom zátrepku- sl. smotana+mlieko+trošinku múky, niekedy ani nepotrebujem, ak som spravila hustejšiu zápražku, to je všetko, dochutím troškou cukru a octom, ale ten stačí aj do taniera 🙂

fifa
30. apr 2008

a ked zabudnem namočit fazulku, tak to hodím do kuchty a za hodku je fazula makká 🙂

zgurkaa
30. apr 2008

fifa, rovnako som robila. Uz je hotova. Len cesnak som dala nepretlaceny cely varit skor a zaprasku som spravia tak ze som dala cibulu, muku a stipku cerv. papriky. Mnam 😝

fifa
30. apr 2008

zgurka kde si kupila smykačku a za kolko? a mimochodom dobru chut 😝 , bude ju papat aj Miška?

zgurkaa
30. apr 2008

Miska asi nie. Ta ma rascovo-vajickovu zo vcera. Smykacku som kupila v Tescu v Ostrihome (HU) a stala okolo 2100,-.

zgurkaa
30. apr 2008

Kupila som ju Simke, ale aj Miska sa rada smyka. Je od 3-10 rokov, do 45 kg. 🙂

fifa
30. apr 2008

fu tak to je dost, ja zhanam lacnejšiu

zgurkaa
30. apr 2008

je dlsia ako tie s umelymi schodmi. Taku mali v tescu za 1200,-, myslim tuto http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=251444

maryn
30. apr 2008

no co uz tak my varime tucne 😀
aj my chceme kupit smykalku vikimu, len sa nevieme rozhodnut aku 😒 😅

zgurkaa
30. apr 2008

No ja idem so Simonkou k ocnej....zatial papa

vavka33
autor
30. apr 2008

Ja varim taku istu polievku ako Fifka 😉
a ja som kupila smycku za 999 v kauflande,maju aj v tescu asi za 1200sk

lenadka
30. apr 2008

ahojte aby
a co uz dneska sa kecat nebude? 😕 ja som v praci este tak hodinu, hodinu a pol, ideme na to plavanie a tak tu cakam, naco ist domov a zase nazad 😉

fifa
30. apr 2008

http://www.remi.home.pl/category.php?id_kategor... ,,,viete mi niekto povedat v akej mene by mohli byt tieto detské veci? možno by sa to dalo objednat , teda ak je to v slov. korunách

lenadka
30. apr 2008

fifa krasne su, ale neviem ti povedat ak je to polska stranka tak su to zlote nie?len typujem 😅

lenadka
30. apr 2008

kontakt je tam na Warsavu FIRMA HANDLOWA REMI
Jacek Łyżwiński
02-930 Warszawa
ul.Sobieskiego 72B
NIP: PL113-035-43-52
Regon: 013014667

fifa
30. apr 2008

ved ja som tam aj mailovala, ešte mi nik neodpísal, ale keby to bolo v zlotých tak by to bolo dost drahé, nie?ako sa to vlastne preratáva? nechce sa mi to hladat

lenadka
30. apr 2008

netusim aky je kurz 😝 😕

fifa
30. apr 2008

no ak správne pozerám, tak je 9,3, čiže všetko nasobit cca desiatimi, no a to by bolo bohovsky drahé, takže bud je to také lacné alebo také drahé

lenadka
30. apr 2008

teda to by bolo sakra drahe 😝 ale su fantasticke 😕

fifa
30. apr 2008

no, ale ak je to také lacné tak my chceme toho dost 🙂 😀

lenadka
30. apr 2008

hej to by som aj ja nakupila 😀 😀 😀

lenadka
30. apr 2008

pridala som fotky co boli vo fotaku, konecne vyvolane, bala som sa, ze je pokazeny fotak naposledy boli fotky tmave ako ked je noc ale teda nastastie bol to len zly film, alebo bol zle vyvolany alebo osvetleny 😀

vavka33
autor
30. apr 2008

Fifka,to su zlote.Vynasob si to zhruba 10sk 😉

paska
30. apr 2008

brý večer 🙂 poslušne hlasim skuška spravena 😎 andrejko bol s nami a bol vzorove ukažkove dieťa a ba je dosť hnusne mesto 😅 n (okrem historickeho centra samozrejme to nema chybu) 😀 no nebola som tam prvy krat ale tam zaparkovať to chce nervy 😝 😠