Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

bubi7
4. júl 2008

Dobre rano u nas prši

andrea.m
4. júl 2008

ahojky. aj u nás prší, ale iba taký drobný letný dáždik. žiadná pohroma ako tvrdili na TA3 😝

paska
4. júl 2008

ránečko 🙂
vystopovala som že alex má už danielku 🙂

tonicka
4. júl 2008

ahojte, ma 3250g a 51cm 🙂

paska
4. júl 2008

riadna žena 😀 gratulujem nech su zdrave 😵

tonicka
4. júl 2008

inak aj dorotka je tehulka v 16 tt 😉

tonicka
4. júl 2008

tusim za chvilku budu vsetky dvojdetne, okrem mna 😀

radoslava
4. júl 2008

Jej gratulujeme Alex a malej Danielke vela zdravička želame.

radoslava
4. júl 2008

Toni neboj aj ty budeš zachvilu zatial si uzivajme tie naše jedinačky. 😀
Akurat dnes sa ma kamoska v Senici som totizto na prazdninach u našich pytala a kedy druhe a ja ze ale o 5 rokov šak aj Madona rodila neskoro 😀

zgurkaa
4. júl 2008

Ahojte. Nikdy som sa tak netesila na vikend ako teraz ked ma Simonka prazdniny....strasna vymyselnicka to je. 😅
Aj gratulujem alex k Danielke.

paska
4. júl 2008

zguri keby sme ich tak už mohli poslať do tábora letného čo? 😅 😀
mna tu tiež šlaktriafa

tonicka
4. júl 2008

Okej Radi 😀 😀 to je super vidis sak ty si moj rocnik 😀 oki, tak si naplanujme to druhe tiez spolocne 😀 😀

bubi7
5. júl 2008

ahojte.mam choru malu ma 40tky boli sme rano na pohotovosti asi angina a zuby.pekny den vam prajem

maryn
5. júl 2008

ahojte 😎
tak sme sa stastne vratili domov vcera vecer, bolo fajnovo, som si oddychla a poriadne som zlenivela, sa mi nic nechce 😝
som vas citla, tak vsetkym dodatocne vsetulinko najlepsie k narodkam a k meninkam, alex a danielke vela zdravicka a vsetkym chorobkam skore uzdravenie 😉

maryn
5. júl 2008

tonicka, som ti zabudla napisat, ze aj vikimu prave teraz idu dalsie zubky a tiez sa hryzie aj do rucky a aj do nozky do palca a nas samozrejme tiez hryzie 😅 ale uz mu to pomaly ustupuje, ja mu vzdy vtedy natriem gelik na dasienka a hned prestane 😉

lenadka
5. júl 2008

cafte, som zase u nasich 😀 som zduchla z koncentraku, aj tak ma tam nebolo cely den vidno, bola som furt v dome a riadila odusu kedze som nemala so sebou "spomalovac a znervoznovac v jednom" pani uz som zabudla co vsetko sa da postihat bez malej. Za 2 dni som spravila tolko co s nou za tyzden 😅 Mala este tyzden ostava u nasich tak este dam do pucu poriadne kupelnu a WC a mame to. Vcera sme boli pre stol a stolicky-tak uz mozme prijimat navstevy-uz bude za cim kavicku pit 😀

maryn
5. júl 2008

jeeej leni, tak sa tesim s tebou, keby ze si blizsie, teda ja kebyze som blizsie 😀 tak vas dojdem kuknut, to je supre pocit vsak, ked vidis jak sa ti to vsetko dava do poriadku 😉

lenadka
5. júl 2008

maryn, uz je tot ake znesitelnejsie ked ciel je v dohlade 😉
maly sa ti takto hryzie ked idu zubky??? srandovne, len ked hrizie vsetko dookola asi nie moc zabavne pre vas co? Kolko mu este chyba zubkov?

maryn
5. júl 2008

este tusim 5, ale teraz to vyzera ze mu ide viac naraz, nie vzdy hryzie, niektore mu vysli bez problemov, ale seba nikdy nehryzne tak ze by mu tam nieco ostalo, ale nas ano 😅

lenadka
5. júl 2008

jáááj tak to je prefíkaný 😀 😀 😀

paska
5. júl 2008

ahojte 🙂 maryn vitaj
bubi držte sa presne toto mal aj andrejko prva noc bola hrozná ale druhá už bola ok 😉

maryn
5. júl 2008

dakujem pasi 🙂
takze uz sa vam to zlepsilo?

paska
5. júl 2008

už je dobre asj sisa je už ok chavala bohu lebo ta mala tiež dosť vysoke horučky a ťažko to nese

bubi7
5. júl 2008

dakujem . mala sa pyta cikat taka som rada

zgurkaa
5. júl 2008

Cikat? Sa mas, nasa nemoze nocnik ani vidiet 😀

maryn
5. júl 2008

babyyyyyyyyyyyyyyy ja som tehulkaaaaaa 😵 😵 😵

paska
5. júl 2008

😲 😲 😲 maryyyyyyyyyyyn
gratulujéééééééééééééééééém 😵 a kolko?

maryn
5. júl 2008

este len 4tt 😉

paska
5. júl 2008

a test je pozitiv?

maryn
5. júl 2008

no tak dokonca 5tt mi vypocital MK, 2 testy pozit