icon

Jasnovidka Izabella Csabaiová

avatar
petus781996
25. nov 2013

ahojte,ma niekto skusenosti s jasnovidkou Izabellou Csabaiovou ?alebo aspon kontakt ?

Strana
z6
avatar
tamarrr
8. aug 2021

Dobrý večer! Boli ste niektorá u veštice, ktorej predpovede sa s odstupom času plnia ? Kde sa oplatí ísť. Ďakujem ...

avatar
laurapata
9. aug 2021

@cypressa 0915375416

avatar
mima2o21
12. nov 2021

Zdravím, mám knihu “Jasnovidka Izabella Csabaiova”. Ak máte niekto záujem, cena €5 +poštovné vopred na účet.

avatar
mata1278
8. sep 2022

@neded dobry deň môžem aj ja poprosiť kontakt

avatar
mimi16181618
2. aug 2023

@evka2671997 prosim. Kontakt na pani Katku ďakujem krasne

avatar
mimi16181618
2. aug 2023

@evka2671997 dobry den prosim mate kontakt na tunpani Katku?

avatar
habibinka91
15. dec 2023
avatar
habibinka91
Autor odpoveď zmazal
avatar
habibinka91
Autor odpoveď zmazal
avatar
habibinka91
Autor odpoveď zmazal
avatar
michaelles
14. feb 2024

@evka2671997 môžem poprosiť kontakt na pani Katku, ďakujem kardos.michaela@gmail.com

avatar
steevee12
17. mar 2024

viete mi niekto poslat kontakt na tu pani Katku ??

avatar
sussie26
11. máj 2024

Poprosím o kontakt na pani Izabellu aj pani Katku.
Moc ďakujem

avatar
sussie26
11. máj 2024

Poprosím o kontakt na pani Izabellu a pani Katku pošlite na aduska2607@gmail.com
Moc moc ďakujem 🫶🏻

avatar
nika357
20. mar 2025

@laurapata dobrý večer, viete mi napísať do správy kontakt na pani Katku? Ďakujem.

avatar
laurapata
26. mar 2025

@nika357 0915 375 416 katarina bajkajova

avatar
claudinka2008
25. máj 2025
@laurapata

@nika357 0915 375 416 katarina bajkajova

@laurapata dobrý deň, môžem sa spýtať..pani Katka ešte vesti? Boli ste tam? Ďakujem

avatar
nanka2912
26. máj 2025
@claudinka2008

@laurapata dobrý deň, môžem sa spýtať..pani Katka ešte vesti? Boli ste tam? Ďakujem

@claudinka2008
Dobrý deň, bola som tam veľmi dávno. Neviem Vám povedať či pani Katka ešte veští.

avatar
leticia22
28. apr 2026
@evka2671997

Pridávam recenziu na jasnovidku Izabellu Csabaiovú

Včera som mala u nej termín o 10 hod doobeda , pani je sympatická a v pohode
k tomu aby vám povedala viac potrebuje dátum narodenia vaše a osoby o ktorej chcete niečo vedieť
celé sedenie trvalo hodinu z toho asi 20-30 minút rozprávala svoje zážitky z kongresov a prípadoch čo riešila ktoré ako mi povedala viem nájsť aj v jej prvej knihe avšak sa už údajne nedá zakúpiť , dá sa stiahnúť z uloz.to ... bežne ludí neberie avšak ako mi povedala zosnulý manžel s ktorým sa rozpráva dostal oznam od mojej nebohej švagriny a babky že nech ma príjme lebo mám trápenie ....áno to je pravda .... hodnotím ju 6/10 ...v podstate mi povedala aj nejaké zaujímavosti čo sú pravdivé a prekvapila ma niektorými vecami ...odporučila mi očistu lebo som prekliata ...cena očisty 50 € ..mám ísť za pánom do BA ...a očista je nutná 3x vraj kto ňou prejde zmení sa mu život o 180 stupňou k lepšiemu ...ak máte nejaké otázky kludne do komentáru alebo správy sa ozvite nechcela som rozpisovať všetko do detailov ...avšak povedala mi aké dieťa budem mať kolko , pohlavie , ako na tom budem finančne , aký bude manžel a ako dlho sa dožijem ja a rodičia ....peniaze ona nepýta kolko jej dáte to bude ..ja osobne som jej nechala 15 € ........hned po tom ako som odišla som musela ísť do obchodu a tam som sa zakecala s pani ktorá mi povedala svoju skúsenosť s pani Izabellou ..vraj jej nepomohla a nič nevyšlo avšak mi odporúčila jednu vešticu pri železničnej stanici NZ a všetko od tej pani Katky jej vyšlo presne , tak som tam išla a pani ma našťastie hneď zobrala ....pani Katka vykladá kartami nič jej nemusíte hovoriť , ona toho vela vie ...avšak mi vyrazila dych s tým čo vedela o mne , povedala mi také veci čo nikto nemá odkial vedieť .....vedela o tom že v rodine mám starú chorú ženu ktorá si neprijala aby som sa narodila ...áno to je pravda babka nechcela aby sa narodilo otcovi ďalšie dieťa ...s prvou ženou už deti má ....vedela aj to že otcovi nevyšla jedna vec o ktorej skoro nikto nevie ....vedela toho proste velmi vela o mne ....povedala mi dokonca presne ako dlho sa dožijem ...s dieťaťom financiami a mužom sa zhodla s pani izabellou ...povedala mi o mojom zdravotnom stave čo ma čaká aj moju mamu , avšak bola velmi presná ju hodnotím 10/10 presvedčila ma o pravde je geniálna a ju aj odporúčam , ohladom platenia pýta 10 € na hodinu ....ja som jej dala 15 € za ochotu že ma hneď zobrala ....dala mi kontakt na starú babičku ktorá robí očisty tá vraj tiež pýta 10 € a chodí k nej veľa ľudí a ju mám aj o dosť bližšie , v najbližšom čase babičke zavolám a objednám sa aby ma zbavila prekliatia .... obidve sú priamo v Nových Zámkoch .....ak chcete čokolvek vedieť pýtajte sa nech sa páči

@evka2671997 dobrý deň, môžem vás poprosiť o kontakt na katku?

Strana
z6