• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
no šak ked si sa neozývala potom mi volala mama a je iny plan
ale dam si ťa do zajtrajšiehp zoznamu ok :grinning:
29. júl 2008 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni mysliš ze treba ist.
Ale Lucka sa pyta len takto večer jej ujde nie?
29. júl 2008 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenadka no super......snaha sa ceni. Mala uz nema hnacky, Smecta zabrala. :wink:
29. júl 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska, no ani neviem kde som bola ked som to necitala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ..mne je to v podstate jedno kedýýýý :grinning: ...ozaj na buduci tyzden /alebo v nedelu ak bude pekne samo sebou/ by som rada s malou isla do Turč. teplic na kupko-vlacikom, ide rano od nas o 9-tej cca a je tam o cca 10-tej nepojdete aj vy s deckami???

radka, no ved ona je bez plienky od 1,5 roka, len na spanie nie a nie oducit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni vlačikom som išla n a posledy ked som na strednú chodila :grinning:
ty ale neni to zlý nápad :wink: uvidim či nahodou drahy domov nepríde a podla toho ti dam vedieť aj keby som radšej išla asi autom :sweat_smile: vieš zavislačka autová som :grinning:
29. júl 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka filipko mal plienku na noc do 3 rokov a 9 mesiacov a potom to prešlo zo dňa na deň.dodnes ho dávame vycikať v spánku okolo 23.00 a ešte aj tak sa sem tam stane že sa počúra aj ked už je to fakt len výnimočne.deti rastú zo všetkým.
29. júl 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, to si pamatam ze si to pisala, a dufam ze Lucia nebude vynimka :sweat_smile:

paskááááá, vylet vlacikom co si auto nechajte v garazi :wink: neviem ci dokonca nedostanes zlavu na vstupnom ked pides vlakom :confused: musim to kuknut ale svokrovci spominali ze oni dostali tak zlavu :wink:
29. júl 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda asi...alebo mali narok na zlavu strekari?...no nevim-musim to pozriet aby som kraviny nepisala :sweat_smile:
29. júl 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brý večer sovule :grinning:
29. júl 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brý :grinning:
29. júl 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brý

to žehlenie ma zabije
29. júl 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :slight_smile:
29. júl 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
30. júl 2008 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre. Ako sa mate? Lenadka, Lucka sa uz uplne stotoznila so skolkou? Teraz cez prazdniny asi nechodi, vsak?
30. júl 2008 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zgurka, my sa mame dobre a ako vy? Lucka chodila do skolky akoby to tak bolo odjakziva-hned si zvykla, ziadny plac, smutky nic :slight_smile: Cez prazdniny maju 2 mesiace volno :rolling_eyes: aj u vas je to tak??? :confused:
30. júl 2008 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko :slight_smile: kto si da so mnou kavičku?
leni a nepovedali vam že ju možte dať cez prazdninyy do handlovskej školky? naša je otvorena
30. júl 2008 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj paska, nepovedali :sweat_smile: :confused: maju dost miesta??? uz aj bezim :grinning: :grinning: :grinning:
kavicku chlipem a zajedam bebe dobre rano...marynka kde si? daj si somnou tvoje oblubene keksy :wink: :grinning:
30. júl 2008 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to neviem či maju ale robili objednavku na deti už v aprili
a kde je ta maryn furt? šak ja som zvedava ako sa jej tehúli
30. júl 2008 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni u nas je len mesiac volna.....v auguste, ale Simka je doma cele prazdniny. Mame sa uz konecne dobre :dizzy_face: Dnes ideme pre Simku.....bola na 3 dni v BA u sestry. Takze zajtra sa mi uz nebude tocit hlava z nizkeho tlaku, bude mi ho pekne vyrovnavat :grinning:
30. júl 2008 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zguri tak to som rada že vam je už dobre :wink:
takže dneska sa už párky pečú čo? :grinning:
30. júl 2008 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska, este ze mame babky, 3 tyzden bola u mojej mamy, potom tyzden s ocinom-mal poobedne smeny a teraz je s druhou babkou...potom ju este chce moja mama na tyzden a potom pojdeme na 2 tyzdne do Martina a je po prazdninach :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak uz som dohodnuta s manzom ze do tych Teplic pojdeme vlacikom v nedelu ak nebude hnusne pocasie :wink:

zgurka :grinning: inak ako ostalo teplo som kazde rano taka pribrzdena :sweat_smile: :zipper_mouth: nie a nie sa prebrat :pensive:
30. júl 2008 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska nepecu :confounded: :grinning: No tu je uz teraz 21 stupnov v tieni. Inak som kukala Ilka a v nedelu ma byt pekne a teplo :dizzy_face:
30. júl 2008 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a to znamena čo :confused: že ja nemusim isť? :sweat_smile:
30. júl 2008 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kava vypitá idem makať :stuck_out_tongue_closed_eyes: decka tu stihli už aj bordel narobiť :angry:
30. júl 2008 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie paska, ze teda ideme tak podte aj vy :wink: :grinning:
30. júl 2008 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre mna ist niekam s malou sama je dost unavne, preto som zlanarila manzela, budeme sa striedat v strazeni :wink:
30. júl 2008 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este sme s nou tieto prazdniny neboli nikde na kupku, kazdy sme cely tyzden inde, kazdy mame svoju pracu aj ked prideme domov poradne sa nevidime-tak je nacase stravit jednu nedelu ako rodina nie? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
30. júl 2008 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sa maš ja sa nebudem mať s kým striedať :unamused: ešte si to asi rozmyslým či neostanem radšej u našich tam mame bazen
30. júl 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasko nepride domov??? :confused:
30. júl 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie teto ťahá minulý bol doma, maju to tak rozdelene že je doma každý druhý víkend
30. júl 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok