Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

dadus
3. máj 2008

toni to vy ake profesionalky 😎 😀 😀 😀

tonicka
3. máj 2008

dadus 😀 neviem ci profesionalky, ale posledne 2 mesiace jej slovo spolupraca nic nehovori 😀 a potapa sa zasadne len ked ona chce a nie na povel 😀 jedine co moze za kazdych okolnosti je smyklavka a hups do vody..to aj 10 krat za sebou, hoci celu lekciu protestuje proti akemu kolvek pokusu o zanorenie 😀 teraz zacala skakat sama zo schodikov, takze moj vstup do bazena je straaaasne rýchly 😀

mory
4. máj 2008

peknu nedelu prajeme u nas je nadherne 😎
toni to je super mozno z nej bude aqabelka 😀

ivka33
4. máj 2008

dobré ránko, idem čítam, čo sa tu včera udialo 😉

ivka33
4. máj 2008

mory, aj u nás je krásne, mala by som naplánovať nejaký výlet. už dlho sa chystám pozrieť tigre do Kostolnej pri Dunaji. neviete o tom niektorá niečo? Cez víkend od 12 - 17 hod. by to malo byť otvorené pre verejnosť, ale to som počula v telke hádam aj pred rokom, tak neviem, či to platí.
toni, my sa chystáme plávať už od štyroch mes., ale nejak sme sa k tomu stále nedostali, brzdila ma hlavne tá škola. Myslíš, že možme začať aj takýto veľký alebo už je neskoro?

mory
4. máj 2008

ivka nikdy nieje neskoro 😉

dadus
4. máj 2008

dobre ranko 😉
mory ja si myslim, ze podla toho co toni pise, skor nejaka skokanka 😀 😀 😀

paska
4. máj 2008

😕 dobrý deň

paska
4. máj 2008

ste všetky na výlete? 😨

vavka33
autor
4. máj 2008

My sme doma.Sedime pri novej telke.Mame ju v spalni 😀

radoslava
4. máj 2008

Ahojte
tak my sme už zdravy a aj vonku sme boli.

paska
4. máj 2008

😀 vavi ešte pozeráte?

vavka33
autor
5. máj 2008

Pasi,cez reklamu medzi hokejom sme sa trosku pomojkali a ja som zaspala ako babtko.Uz druhy vecer zaspim pri telke ako mala,predtym som to nikdy nevedela 😀 .Ale tatinko bol tolerantny,vraj ked videl,ze spinkam,siel si hokej pustit do obyvky.Leboo pol 11 som sa zobudila a hladela okolo seba,kde mi zmizol 😀
Inak dobre ranko

lenadka
5. máj 2008

ahojte,
ja mam dnes dilemu ci ist s malou plavat 😕 ma trosku nadchu, to mi neva ale aj zastrety hlas taka zachripnuta je, inak bez teploty, lieta ako odtrhnuty vagon....zacala som jej davat calciovy sirup a vitaminovy sirup pikovit. Dnes mame plavanie o 17,30, voda je tak 30 °C pol hodka v bazene potom sauna...co myslite??? 😕 Ked bola mensia tiez mala nadchu a dr. nas poslala plavat, ze ta chlorova voda nadchu vyzenie, ale vtedy nebola aj zachripnuta a k dr. sa s nou uz dnes nedostanem, no asi zavolam...

lenadka
5. máj 2008

toni torta sa vydarila??? Ja to sibnem vzdy cele aj so stavou a slahacku s tym zmiesam, nechavam par kuskov ovocia na ozdobu 😉

mory
5. máj 2008

dobre rano 😎
ja som jak matoha asi si dam sparatka pod oci aby vydrzali byt otvorene 🙄

lenadka wau vam sa zije do sauny by som aj ja sla pozyvas? 😅 😀

certica
5. máj 2008

ahojte, ja vas len pozdravim do noveho prac.tyzdna 😀
leni, neviem, ja by som asi nesla...

mory pocuvaj, eliusa je tak krasne deco, ze by som sa bala, aby mi ju neuniesli 😲 😉
no idem, krpec cez den prakticky nespi, len na cecku visi, trapime sa s mliko. cumel mi inac vypluva, takze nehrozi, flasku odstrkuje, takze sranda...

mory
5. máj 2008

certi ty nam tu chybas sa to tu ani nepohne bez teba 😀

dakujem eliuska je fakt zlatusik 🙂 sak po mamke ne? 😀

no drzte sa dufam ze sa vam to coskoro upravy ten denny rezim a ze si aj oddychnes 😉 pusinky malemu certikovy

radoslava
5. máj 2008

Dobre ranko
no počasie dnes nič moc, ale aj tak musime do BA. Ale šak to nejako zvladneme dufam že nezmokneme 😀

mory
5. máj 2008

radka zober si dazdnik 😎

radoslava
5. máj 2008

Lenadka ja by som tiez nešla ked ma sopliky i ked naša inštruktorka vždy hovorila ze riadne zanorenie sopliky zniči 😀
raz to u nas vyslo zanarali sme sa riadne hlboko aj dlho a sopliky prešli ale to boli zubkove sopliky asi

radoslava
5. máj 2008

Mory tak to urcite zoberiem, len sa modlim nech ide bus kde bude miesto pre kočik vačsi lebo niekedy stojime na dvoch kolieskach a mame tri 😀
Mory dnes začinam dietovat. Nie 90-dnovku ale inu vecer ti napisem ked mozem 😀

mory
5. máj 2008

radka jasne ze mozes len neviem ci budem doma ja po veceroch pratam v novom dome a chodim domov okolo polnoci 😝 ale skus 😉

zgurkaa
5. máj 2008

Ahojte. Lenadka my ked mame priesvitne sopliky.....tak chodime bezne. 😉 Certi to polhodinove kojenie poznam aj ja....treba to len vydrzat, nasa dudel nechcela do pol roka a teraz s nim bezne zaspava...vela stastia prajem.

andrea.m
5. máj 2008

ahojte 😀

radoslava
5. máj 2008

Mory novy dom ? Budete sa stahovat do noveho domu? 🙂
Certi ja som kojila aj 3/4 hodinku vydrz držime palčky.

maryn
5. máj 2008

ahojte 🙂
hlasim sa vam od rodicov, momentalne sme s vikim bezdomovci 😅 , robia nam fasadu na dome, tak sa stahujeme kade tade, lebo viki by mi doma nevedel spat a momentalne nemame ani elektrinu ani kurenie, takze supis 😒
ale u nasich je celkom fajn, viki zaspal hned, dufam ze nezacne niekto vrtat, alebo nieco podobne 😅
certik drzkajte sa, drzim velmi prsty aby si mala dost mliecka, aby ste sa mohli kojit a rychlo sa nam uzdrav a vonku budes choit az ti to bude liezt na nervy 😉
mory páni, ty si teda usilovnica, tiez drzim palce nech sa cim skor mozte prestahovat 😉
deturence su vsetky fantasticke 😵

lenadka
5. máj 2008

mala ma zatial priesvitne sopliky, malokedy aj vyfuka cosi, ked tak len z jednej nosnej dierky, druha je cista...
ja vaham preto ze teraz sme boli len na 1 lekcii a ked bude chodit 8x a nevymeska ani raz ma 2 dalsie lekcie gratis, ak vymeskame prideme o dve lekcie /2 vstupy do bazena/ 😝 😕

paska
5. máj 2008

ahojte 😀 ja už davam dalšiu kavu mi bolo ráno na zomretie tak sa mi hlava krútila že som nemohla vstaťz postele 😝 som sa dolakala že už je so mou ámen 😅 😔

maryn
5. máj 2008

leni, tak skus ist a uvidite, niekedy to pomoze vyhnat tie sopliky 😉
pasula ty co vystrajas, viem ze mas toho vela, ale musis sa starat aj o seba, zdriemni si ked bude andrejko spinkat, alebo si aspon lahni a pi vela vody, nieze sa nam zrutis 😒 lebo ta vytrieskam po zadku