Je možné, aby sa prišiel rozlúčiť môj priateľ po smrti?

nada351
23. jún 2017

Ahojte vsetci...chcela.by som vas poprosit o radu ktora ma uz trapi 11 rokov..je to mozne aby sa moj priatel prisiel rozlucit v den jeho pohrebu..citila som chladnu ruku na mojom pleci a vecer som ho videla ist s obyvacky do kuchyne a stal a pozeral na mna..v den pred smrtov mi dal pekny pohlad ..potom este par krat bol za mnou citila som dotyk na chrbte a doma som bola sama..velmi mi chyba...prosim vas poradte mi co to vlastne je..dakujem😢

sona222
23. jún 2017

Ja si myslim ze prisiel za tebou, nemam ziadnu skusenost sice ale verim ze kazdy mame dusu a ta sa predsa smrtou nerozplynie. Je to uz 11 rokov?

nada351
autor
23. jún 2017

Ano 11 rokov..nebola.som na.pohrebe.lebo som to psychicky nezvladla..

zooeynka
23. jún 2017

@nada351 si vnimava, to je ok. Co nie je ok, je to, ze sa uz 11 rokov nevies posunut dalej, ked ti stale velmi chyba...

dominika6
23. jún 2017

@nada351 áno je to možné

kiwi3
23. jún 2017

a ako zomrel? ci je to mozne alebo nemozne 🙂... to keby z nas niekto vedel, tak nekomentuje na mk. to nevie s urcitostou povedat asi nikto. co by som ti ale poradila, tak je psycholog, psychoterapeut. je nacase s tym nieco robit s odbornou pomocou. preto som sa aj na zaciatku vlastne pytala, ako zomrel. asi medzi vami zostalo nieco nevyjasnene a nechat to ist by ti mali pomoct prave psychologickymi technikami.

nada351
autor
23. jún 2017

Dominika6 dakujem hoci viem,ze.mi chce nieco povedat..neda sa zabudnut a boli to velmi

mischelin89
23. jún 2017

@nada351 mozno si sa na neho tak silno upla, ze nemoze odist...a pokoj nemate ani jeden :(

Dobry psycholog alebo nejaka alternativna liecba...11 rokov je velmi dlho. Najvyssi cas sa oslobodit. Nezabudnut, ale zit dalej.

Drzim palce.

ratira
23. jún 2017

Neviem si predstavit cim prechadzas, no povedala by som skor, ze si si moc priala aby prisiel alebo skor moznop neodchadzal a preto sa ti zdalo, ze si citila jeho dotyky. Ja na taketo veci moc nie som, ale tak clovek za to tiez ruku do ohna neda.

nada351
autor
23. jún 2017

Napisem osobne do spravy

pilotka32
24. jún 2017

Ahoj, rozhodne to mozne je . Mne to urobila prastarka sice som ju nevidela ale pocula. Den ked zomrela tak ma spominala vsetci boli pri nej a jediny kto tam nebol som bola ja. Mamine povedala ze sa chce rozllucit aj so mnou lebo vie ze zomrie. Nebola chora nejako vazne mala 94 rokov zomrela pokojnou smrtou. Asi tyzden po pohrebe som bola u starkej v tom dome kde byvala aj prastarkka. Pocula som jej hlas ako mi povedala Ahoj Kristinka. Takze urcite to podla mna mozne je

ankare
24. jún 2017

Určite to bol on. Dáva Ti tak najavo, že je stále s Tebou.
Asi ho tu stále držíš a on nedokáže prejsť do svetla.
Je tu niekoľko duchovných skupín
Medzi nebom a zemou, Naše zážitky s duchmi, Duchovno,nadprirodzeno...
Napíš tam a kočky Ta usmernia.
Každopádne, keď zase budeš mať pocit, že je s Tebou, rozluc sa s ním a posli ho do svetla. Nech konečne nájde pokoj on, ale aj Ty. Je to veľmi ťažké pre Teba, ale musíš to urobiť, inak sa budete trápiť. Obaja...
Drzim palce!

tanyja
24. jún 2017

ja som tento pocit zažila tiež, keď mi zomrela starká, tak stála u mňa a chladnou rukou mi prešla po nohách zozadu, nemala som strach,naopak, bola som rada, že som ešte mala možnosť ju cítiť pri sebe. Keď mi zomrel otec, bolo to intenzívnejšie - 2x mi zhodil na zem z poličky , ktorú mi sám vyrezával, cesnak, ktorý mal veľmi rád a pri mame preletela cez byt veľká biela akoby bublifuková bublina naplnená nejakým bielym plynom a buchla do steny...
takže medzi zemou a nebom niečo je ...

nada351
autor
24. jún 2017

@tanyja ja som sa zlakla lebo som to zazila prvy krat a a som nevedela co to..bolo to hned ako ho viezli okolo nas na pohrebnom aute

tanyja
24. jún 2017

@nada351 to bola jeho duša , mne otec stále veľmi chýba, hoc už skoro 5 rokov nie je s nami, starká tak isto, ale žiaľ život je nevyspytateľný....

ajka006
22. júl 2017

potvrdzujem, že možné to je, mne sa stalo niečo podobné, a určite by som s tým nešla za klasickým psychologom, mám s nimi zlú skúsenosť, dajú ti len nejaké lieky, ktoré nič neriešia.... na Slovensku je jedna pani, ktorá sa vie s mŕtvymi skontaktovať.....a urob ako ti radila ankare, rozlúč sa s ním v duchu, on to bude určite počuť...... sú len dve varianty: buď ti dáva takto najavo, aby si vedela, že je a bude stále s tebou (aj keď už nie fyzicky) alebo ti chce niečo povedať.....a len pre info: na kanáli TLC ide program medium z long islandu, ide o jednu pani, ktorá prave ľuďom dava odkazy od mŕtvych.....prajem veľa síl

nada351
autor
28. aug 2017

Tejto noci sa mi snim snivalo ze ma poziadal o ruku a videla som mu aj tvar

katrin21
28. aug 2017

@nada351 ano, je to mozne.... moja mama a nie len ona, videla jedneho ujca, ked sedeli doma , ako presiel pred oknom a pozdravil sa im.. vsetci ho videli.... na to prisla tetka, ze pred asi 2h zomrel.. takze... ano. su veci medzi nebom a zemou...

my mame na skylinku kanal E! a tam chodi Tylor Henry, to je medium, ma asi 20r a je to uzasny chlapec.. chodi k celebritam, ale vacsinou ich nepozna ( napr. su zname z cias , ked on ani nebol na svete a pod) a hovori im veci, co im odkazuju mrtvi a su to veci,ze sa ti ludia rozplacu a povedia, ze toto nikdy nikto nevedel, resp. on to vobec nema ako vediet..... bol napr. aj u Bobby Browna ( ex Whitney Huston) a tak...

katrin21
28. aug 2017

https://www.facebook.com/mediumtylerhenry/

toto je on, mozno najdes nejake jeho videa.. ak vies po anglicky, tak aj nieco porozumies. na youtube urcite nejake budu
vasina ludi, ku kt. pride mu neveri.. a na konci povedia, ze su ohromeni a zmenili nazor 🙂

rabiva
7. sep 2017

za mnou prišla babka pár dní po pohrebe, a otec tiež práve v deň pohrebu, ja na to verím, kebyže to nezažijem, neuverím ale je to tak

mandala77
7. sep 2017

@nada351 nie je normálne, aby človek 11 rokov po smrti niekoho toto riešil. A čo Ti je? Mala by si vyhľadať odbornú pomoc. So smrťou sa treba vyrovnať, trvá to nejaký čas, ale 11 rokov??? Máš ho v hlave, lebo na neho vkuse myslíš. Si ho nepustila. Dosť egoistický prístup z Tvojej strany.

kikina84
7. sep 2017

@nada351 ano je to mozne

tequelinka
7. sep 2017

nechaj ho odísť !!preboha ako ho tu môžeš takto držať 11 rokov? ved musí prejsť do svetla, na druhý breh, aby mal pokoj....tou svojou neustálou láskou ho tu stále držíš a dusíš...musíš sa dať dokopy a vyhladať psychiatra, ved ho tu stále držíš, čo je strašne zlé z tvojej strany, on musí už mať chudák nárok aj na pokoj,a že 11 rokov..ani na pohrebe si mu nebola,no teda...to nie je bohviečo...a nehnevaj sa,ale 11 rokov ?ved sa divim,ze taešte nestraší...spomínať môžeš, v dobrom raz za rok,ale nie myslieť vkuse nanho 11 rokov !! tahas ho sem iba späť...nechaj ho na pokoji a nemysli nanho.radsej sa pomodli zanho zapal sviecku a daj mu uuz pokoj

bobricek1979
7. sep 2017

@nada351 je to možné mám skúsenosť aj ja

martinanovotova
26. apr 2020

Regresna terapia

lune
5. máj 2020

@nada351 Mozno to je to, co chcel urobit a nestihol...a ano nechaj ho ist...podakuj mu za vsetko co ste zazili..nikdy nezabudnes ale uz by si mala zacat zit svoj zivot. Ked budes Ty stastna, on nebude 'viazany'. A vela ludi ma podobne zazitky ako Ty, ja osobne niekolko (nastastie pozitivnych)...