icon

Je možné zarezervovanie hostela v prípade, ak nemám 18 rokov?

21. dec 2020

ahojte mám otázku, ak si niekto pod 18 rokov objedná izbu na hosteli napr. cez internet alebo rovno na mieste pustia ho tam či tam musí byť niekto nad nad 18 rokov? alebo ako to je poprosím o konkrétnejšie info ak o tom niekto niečo vie, vopred ďakujem

avatar
sissy27
21. dec 2020

Dcéra bola s kamoškou na výlete, obidve neplnoleté, normálne sa ubytovali v penzióne, žiadny problém. Ale občiansky museli predložiť.

avatar
ninusa221
21. dec 2020

Aj ja som bola staci len občiansky ked sa idete ubytovať 🙂

avatar
janai1
22. dec 2020

Pracujem na recepcii... Normalne Vás ubytujú, treba mať ale OP
Ak chcete mať istotu, kuknite si podmienky hotela 🙂

avatar
janai1
22. dec 2020

Ale bacha na to, ak spôsobite škodu normálne za ňu zodpovedáte, čiže sa nespoliehať na to, že nemáte 18 tak nebudete platiť 😉 (nehovorím, že je to Váš prípad 😁, ale blíži sa silvester a všetci vieme ako vyzerajú niektoré oslavy)

avatar
missdiva
22. dec 2020

zalezi v akej krajine. treba si pozriet podmienky hotela.

avatar
hankm
22. dec 2020

Bude se prcat 😜😁

avatar
viki128
22. dec 2020

Netreba, len musím mať občiansky 🙂