Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je práve teraz niektorá v nemocnici?

kikusa2111
24. sep 2011

Ahojte.Čakám na kyret.Zatial ma ešte ani nevišetrili,no hrozné niečo...ako zvládate tie nervy?

katecameron
24. sep 2011

tak zo vzdychajucimi paniami mam aj ja skusenosti lezala som v nemocnici 3mesiace v jednom kuse tak som si zazila kadeco

vivienkata
24. sep 2011

@kikusa2111 viem je to tazke nevsimat si ju , ja ked som bola na kyrete tiez som mala na izbe jednu staru babu a ta len jujkala co ju všetlo boli mne bolo do plaču z toho co sa mi stalo a este viac aj z nej že trpela.ale si musiš uvedomiť že život ide dalej a slniečko bude zase svietiť v tvojom živote, a ten babke dufam pomožu a bude jej lepsie,poviem ti uprimne ked mne sa to stalo bola som v strasnom vstave dokonca som chcela vyhladať psychologa ale potom prisla kumne moja dcera a povedala maminka nebud smutna ja ta lubim a ja som si uvedomila ze mam prečo bojovat dalej a mam pre koho žiť pre moju princeznu ktoru lubim a je to moj život ,prajem ti aby si cim skor bola v poriadku a treba veriť ze sa nabuduce podari ja som toho prikladom ,v decembri som bola na kyrete a moja byvala gynek. vravela že aspon rok treba cakať a pozri sem nepresiel ani rok a som tehu a zatial je všetko ok a dufam ze aj bude ono ked tvoje telo bude pripravene na tehu tak ostanes tehu, a prajem ti aby všetko dobre dopadlo aj tvoja dušicka sa dala do poriadku aj tvoje telo prajem len všetko dobre moja a drž sa 🙂

dianka3
24. sep 2011

@vivienkata jáááj, lebo v passe mas napisane ze pohlavie nevieme preto sa pytam, 🙂 Inac ani ja este neviem meno 😕 vobec netusim ako sa bude volat 😒

dianka3
24. sep 2011

@kikusa2111 no a cim viacej lezim tym sa citim horsie,ako keby mi to skodilo nez pomahalo.A co uz to mas za sebou?

kikusa2111
autor
24. sep 2011

@kikusa2111 maminy uz som hore.vzali ma pol aj pet.nevedeli ma uspat tak mi dali silnejsie..ale uz som hore..trapas:zobulia som sa stym ze som zliezala s kozy a myslela som si ze som na izbe ze som zaspala a teraz ma este len beru..:ňň anestezpolog sa hrozne nasmial

kikusa2111
autor
24. sep 2011

@vivienkata boze ja som taka oblbnuta ze si odpisala komentar sama sebe... 🙂

katecameron
24. sep 2011

vela síl do dalsieho zivota

kikusa2111
autor
24. sep 2011

@dianka3 ahoj uz hej...len napoli este spi🙂

luciferkax
24. sep 2011

AHoj, ja som bola v nemocnici max. dva mesiace vkuse 🙂 to už s bábatkom, pri druhom tehotenstve zas na dva týždne "poležať s nohami hore"... Neboj, raz sa ti podarí otehotnieť a bábatko donosiť. Len nechcem ťa strašiť, ale zrejme kyret poškodzuje krčkok amôžeš mať v budúcnosti problém donosiť bábabatko (len môj názor), pretože mne sa pri oboch tehotenstvách krčok otváral, bol slabý, už od 16 tt, musela som ležať, a každý lekár sa ma pýtal, či mi nerobili v minulosti kyretáž.... 😒 😒
PS: a k tej sestričke, ja som pri prvom bábatku mala 19 a pri druhom 21, vyzerala ešte mladšie, sestričky niektoré boli strašne drzé, mali blbé komentáre (čo by si k teakej 35 ročnej rodičke určite nedovolili).. Strašne mi to liezlo na nervy 🙂

dianka3
24. sep 2011

@kikusa2111 a ako sa citis? kolko to trvalo cca 15 min ze?

vivienkata
24. sep 2011

@kikusa2111 tak to uz mas za sebou, hlavne vela odychuj

kikusa2111
autor
25. sep 2011

@dianka3 no 15 minút tak neako.už som doma.ráno ma pustili.mala som krče ale pomohla tabletka.akurát dosť krvácam,dufam ze nie ako naposledy 6tt

dianka3
25. sep 2011

@kikusa2111 tak to mas fajn, doma je doma.Uha to preco az 6 tt? praveze mna ked vycistili krvacala som max. 6 dni

kikusa2111
autor
25. sep 2011

neviem ale v nemocnici som to povedala a nič nevraveli...celu matersku zas dam len na vlozky 🙂 dnes som si kupila 14 balikov a predavacka po mne divne pozerala 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli