Je otvorená pošta aj v sobotu?

vecinapredaj688
11. okt 2022

Kúpila som knihu z fb stránky bazár kníh
A pani písala ze knihu poslala už v sobotu. Je pošta otvorena aj v sobotu?

saxana000
11. okt 2022

Ano v TT v tescu je kazdy den aj cez vikend.na dedine pochopitelne nie..

nelca84
11. okt 2022

@lilope ak to podavas ako balik, tak vzdy vypisujes aj podaci listok, keby si to poslala ako obycajny list, tak nevypisujes, treba rozlisovat medzi balikom a listom

vecinapredaj688
autor
11. okt 2022

@nelca84 však toto poslané ako list

nelca84
11. okt 2022

@vecinapredaj688 ja som odpovedala lilope, ty si uz odpovedi dostala dost, poslala to v sobotu, odislo v pondelok, ak to slo obycajne, pravdepodobne to dostanes zajtra alebo vo stvrdok, bodka

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelca84
11. okt 2022

@zoro9836 skus si pozriet na co som reagovala. Mimochodom, som zamestnancom slovenskej posty 19 rokov.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelca84
11. okt 2022

@zoro9836 ano, ja to viem rozlisovat, dakujem za poucenie. Moja odpoved sa tykala konkretne toho, co napisala lilope.

simonecka008
11. okt 2022

U nas je posta napr. Otvorena aj v sobotu v nedelu nie.. ale ked idem odoslat sobotu pani za okienkom mi povie vzdy ze odosielat sa budu baliky az v pondelok..

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilope
11. okt 2022

@nelca84 podávala som to ako list, vždy to tak robím aby bola najnižšia cena poštovného. Napriek tomu som musela vypísať podací lístok, keďže ho odo mňa žiadala. Na poštu chodím raz za uhorský rok, tak sa s pani nebudem hádať, keď neviem ako sa ich služby menia.

lucyt11
11. okt 2022

@vecinapredaj688 ved snad si viete pozriet odkial pani je a ci v jej meste su posty ako otvorene… zilina napriklad v sobotu su, rajec mensie mesto sobota len doobeda a nedela vobec…

nelca84
11. okt 2022

@lilope nic sa nemenilo, podala si to teda doporucene, nie ako obycajny list

lilope
11. okt 2022

@nelca84 pozri, prišla som s obálkou a chcela podať obyčajne, bez dobierky, bez poistenia druhou triedou a pani poštárka aby som si vypísala podací lístok. Takže samozrejme, že som ho vypísala a podala na zaplatenie. Keď pani poštárka neovláda spôsoby podania listov, tak ja už tobôž neovládam, keďže listy ani balíky nepodávam ani len raz za rok.

maranco
11. okt 2022

@lilope koľko si zaplatila poštovné za ten list a asi koľko vážil?

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
selwadza22
11. okt 2022

@vecinapredaj688 samozrejme. V sobotu doobeda sú pobočky otvorené 🙂

atomic3004
12. okt 2022

@vecinapredaj688 samozrejme,že je otvorená aj v sobotu aj v nedeľu v nákupných centrách

ibrunova
12. okt 2022

@lilope list môže byť obyčajný a doporučený, pri doporučenom sa vypisuje podací lístok a cena je vyššia, pri obyčajnom nevypisuješ nič a je to lacnejšie.

lilope
13. okt 2022

@maranco vôbec netuším koľko vážil, posielala som ho ešte niekedy minulý rok. Ale išlo o stredne veľkú obálku a nič ťažké.
@ibrunova vieš ako, neriešila som to, len som to chcela podať. Vec bola uhradená a tak stačilo poslať obyčajne. Urobila som tak ako mi povedala poštárka, možno sme sa nepochopili 🤷 to už ťažko riešiť.
Ale ďakujem, budem vedieť keď zas o rok budem čosi posielať. 🙂

maranco
13. okt 2022

@vecinapredaj688 prišla kniha?