Janúrčatá 2007. Pridajte sa

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😃
Sup sem vsetci a vsetky 😉
radoslava
22. júl 2008
Dobre ranko prajeme vsetkym.
bubi7
22. júl 2008
Dobre ranko a pekny den
paska
22. júl 2008
ránečko kto si dá so mnou kafíčko? 🙂
bubi7
22. júl 2008
ja nutne ho potrebujem
lenadka
22. júl 2008
ahojte ja ho chlipem prave ale musim si svihnt o tristvrte odchadzame :-p
paska
22. júl 2008
maš teren?
bubi no už som vypila
andrea.m
22. júl 2008
dobre ránko 🙂
radoslava
22. júl 2008
Vyzera ze dnes bude pekne aspon doobeda tak fičime von. Navarené dnes mame lebo budiček som mala dost skoro 😃
mory
22. júl 2008
dobre ranko 😎
my sme uz na slovensku je tu super fajne pocasie sem tam na prsi no proste parada 😃
a co tu nove lebo citat dozadu to nebudem :-N

prajem pekny dnik 🙂
radoslava
22. júl 2008
Mory ty uz si tu. A kdeže to si?
Daleko od Pezinka 😃
lenadka
22. júl 2008
paska som s5 ako zbity pes :-p dostala som tie akoze kramy :-N fuj je mi neskurocne zle 8-( 😢
radoslava
22. júl 2008
Lenadka ja som mala minuly tyzden som myslela ze umrem 😞
Bolo mi hrozne zle a aj ma nic nebavilo naladu som mala tak hlboko v bode mrazu ze uz hlbšie ani nešlo.
Doma sa radšej so mnou nikto ani nebavil.
radoslava
22. júl 2008
Tuk tuk je tu niekto 😃 😃 😃
paska
22. júl 2008
kto by tu jedol 😃
paska
23. júl 2008
prva 😃 fuj ale je vonku :-p hnusne ani vlkodlaka by si von neyhnal 😃
radoslava
23. júl 2008
Druha u nas je tiez škaredo a este k tomu sa mala zobudila a buchla sa taka ospala o roh postele a rovno nad očkom ma taku krvavu ryhu. Ale uz pozera Teletubies tak je dobre. 😃
paska
23. júl 2008
moja malinka daj je za mna pusinku 🙂
radoslava
23. júl 2008
Paska odovzdam 😃
lenadka
23. júl 2008
ahojte, asi je nieco vovzduchu, mne predvcerom mala treskla v spalni u nas v domceku sa nahanala s kamoskou bosa po plavajucej, smyk ho a spadla tak ze si narazila nos a na hrcu na cele, krv z nosa tiekla.. 😢 normalne hnusne to vyzera-nos spuchnuty, cerveny, bojim aby jej s toho neostali nasledky-hrbaty alebo krivy nos 😞 taku gombicku mala a teraz :-x
sa nam prikraslili tie nase dievcence :-N
lenadka
23. júl 2008
radi tebe byva takto zle? Lebo mne nie, lutujem baby co takto trpia kazdy mesiac 😞 ja mam teraz taky miniporod :-N vcera som vecer sa dopovala tabletkami a asi hodim aj teraz, ale dnes je to uz o 50% lepsie :-p
radoslava
23. júl 2008
Leni mavala som bolesti vzdy ale dala som si vzdy lieky len teraz ked kojim tak radsej nic nejem žiadne lieky.
A fukam fukam Lucinke dufam ze bude mat zase noštek ako gombičku
andrea.m
23. júl 2008
ahojte babenky 🙂

zgurkinej simonke k jej okrúhlym 5tym narodeninám prejeme všetulinko najlepšie a posielam bošteky od filipka a tamarky 😃

lenadka ja som tak trpela kým som nezačala užívať hak a potom sa to upravilo tak že som ani nevedela že krámujem. v pohode som si celé krámy vystačila zo slipovými vložkami.
lenadka
23. júl 2008
andy ja tiez vacsinou neviem ze ich mam...ale fakt s HAK su upne ine ako bez, take slabsie a bezbolestne. Ja som asi prechladla a preto som teraz dopadla takto :-p
pripajam sa ku gratulacii Simonke, ale keby Andy nenapise neviem, ze Simi ma dnes narodky :-N vsetko najlepsie a prazdniny bez urazov a padov 😉
paska
23. júl 2008
simče včetko najsamlepšie x-) a hlavne posluchať maminu ako hodinky :-N 😃
lenadka
23. júl 2008
jááj paska to by sa aj nam zislo take prianie 😃
andrea.m
23. júl 2008
paska aj tamarke tak vinšuj
zgurkaa
23. júl 2008
Dakujeme x-) x-) x-)