Je pravda, že sa nám sníva len s ľuďmi, ktorých sme už videli?

29. mar 2023

Ahojte. Možno blbá otázka ale je pravda že sa nám sníva len s ľuďmi ktorých sme už videli? Ide o to možno to vyznie blbo...ale snívalo sa mi s jedným mužom ...a cítila som aj jeho vôňu...a určite som ho ešte nevidela...ale v sne som sa pri ňom cítila ako keby som s ním každý deň...a dosť mi to vrtá v hlave

mikadooo
29. mar 2023

@maialeo ja hovorím, že ani jedna teória sa nedá dokázať. Tak ako ty nevieš dokázať, že človeka v tvojej "inkarnácii" si za celý svoj život nestretla, tak ani ja neviem dokázať, že som na 100% stretla všetkých ľudí o ktorých sa mi sníva 😉. Takže celá táto téma ostáva v čisto teoretickej rovine a ja nie som filozof a vlastne ma takéto teoretické čo ak ani nejak extra nebaví riešiť. Skôr som sa snažila autorku upozorniť, nech sa príliš neupína na sny, lebo môže byť, že sú to "len" sny.

maialeo
29. mar 2023

@mikadooo prečo mi podsúvaš čo nie je pravda? Ja som si inkarnácie overovala.... aj na to sú dnes metódy.
Evidentne nemáš ani šajnu, čo všetko sa dá a čo všetko sa vo svete deje.
Načo píšeš v téme keď ťa to nezaujíma a teda nemáš ani skúsenosti?

beatrixx1525
29. mar 2023

Nečítam všetko, možno niekto niečo také spomenul. Mne sa bežne sníva s ľuďmi ktorých poznám, pocity ktoré mám voči tým ľuďom cítim aj v sne, len mozog mi na nich "nalepí" inú, cudziu tvár 😂😂 napríklad viem že sa mi v noci snívalo s takým a takým človekom, aj keď tvár som vôbec nespoznala ale "pocit" toho človeka áno...sny sú strašne zaujímavá vec

mikadooo
29. mar 2023

@maialeo pardón už som ticho. Ty máš overené info 🙈😄.

maialeo
29. mar 2023

@mikadooo správne... vďaka

waggi
29. mar 2023

Ja si celkom rada čítam o takýchto veciach :D Aj keď tomu veľmi nerozumiem, popravde, ale zaujíma ma to. Akože sny všeobecne, pretože to je neskutočne zaujímavá kapitola sama o sebe. V tomto prípade si myslím, že toho človeka si už niekde videla, len o tom proste nevieš.