• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
toni to vy ake profesionalky :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadus :grinning: neviem ci profesionalky, ale posledne 2 mesiace jej slovo spolupraca nic nehovori :grinning: a potapa sa zasadne len ked ona chce a nie na povel :grinning: jedine co moze za kazdych okolnosti je smyklavka a hups do vody..to aj 10 krat za sebou, hoci celu lekciu protestuje proti akemu kolvek pokusu o zanorenie :grinning: teraz zacala skakat sama zo schodikov, takze moj vstup do bazena je straaaasne rýchly :grinning:
3. máj 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peknu nedelu prajeme u nas je nadherne :sunglasses:
toni to je super mozno z nej bude aqabelka :grinning:
4. máj 2008 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, idem čítam, čo sa tu včera udialo :wink:
4. máj 2008 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory, aj u nás je krásne, mala by som naplánovať nejaký výlet. už dlho sa chystám pozrieť tigre do Kostolnej pri Dunaji. neviete o tom niektorá niečo? Cez víkend od 12 - 17 hod. by to malo byť otvorené pre verejnosť, ale to som počula v telke hádam aj pred rokom, tak neviem, či to platí.
toni, my sa chystáme plávať už od štyroch mes., ale nejak sme sa k tomu stále nedostali, brzdila ma hlavne tá škola. Myslíš, že možme začať aj takýto veľký alebo už je neskoro?
4. máj 2008 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka nikdy nieje neskoro :wink:
4. máj 2008 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
mory ja si myslim, ze podla toho co toni pise, skor nejaka skokanka :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: dobrý deň
4. máj 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste všetky na výlete? :fearful:
4. máj 2008 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My sme doma.Sedime pri novej telke.Mame ju v spalni :grinning:
4. máj 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
tak my sme už zdravy a aj vonku sme boli.
4. máj 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: vavi ešte pozeráte?
4. máj 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pasi,cez reklamu medzi hokejom sme sa trosku pomojkali a ja som zaspala ako babtko.Uz druhy vecer zaspim pri telke ako mala,predtym som to nikdy nevedela :grinning: .Ale tatinko bol tolerantny,vraj ked videl,ze spinkam,siel si hokej pustit do obyvky.Leboo pol 11 som sa zobudila a hladela okolo seba,kde mi zmizol :grinning:
Inak dobre ranko
5. máj 2008 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja mam dnes dilemu ci ist s malou plavat :confused: ma trosku nadchu, to mi neva ale aj zastrety hlas taka zachripnuta je, inak bez teploty, lieta ako odtrhnuty vagon....zacala som jej davat calciovy sirup a vitaminovy sirup pikovit. Dnes mame plavanie o 17,30, voda je tak 30 °C pol hodka v bazene potom sauna...co myslite??? :confused: Ked bola mensia tiez mala nadchu a dr. nas poslala plavat, ze ta chlorova voda nadchu vyzenie, ale vtedy nebola aj zachripnuta a k dr. sa s nou uz dnes nedostanem, no asi zavolam...
5. máj 2008 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toni torta sa vydarila??? Ja to sibnem vzdy cele aj so stavou a slahacku s tym zmiesam, nechavam par kuskov ovocia na ozdobu :wink:
5. máj 2008 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :sunglasses:
ja som jak matoha asi si dam sparatka pod oci aby vydrzali byt otvorene :rolling_eyes:

lenadka wau vam sa zije do sauny by som aj ja sla pozyvas? :sweat_smile: :grinning:
5. máj 2008 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja vas len pozdravim do noveho prac.tyzdna :grinning:
leni, neviem, ja by som asi nesla...

mory pocuvaj, eliusa je tak krasne deco, ze by som sa bala, aby mi ju neuniesli :astonished: :wink:
no idem, krpec cez den prakticky nespi, len na cecku visi, trapime sa s mliko. cumel mi inac vypluva, takze nehrozi, flasku odstrkuje, takze sranda...
5. máj 2008 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi ty nam tu chybas sa to tu ani nepohne bez teba :grinning:

dakujem eliuska je fakt zlatusik :slight_smile: sak po mamke ne? :grinning:

no drzte sa dufam ze sa vam to coskoro upravy ten denny rezim a ze si aj oddychnes :wink: pusinky malemu certikovy
5. máj 2008 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko
no počasie dnes nič moc, ale aj tak musime do BA. Ale šak to nejako zvladneme dufam že nezmokneme :grinning:
5. máj 2008 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka zober si dazdnik :sunglasses:
5. máj 2008 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenadka ja by som tiez nešla ked ma sopliky i ked naša inštruktorka vždy hovorila ze riadne zanorenie sopliky zniči :grinning:
raz to u nas vyslo zanarali sme sa riadne hlboko aj dlho a sopliky prešli ale to boli zubkove sopliky asi
5. máj 2008 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mory tak to urcite zoberiem, len sa modlim nech ide bus kde bude miesto pre kočik vačsi lebo niekedy stojime na dvoch kolieskach a mame tri :grinning:
Mory dnes začinam dietovat. Nie 90-dnovku ale inu vecer ti napisem ked mozem :grinning:
5. máj 2008 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka jasne ze mozes len neviem ci budem doma ja po veceroch pratam v novom dome a chodim domov okolo polnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale skus :wink:
5. máj 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Lenadka my ked mame priesvitne sopliky.....tak chodime bezne. :wink: Certi to polhodinove kojenie poznam aj ja....treba to len vydrzat, nasa dudel nechcela do pol roka a teraz s nim bezne zaspava...vela stastia prajem.
5. máj 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:
5. máj 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mory novy dom ? Budete sa stahovat do noveho domu? :slight_smile:
Certi ja som kojila aj 3/4 hodinku vydrz držime palčky.
5. máj 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
hlasim sa vam od rodicov, momentalne sme s vikim bezdomovci :sweat_smile: , robia nam fasadu na dome, tak sa stahujeme kade tade, lebo viki by mi doma nevedel spat a momentalne nemame ani elektrinu ani kurenie, takze supis :unamused:
ale u nasich je celkom fajn, viki zaspal hned, dufam ze nezacne niekto vrtat, alebo nieco podobne :sweat_smile:
certik drzkajte sa, drzim velmi prsty aby si mala dost mliecka, aby ste sa mohli kojit a rychlo sa nam uzdrav a vonku budes choit az ti to bude liezt na nervy :wink:
mory páni, ty si teda usilovnica, tiez drzim palce nech sa cim skor mozte prestahovat :wink:
deturence su vsetky fantasticke :dizzy_face:
5. máj 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala ma zatial priesvitne sopliky, malokedy aj vyfuka cosi, ked tak len z jednej nosnej dierky, druha je cista...
ja vaham preto ze teraz sme boli len na 1 lekcii a ked bude chodit 8x a nevymeska ani raz ma 2 dalsie lekcie gratis, ak vymeskame prideme o dve lekcie /2 vstupy do bazena/ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
5. máj 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning: ja už davam dalšiu kavu mi bolo ráno na zomretie tak sa mi hlava krútila že som nemohla vstaťz postele :stuck_out_tongue_closed_eyes: som sa dolakala že už je so mou ámen :sweat_smile: :pensive:
5. máj 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, tak skus ist a uvidite, niekedy to pomoze vyhnat tie sopliky :wink:
pasula ty co vystrajas, viem ze mas toho vela, ale musis sa starat aj o seba, zdriemni si ked bude andrejko spinkat, alebo si aspon lahni a pi vela vody, nieze sa nam zrutis :unamused: lebo ta vytrieskam po zadku
5. máj 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok