Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

andrea.m
29. jún 2008

a takisto všetkým petrom, pavlom a petrám na tomto fóre všetko najlepšie k meninám

bubi7
29. jún 2008

Dobre ranko .Všetko najjj všetkym Petkom a Petkam

paska
29. jún 2008

ránečko 😀 gratulujem všetkým peťom pavlom a čertuli znova 😀 lebo včera nevnímala 😀 😀

bubi7
29. jún 2008

ja som zabudla aj Pavlom

certica
29. jún 2008

dobre ranko, aj ja vsetkym spoluzucastnenym "P-ckam" 😀 vsetko NAj a zaroven dakujem za priania, speci andy za basnicku 🙂
pasi, no fakt som bola asi v mliecnom deliriu vcera 😀

vavka33
autor
29. jún 2008

Vsetko najlepsie vsetkym Petkom a petram k meninkam.

radoslava
29. jún 2008

ahojte
vsetko naj naj naj k dnešnym meninam prajem Čertici a vsetkym Petram a Petrom a Pavlom.
A aj mojej šefke dnes ma narodky 😀

lenadka
29. jún 2008

ahojte 🙂
ja sa hlasim od nasich, vsetkym Petkam a Petkom vsetko dobre, hlavne LASKU a ZDRAVIE ostatne s tym chodi ruka v ruke 😉

paska, ako pekne si tu dovolenku opisala 😀 😀 😀 my sme seci po dneskajsom dni cerveny, ale boli sme len na dvore a mala tam mala vanu v nej za 2 vedra vody 😅 a ja som makala ako sprosta-oberala maliny, ceresne, hrach 😝 akoby ani nedela nebola....ale od zajtra mam leharo 😀 😉

zgurkaa
30. jún 2008

Dobre ranko, pridala som nejake fotky...aj s stretko s Paskou...do Miskinho albumceka.

bubi7
30. jún 2008

Dobre ranko pekny den

bubi7
30. jún 2008

cely den nikto? to sa este nestalo 😀 😀

andrea.m
30. jún 2008

tak už sa stalo 😀 😀 😀

lenadka
30. jún 2008

zgurka kukla som fotky 😀 mala v jednej ruke baba v druhej papanie 😀 nevie co skor

lenadka
30. jún 2008

cafte idem spat, len som nazrela ci ste niektora neni za sovu 😨 😔

ivka33
1. júl 2008

prvááá 🙂
dobré ránko
konečne po sto rokoch, čo máte nové? idem trochu prečítať a popozerať fotky

bubi7
1. júl 2008

Dobre ranko dievčata.

paska
1. júl 2008

ránečko 😀
ivka vitaj 🙂 a gratulujem ešte k tým štátkam si sa tu odvtedy neukázala

zgurkaa
1. júl 2008

Ahojte 😉

vavka33
autor
1. júl 2008

Ahojte.
Ivka,co porabate?

paska
1. júl 2008

ako sme pekne po minutach 😀

ivka33
1. júl 2008

trochu som spatne čítala, čo sa tu dialo. Ďakujem vám všetkým vééééélmi pekne za gratulácie.
je tu nejako ticho, čo ste sa už rozprchli na dovolenky? My sa chystáme až v auguste do Chorvátska.
vavi, čo dnes robíte? zbaľte plavky a prídite sa k nám kúpať.
v piatok som bola s deťmi v Bojniciach v zoologickej, našťastie bolo pod mrakom, tak sme sa neuvarili.

vavka33
autor
1. júl 2008

Ivka,hned by sme sli.Prave rozmyslam,ci nepojdeme do kastiela do Mojmiroviec,ale neviem.A k Vam neviem,ci by som dosla. 😅

ivka33
1. júl 2008

čo myslíš, že by si k nám netrafila? keď chodíte do metra, tak nemožeš zablúdiť.

vavka33
autor
1. júl 2008

Ivka,lenze tam sme neboli dva roky 😀
Vies co,mozno radsej zajtra,alebo pozajtra,ked zavola tatino popytam sa ho kade mam ist a on my to pekne vysvetli.Dnes musim este nieco vybavit a najma ist na postu poslat prihlasky na studia,co som si dala.
A dnes dost fuka a je mokro po vcerajsich dazdoch,behali by ti po mokrom.Ak nebudete mat iny program,rady prideme.

bubi7
1. júl 2008

ivka aj ja gratulujem

ivka33
1. júl 2008

bubi, ďakujem
vavi, tešíme sa, že prídete. nemáme iný program, v takom teple si radšej nič neplánujem, čo nie je nutné. od piatku sa má ochladiť a pršať, tak by ste to mohli dovtedy stihnúť.

radoslava
1. júl 2008

Dobre ranko my sme u babky a dedka na prazdninách tak maminka oddychuje lebo Sabinka chodi stale len za dedom za mnou len na didku 😀

vavka33
autor
1. júl 2008

mali by sme,Vanes odchdza v piatok na oravu.A pride tatko,chceme ist s lelou na kone,je s nich hotova.Ale zajtra by som rada prisla. 😉

zgurkaa
1. júl 2008

My sa uz v noci nekojime 😵 😵 😵

ivka33
1. júl 2008

zgurka, ako ste to dokázali? Ja som sa tiež pokúšala, ale čajom ani vodou sa oklamať nedá a cumeľ nemáme. Keď mu nedám cucnúť, hneď ako sa začne mrviť, tak začne pýtať "hami", až sa nakoniec rozplače a úplne preberie.