Jasnovidka Izabella Csabaiová
ahojte,ma niekto skusenosti s jasnovidkou Izabellou Csabaiovou ?alebo aspon kontakt ?
@evka2671997 môžem poprosiť kontakt na pani Katku, ďakujem kardos.michaela@gmail.com
Poprosím o kontakt na pani Izabellu a pani Katku pošlite na aduska2607@gmail.com
Moc moc ďakujem 🫶🏻
@laurapata dobrý deň, môžem sa spýtať..pani Katka ešte vesti? Boli ste tam? Ďakujem
@claudinka2008
Dobrý deň, bola som tam veľmi dávno. Neviem Vám povedať či pani Katka ešte veští.
Pridávam recenziu na jasnovidku Izabellu Csabaiovú
Včera som mala u nej termín o 10 hod doobeda , pani je sympatická a v pohode
k tomu aby vám povedala viac potrebuje dátum narodenia vaše a osoby o ktorej chcete niečo vedieť
celé sedenie trvalo hodinu z toho asi 20-30 minút rozprávala svoje zážitky z kongresov a prípadoch čo riešila ktoré ako mi povedala viem nájsť aj v jej prvej knihe avšak sa už údajne nedá zakúpiť , dá sa stiahnúť z uloz.to ... bežne ludí neberie avšak ako mi povedala zosnulý manžel s ktorým sa rozpráva dostal oznam od mojej nebohej švagriny a babky že nech ma príjme lebo mám trápenie ....áno to je pravda .... hodnotím ju 6/10 ...v podstate mi povedala aj nejaké zaujímavosti čo sú pravdivé a prekvapila ma niektorými vecami ...odporučila mi očistu lebo som prekliata ...cena očisty 50 € ..mám ísť za pánom do BA ...a očista je nutná 3x vraj kto ňou prejde zmení sa mu život o 180 stupňou k lepšiemu ...ak máte nejaké otázky kludne do komentáru alebo správy sa ozvite nechcela som rozpisovať všetko do detailov ...avšak povedala mi aké dieťa budem mať kolko , pohlavie , ako na tom budem finančne , aký bude manžel a ako dlho sa dožijem ja a rodičia ....peniaze ona nepýta kolko jej dáte to bude ..ja osobne som jej nechala 15 € ........hned po tom ako som odišla som musela ísť do obchodu a tam som sa zakecala s pani ktorá mi povedala svoju skúsenosť s pani Izabellou ..vraj jej nepomohla a nič nevyšlo avšak mi odporúčila jednu vešticu pri železničnej stanici NZ a všetko od tej pani Katky jej vyšlo presne , tak som tam išla a pani ma našťastie hneď zobrala ....pani Katka vykladá kartami nič jej nemusíte hovoriť , ona toho vela vie ...avšak mi vyrazila dych s tým čo vedela o mne , povedala mi také veci čo nikto nemá odkial vedieť .....vedela o tom že v rodine mám starú chorú ženu ktorá si neprijala aby som sa narodila ...áno to je pravda babka nechcela aby sa narodilo otcovi ďalšie dieťa ...s prvou ženou už deti má ....vedela aj to že otcovi nevyšla jedna vec o ktorej skoro nikto nevie ....vedela toho proste velmi vela o mne ....povedala mi dokonca presne ako dlho sa dožijem ...s dieťaťom financiami a mužom sa zhodla s pani izabellou ...povedala mi o mojom zdravotnom stave čo ma čaká aj moju mamu , avšak bola velmi presná ju hodnotím 10/10 presvedčila ma o pravde je geniálna a ju aj odporúčam , ohladom platenia pýta 10 € na hodinu ....ja som jej dala 15 € za ochotu že ma hneď zobrala ....dala mi kontakt na starú babičku ktorá robí očisty tá vraj tiež pýta 10 € a chodí k nej veľa ľudí a ju mám aj o dosť bližšie , v najbližšom čase babičke zavolám a objednám sa aby ma zbavila prekliatia .... obidve sú priamo v Nových Zámkoch .....ak chcete čokolvek vedieť pýtajte sa nech sa páči
@evka2671997 dobrý deň, môžem vás poprosiť o kontakt na katku?




Dobrý večer! Boli ste niektorá u veštice, ktorej predpovede sa s odstupom času plnia ? Kde sa oplatí ísť. Ďakujem ...