Je pravda, že sa nám sníva len s ľuďmi, ktorých sme už videli?

29. mar 2023

Ahojte. Možno blbá otázka ale je pravda že sa nám sníva len s ľuďmi ktorých sme už videli? Ide o to možno to vyznie blbo...ale snívalo sa mi s jedným mužom ...a cítila som aj jeho vôňu...a určite som ho ešte nevidela...ale v sne som sa pri ňom cítila ako keby som s ním každý deň...a dosť mi to vrtá v hlave

svetlonos
29. mar 2023

Sniva sa nam pravidelne i s ludmi, ktorych sme tu v zivote realne este nestretli. Je to normalne.
Ako aj to, ze sa s ti vo sne pride uplne doverny a blizky. Mne sa xy raz stalo aj v realnom zivote, niekoho som stretla a citila akoby som ho poznala roky. Pritom som ho videla prvy krat v zivote. Musela som davat pozor,aby som na neho doslova necivela, bol tam so zenou a detmi.

gejb
29. mar 2023

Tiež som čítala, že ľudský mozog si nevie vymyslieť novú tvár a v snoch používa také, ktoré sme už niekedy videli. Ale tiež sa mi stalo, ze v sne bol úplne neznámy človek....

tropkica
29. mar 2023

Tiez som si o tomto citala, ze ty si proste novu tvar vymysliet nedokazes. Bud si ho niekde zazrela niekde v dave alebo co, ale rozhodne si toho cloveka uz niekde videla.

zenulkaaa
29. mar 2023

Vzdy sa ti sniva len s ludmi, ktorychsi uz videla. Tak to je. Aj ked sa ti zda, ze si toho muza v zivote nevidela, isto videla, davno mozno sa ti mihol niekde v dave a ulozila sa jeho tvar do podvedomia. Ludsky mozog si nevie vytvarat nove tvare. Je to nejaky vyskum, citala som o tom

autor
29. mar 2023

@svetlonos ešte nestretli? Tak ho stretnem alebo ako?😄teraz som naňho už zvedavá🙈😄

kvetinka75
29. mar 2023

párkrát som mala vo sne ľudí, ktorých som nikdy nevidela

autor
29. mar 2023

No možno som ho nevedomky už registrovala ak sa mi s ním teda sníva. Ale prečo aj tá jeho vôňa?

autor
29. mar 2023

Neviem baby je to divné. Momentálne ma ten sen tak zdeptal že ho musím vidieť naozaj. Som naňho zvedavá..vyznie to hocijako ale cítila som sa bezpečne a príjemne🙈

doriiis
29. mar 2023

Náš mozog nevie ,,vymyslieť" nových ľudí....sníva sa ti vždy s ľuďmi,ktorých si už niekde videla.Nemusis ich poznať,stačí,že si ich videla.
Mne sa mnohokrát sníva s niekým o kom viem,kto je ale nevyzerá ako ten človek.Ale vyzerá ako iný človek.Ale stále sú to ľudia,ktorých som už videla

svetlonos
29. mar 2023

Skoda ze posws anonymne, vsetko tu rozpisovat nechcem 😂

laurita285
29. mar 2023

@kvetinka75 videla, len si ich "nepamätáš" resp si si ich nezapamätala kedže sa ti len niekde na okraji oka zjavili popri nakupovaní alebo šoférovaní atd atd

maialeo
29. mar 2023

Preco sa pytas ci sa sniva s inymi, ked sa ti snivalo s inym? 🙂 Jasne ze sa sniva... aj o miestach na ktorych si nikdy nebola, ktore si nikdy nevidela a dokonca situacie sama so sebou, ktore si nikdy nezazila. Inkarnacia je zaujimava.

kvetinka75
29. mar 2023

@laurita285 tak možné to je, pretože nemôžeme registrovať a pamätať si všetkých ľudí ktorí okolo nás prešli. Mne sa raz snívalo, (bola som bez partnera, mala som cca 17-18 rokov) že som ležala na lúke v objatí muža - pamätám si tú tvár do dnes a to už je pomaly 30 rokov, tmavé vlnité vlasy, a cítila som sa veľmi dobre, taký pocit bezpečia som mala. No neviem , kde som mohla zočiť takého chlapa , asi som vtedy bola zadumaná ke´d som ho nezaregistrovala 😉

autor
29. mar 2023

@maialeo akože narážate na to že to mohlo byť z minulého života?

autor
29. mar 2023

@kvetinka75 čiže ste ho už nikdy potom nestretli?? Aká škoda😔😄a ja som sa tešila že je to nejaké znamenie😄

autor
29. mar 2023

@svetlonos tak v skratke🤭😄

veronikalubko
29. mar 2023

No poviem ti to ako sen sa môže stať skutočnosťou🙂
Keď som bola malá ,na vlakovej stanici som si kupovala cigaretové žuvačky v stánku s mamou .Zazrela som chlapca ,vtedy si kupoval džús zamnou.Zrazu som ho nikdy nevidela až v mojom sne ...a to sa snívalo aj jemu ..toto znie ako sen ...za pár rokov života mi napísal ...vyhladal ma,že má z niekade pozná,že možno aj zo sna .. ... Neodpisovala som ,zľakla som sa,no prišiel za mnou ,pomohol mi vstať na vlastné nohy po rane zo života a dnes spolu máme krásneho synceka a sme manželia 🙂 Takže držím palce 😊🌸

kvetinka75
29. mar 2023

autorka - nie, ale aj som na neho zabudla, až teraz pri tejto téme som si na ten sen znova spomenula

evita11223
29. mar 2023

sniva, mozno si toho cloveka aj niekde zahliadla, len si nespominas, ale tvoja hlava ho registrovala, neraz sa mi to stalo, ono co sa tyka este aj toho, ze si myslela, ze to je znamenie, tak myslim, ze vsetko je to o tom, comu aku dame vahu 😉

kvetinka75
29. mar 2023

@veronikalubko v tomto som sa nejako stratila, že čo bol sen a čo skutočnosť

veronikalubko
29. mar 2023

@kvetinka75 sen bol, že som ho videla len v sne ...ostatné bola realita 😀

maialeo
29. mar 2023

nenarážam na to, že to mohlo byť z minulého života... neviem aké máš vedomie.... ale sny zvyčajne chodia sériovo.... ak si to chceš odsledovať, skús piť večer čaj z paliny, ale nie viac ako pár dní, ona totiž poškodzuje pečeň.... tá palina by ti mohla pomôcť snívať vedome, viac si pamätať, prípadne časom do snu aj zasahovať

kvetinka75
29. mar 2023

@maialeo tak toto som ešte nepočula, zaujímavé

maialeo
29. mar 2023

@kvetinka75 vie to ten, kto to vedieť má

kvetinka75
29. mar 2023

@maialeo tak už asi aj ja 😉. Jasné, každý sa dostane k tomu, čo mu patrí a je súdené. Niekto skôr, niekto neskôr, niekto vôbec

maialeo
29. mar 2023

@kvetinka75 skús si to sledovať a sama uvidíš, že to tak je... ja študujem sny 30 rokov a vždy idú v zástupoch

maialeo
29. mar 2023

@kvetinka75 ak v tom budeš dobrá, budeš sa tam vedieť vedome pohybovať a rozlišovať, čo vieš vedomím ovládať. Sny nie su len tak.

maialeo
29. mar 2023

@kvetinka75 pozri si na stránke medo.cz.... chlapik sa venuje snom tiez dlho, on tam má aj snár ale taký už ozajstný 😀 nie taký len že akože... a má tam aj knihu... Tajemstvi radu nevedomi.... velmi dobre to ma spisane, co a ako. Potvrdzujem na vlastných skúsenostiach, ze to tak je.

mikadooo
29. mar 2023

Podľa mňa túto teóriu nikto nikdy nebude vedieť dokázať ani vyvrátiť. Myslíš, že si pamätáš každého jedného človek, ktorý okolo teba prejde, ktorý bol s tebou v mhd či sedel v tom istom bare ako ty? A to od útleho detstva? Plus všetky filmy a veci, čo si videla v tv alebo v reklame alebo v mobile? Za mňa úplne irelevantné, či si ho už stretla alebo nie. Či ideš ho teraz hľadať podľa sna? Aby si nezabila x hodín dní a rokov úplne pre nič za nič....🤷. (Alebo ho naozaj stretneš a zistíš, že je to strašný chmuľo 😄)

maialeo
29. mar 2023

@mikadooo to nie je teoria. Tak ako mozog v sne vymýšla priestory, situácie, vymyslí si aj tváre... môže a nemusí existovať. Ja snívam naprieč X inkarnácií a to neznamená že to neexistuje len preto, že niekto takú skúsenosť nemá.