Je neobmedzený internet v mobile naozaj neobmedzený?

babydesire
27. sep 2015

Ahojte,kupila som si na pausal novy telefon.nakolko som predtym mala neobmedzeny internet na celu dobu viazanosti zadarmo,ziadala som pokracovat v tejto sluzbe tak ako som mala nastavene.prislubili mi aj nadalej vyuzivanie neob.netu zadara.ALE, prve 2dni bolo vsetko ok.od piatkoveho vecera mi nejdu prehravat videa na youtube a niektore stranky sa nacitavaju pomaly alebo vobec. Nejaka kontrola v tel mi vyhadzuje prekroceny limit. V zmluve mam poznaceny internet 500 pricom v predoslej zmluve spred 2rokov mam poznacene neobmedzeny internet.
Myslite ze ma oklanali a ze ten neobmedzeny internet nieje az tak neobmedzeny? Budem mat vyssiu fakturu? Na infolinku sa neda dovolat,lebo cez vikend tam niesu. Neviem co teraz. Pausal je z telekomu. Vopred dakujem za odpovede.

loginexistuje
27. sep 2015

a kolko si mala v programe 2 GB alebo 5 GB? ono ked prekrocis limit dát tak potom ti rychlost internetu klesne tak ze youtube uz rozhodne nepusti .... ani niektore narocnejsie stranky...

takze je neobmedzeny ... lebo neplatis viac ale rychlost ti klesne tak ze je tazko vyuzitelny....

inak tento typ pripojenia nie je velmi urceny na pustanie videi a pod... my mame vo firemnych telefonoch neobmedzeny internet tiez tam je ale nejaky limit tusim 10 GB ... ale tak nepustame si na tom videa ... 😉 este sa mi nestalo ze by som sa priblizila k 80 % vyuzitia limitu a to sa pripajam cez hotspot v mobile s notebookom ked som niekde mimo... resp. surfujem normalne .. stahujem postu atd..

babydesire
autor
27. sep 2015

Niesom si ista ale slecna v telekome spominala nieco o 2 GB. A uz mi aj kamoska povedsla to iste co ty,ze je neobmedzeny len po prekroceni uz niektore stranky nejdu a rychlost je ovela pomalsia. Tak som kludnejsia.vdaka