Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

mory
12. júl 2008

radka 😀 no hlavne je ze nosis aj vrch aj spodok nezalezi na tom ci su rovnake 😀 a gratulujem k novym aj mam nove no maju asi 2 mesiace ale hanbim sa v nich a aj sa bojim aby niekto nepotiahol snurku a HOP uz som bez vrchu 😅 😀

tonicka no to je teda pravda ze cim neskor idu spat tym skor stavaju ale ja sa vzdy utesujem tym ze do 18stich ma nebude budit celu noc ze nieco chce 😀 😉

tonicka
12. júl 2008

maryn,sak tata zaspal 😀 ja som drzala straz 😀
mory tomu never 😀

maryn
12. júl 2008

toni este ze si taka sova 😀

petusko
12. júl 2008

ahojte 🙂
maryn, ja som ti tuším ešte negratulovala k tehu, tak ti držím palce veľmi, aby si mala krásne a bezproblémové tehu 😵 a kuk som fotočky, Viki je zlatunký 😉 🙂

mory
12. júl 2008

maryn super vam bolo co? 😎 a konecne vidim ze nie len moja buchticka ma taky pupcek a stehienka 😉 😀

maryn
12. júl 2008

dakujem petusko 🙂
mory no fajn bolo, skoro nic netrebalo robit 😀 som tam zlenivela 😅 ale rychlo to ubehlo 😒

mory
12. júl 2008

no mi nieco hovor sak aj ja za posledne 3 tyzdne co sa necitim velmi dobre tiez som skoro nic nerobila a akosi som zlenivela aj ja 😅

paska
12. júl 2008

😲 mory neni si ty tehu? 😨

mory
12. júl 2008

🤐 paska na take vice ani nemysli 😠 lebo ak hej tak ho porodim a dam tebe 😀

paska
12. júl 2008

ok 😀 čakám

mory
12. júl 2008

potom daj adresu aby som vedela kam poslat 😀

radoslava
12. júl 2008

Ahojte uz sme doma bolo fantasticky jej tak dobre mi uz davno nebolo som sa riadne vyblaznila na toboganoch.
Boli sme v Senci riskli sme to lebo sme isli az o 16,00. Cakali sme asi 10 minut ale to preto lebo prisiel tesne pred nami autobus so Slovincami inak OK.
Ale skusim aj Galantu dakujeme za tip Toni 😉
jej hotova som dobru noc babulky.

paska
12. júl 2008

ahojte 😀 radi aj my sme sa čvachtali sice len u našich v bazene ale čavchtali 😀 aj nas to dosť unavilo ale soviť vydržím 😉

petusko
12. júl 2008

čaute sovy 😀

maryn
12. júl 2008

huuuu 😀

mory
12. júl 2008

hu hu ja som uz dosovila idem spat 😀

bubi7
12. júl 2008

Dobru nocku 🙂

tonicka
12. júl 2008

hu hu aj ja uz idem 😔

mory
13. júl 2008

dobre rano kocky ☹
mne je zase strasne zle a opet tie hnacky takze idem po doktoroch a jednemu z nich asi aj hubu rzbijem 😠 sa vazne budem na nic stazovat ze mi nedali ziadne lieky a ja uz tak dlho trpim 😔

prajem pekny den

paska
13. júl 2008

brý večer 😀

tonicka
13. júl 2008

brý.... 😀 😀 😀

lenadka
14. júl 2008

ze by prva 😕 ?

paska
14. júl 2008

tak druha 😀

lenadka
14. júl 2008

achoj pasi, no citala som ze sa chystas do Jalovca...uz davno si tam mala byt! 😀 😀 😀 stol uz mam aj kavu kupenu, nejake salky pozbierance splasim 😅 😀

paska
14. júl 2008

na čo šak doneseme 😉 dar do noveho bejváku 😀

lenadka
14. júl 2008

😀 aaale nerob si starosti 😉 inak stahovanie bude cca v auguste, koniec jula dodaju dvere a potom prevlacit saty a od septembra uz chceme byt tam, Lucka pojde na cely den do skolky 🙂

lenadka
14. júl 2008

ako je vonku tma 😲 😕

radoslava
14. júl 2008

Dobre ranko vsetkym
aj tu je tma a prš.
Lenadka ty robiš kontrolorku niečo ako šojka ? 😀
Chcela by som jednemu zlemu ujovi poslat kontrolu a neviem ako ?

paska
14. júl 2008

😀 radi 😀
lenka robi na hygiene 😉

maryn
14. júl 2008

ahojte 🙂
tu bola v noci strasna burka 😒
vikimu idu dalsie zubky, je strasne umrncany a aj v noci sme blbo spali, tak uz isiel buvat, ale co z toho bude neviiim 😖
radka a co ti ten ujo vyparatil?
lenadka aj ja chcem prist na kolaudaciu 😀