Jazdenie na väčšom aute

hampstead
29. máj 2023

Ahojte chcem sa opýtať žienky aké máte skúsenosti na jazdení na väčších autách napr. audi q7 je to pre vás komfortné alebo sa zvyká ťažšie? Ďakujem za každú odpoveď

elli333
29. máj 2023

@hampstead je komfortne a zvyknes si velmi rychlo 🙂

hampstead
autor
29. máj 2023

@elli333 ďakujem😘 bojím sa hlavne parkovania 🫣

elli333
29. máj 2023

@hampstead uplne ti rozumiem, tiez som sa bala, ale tie auta maju kameru a senzori a uplne v pohode sa to da, ale je pravda, ze musis hladat sirsie miesta lebo stava sa ,ze medzi dva auta aj zaparkujes, ale nevystupis 🙈, ale nikdy som s tym nemala problem proste som pohladala sirsie parkovacie miesto 🙂

mikadooo
29. máj 2023

@hampstead naučila som sa 🤷 čo iné ostáva? Neviem, či to bolo o veľkosti. Pri každom novom aute som potrebovala čas na zvyknutie si a nastavenie sa na dané auto.

laura07
29. máj 2023

@hampstead 😁 zvyknes si. Ja mám dodnes v pamäti 🤣🤣🤣 Aupark - Piestany - babenka parkovala na poschodí. Ja som neverila vlastným očiam.. zošúchala celu ľavú stranu auta 😳 normálne ľavé kolesa mala hore na takom tom “brzdici”. Tam nemala ísť, je to akoby obmedzovač a ona to dala ako nič 😀 som sa tam tak zamyslela, že byt jej manžel, asi ju zabijem. Spatak sa jej samozrejme sklopil ale ten bok.. to bol mazec 🙃 my mame jedno krátke, druhé dlhé. Treba si len uvedomiť na ktorom som a ide to 🙂

liljana
29. máj 2023
laura07
29. máj 2023

@liljana Filip nefilip, takú by som jej flákala 😵🤣 hrozne sa mi na to pozeralo. Ona to musela vedieť, však svoju stranu šúchala. 🤷‍♀️🥴 otras.

euka210
29. máj 2023

@hampstead ja ako "klasicka" zena mam rada svoju malu toyotu, s ktorou vojdem a aj vyjdem v pohode vsade. Mame aj 7miestne, to je na dlhe cesty fajn, ale behat s nim po meste...deti, nakupy...to nie. Na kazde auto si treba zvyknut.

veronykacs
29. máj 2023

@laura07 hahah presne v tom auparku, ked som isla zo strechy ja, som suchla cely pravý podbeh 😂 a počula som veru, vystúpila som von, pozrela kolesa a cela šťastná, ze som nesekla pneumatiku som isla ďalej.. až na další deň som zistila, ze až take bezbolestne to nebolo 😂