• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
Tak to hej pasi. Dufam ze pocasie vydrzi. Musim dnes skocit s Miskou k lekarovi, ma nejake vyrazky na cikule :unamused:
17. júl 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: aj ju to svrbí? ked bola siska mala zaberala indulona a pytiol
ale radšej chod ked si si neni istá :wink:
17. júl 2008 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
17. júl 2008 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas tiez pytiol, ale vyrazky este nemala :wink:
17. júl 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki odkial si?
17. júl 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki čaf
leni kedy ti možem doniesť pavuka? :grinning:
17. júl 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee :grinning: :grinning:
17. júl 2008 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :grinning:
ženy neviete kto mi prezleče konečne to pyžamo? :sweat_smile: :grinning:
17. júl 2008 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
hlasim ze u nas dnes pekne a vyzera ze aj teplo konecne :sunglasses:
vcera som bola u dr. a potom u svokry tak som nevedela pisat, tehu mam potvrdene a 31.7. mam ist na utz a dostanem tehu knizku :dizzy_face:
17. júl 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj andy super fotky, muselo byt perfis :wink:
paska poslem ti nejaku instalatersku sluzbu? :grinning:
17. júl 2008 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som davala zatial len Sudokrem a tekuty puder, ale nevidim ziadne zlepsenie :cry:
Jeeee super maryn :dizzy_face:
17. júl 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka som z Považskej Bystrice ale byvam v dedinke pri nej.Paska ja som tiež ešte v pyžame.dievčata ako si mam dat nejaky obrazok do pasu okrem fotky tie nemam?
17. júl 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pošli :grinning: ale nejakeho mladeho tručneho fešaka :sunglasses: :grinning: :sweat_smile: :zipper_mouth: :confused: :grinning:
17. júl 2008 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zručneho som myslela :grinning:
17. júl 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki, ty si z považskej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je moja srdcovka :grinning: sme tam žili 8 rokov :slight_smile: aj v piatok idem okolo...idem asi mrknut uja ak nebude drobec spat inak pokracujem az do kysuckeho noveho mesta a v nedelu sa stavim v považskej :wink:
17. júl 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tiez mas karolinku :angry: :grinning: :grinning:
17. júl 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt zdrhnete vzdy ked pridem? :pensive: :pensive:
17. júl 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano mam Karolik moju :slight_smile:
17. júl 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska jasne ze mozes...kedy? dneska? :confused: :slight_smile:
17. júl 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marynka srdečne blahoželám k tehuľkovaniu a prajem všetko dobre :wink:

zgurka aj u nás zaberá pytiol,ked mala tami hnačky mala cikuľu aj dupky príšernu a pytiol zabral hned-vyskúšaj
17. júl 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ale toto je take ine ako vyhadzana ritka. Uplne cervene s jemnymi vyrazkami :frowning2:
17. júl 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak radšej chod ved uvidíš čo to povie a potom sa rozhoidneš či bude podľa dr alebo podľa teba :grinning: kožne je perfektná tipovacia medina
17. júl 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved hej, len nasa dokina ma dovolenku....musim pohladat zastupujuceho
Viki manzel chodi casto do Povazskej...do Ravenu
17. júl 2008 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zgurka moja tak mavala zaparene vzdy cele cervene s jemnymi vyrazkami, ale to len ak mala hnacku alebo bolo veeeeeeelmi horuco, no od tepla len asi 1x slabo, horsie bolo ked mala crevnu virozu... :rolling_eyes: . Davala som fialovu vodu-zasusilo pupaciky a potom pityol :wink: a samo sebou vetrat :slight_smile:
17. júl 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni dneska nie ale cez vikend môžem :wink:
17. júl 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem ale dneska pre skrčka a vratime sa v nedelu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale este neviem presne kedy v nedelu najskor poobede, tak ked tak vtedy ok? sak telefony na seba mame, popr. ta prezvonim ked pojdeme od nasich ak nezabudnem-lebo ja som vsetkeho schopna :rolling_eyes: :sweat_smile:
17. júl 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem andy :slight_smile:
baby neviem co mam robit :frowning2: cez tento vikend sme mali ist s manzovym kamosom a jeho rodinou na chatu, maju 15 mesacneho syna, mal to byt viacmenej taky vylet pre deticky, lenze ten manzov kamos pozval este nejakeho bratranca a jeho kamarata a zmenil to na zurku, + vybavil chatu kde sa da spat vsetci len v 1 izbe a nas viki je citlivy na hluk ked spi a ked sa nam uz raz v noci zobudi tak mame veselo, mama a svokra mi vravia nech ho necham s nimi a nech trosku vypadneme kym sa este da, ale mne je ho luto, mam pocit akoby som ho niekde odlozila, asi som susu :sweat_smile: vsak?, ked ja som si ho uz predstavali ako sa blazi niekde v prirode a isli by sme na prechadzku, no je mi nanic a najradsej by som nikam nesla, ale to im uz nemozem spravit, aj manzo sa tesi, lebo s tym kamosom sa pozna od detstva a nema popri praci moc casu sa s nim stretnut :unamused:
17. júl 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni tak to nechajme na ten buduci týždeň lebo neviem či budem akurat doma ked ty pojdeš okolo

maryn ved ho nechaj babke a uži si pokial sa da lebo ked budeš mať dve deti bude to už ťažšie viem z vlastnej skusenosti ked bola sisa mala ešte som sa niekde dostala mama mi ju postražila ale na dve deti si už netrufne :sweat_smile:
17. júl 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik paska :wink: ved aj ja predpokladam ze ked budeme mat dvoch drobcov, tak uz sa tak nebudu trhat, kto s nimi bude, teraz mame problem zadelit viktorka aby bola spravodlivost, je to jediny vnucik na oboch stranach :grinning: tak vacsinou za vikend musime obehnut obe starke a aj teraz neviem ako sa dohodnu, ze kam pojde? :sweat_smile:
17. júl 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska ok :wink:

maryn chod ako pise paska, ved nejdes na mesiac :wink:
17. júl 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok