Používame cookies. Viac informácií tu. OK
janinah
24. sep 2011

všetko zvládneš,lebo zvládnuť musíš...držím prsty...ja momentálne chodím do nem. 3x denne k manželovi 😒

dianka3
24. sep 2011

@kikusa2111 ahojky moja, ja skoncim v nemocke az od stredy no mozno aj skor,ale dufam ze nie. Ked pises ze cakas na kyret, zrejme si prisla o babatko ☹ moja pekna, je mi to hrozne luto.Aj ja som to prezila a bolo to hrozne 😔

nelicefo
24. sep 2011

@kikusa2111 všetko bude dobré neboj. viem ako sa cítiš,mne sa to stalo pred pár týždňami. ☹ Prišla som o svoje millované,vytúžené miminko. ☹
Treba veriť a ísť ďalej. Neboj,všetky sme tu pre Teba.

kikusa2111
autor
24. sep 2011

@janinah a kôli čomu tam je?

kikusa2111
autor
24. sep 2011

@dianka3 neprišla ale nemám ho tam.mám tehotenstvo bez plodu už druhý krát za pol roka ☹

kikusa2111
autor
24. sep 2011

@nelicefo dakujem to bolo velmi milo napísané..naozaj velmi dakujem...uz by ma mohli operovat aspon si pospim 🙂 sla som spat o pol 5 rano

nelicefo
24. sep 2011

@kikusa2111 Nemáš za čo ďakovať. Viem ako sa cítiš,ale skús to aspoň trošku hodiť za hlavu a hneď bude lepšie. Mne to na 2krát presunuli. ☹ To je to svk. zdravotníctvo 😠 😖 A v ktorej nemocke ležíš? 😔

dianka3
24. sep 2011

@kikusa2111 ☹ ou, a to preco? co sa stalo? respektivne precoo tam ten plod nieje? 😒

kikusa2111
autor
24. sep 2011

@nelicefo Som v Novích Zámkoch...Hrozne mi vadí ked každá pozerá na mňa ako na 12ročnú.Ja totiž presne tak vizerám.Sestrička sa ma najprv opýtala či som nemala byť prijatá na detské oddelenie

kikusa2111
autor
24. sep 2011

@dianka3 to nevieme.Budeme musieť ísť na genetiku kedže to je už 2krát

dianka3
24. sep 2011

@kikusa2111 juuuj babika, a nepovadali ti ani preco sa to stane? nevola sa to nahodou zamlknuty potrat ci to je nieco ine? 😒 a inac to co ti vravela sestra, si nevsimaj asi zavydi ze ona je uz stara korytnacka no ty bud hrda nato ako vyzeras, aspon cely zivot ti budu tipovat menej 🙂 aj namna sa niektore kukaju cudne a sa pytaju boze,aka ste mlada a uz mate deti? Nevsimaj si to taky ludia co to hovoria tak len zavidia 🙂

kikusa2111
autor
24. sep 2011

@dianka3 No veru korytnacka to je🙂akurát ma višetrili...zas je to tehotenstvo bez plodu.nevedia prečo a ako..ale určite kôli priatelovi lebo ma 34 a este nema dieta a ma chore spermie...takze asi preto.o 19:00 ma vezmu na operaciu..zas sa zobudim a budem vispata...koli skusenosti som si preto vzala notebook🙂budem pozerat kikine rozpravky🙂 🙂

irriss
24. sep 2011

@kikusa2111
Tak si nech neco pekneho zdat... 😉 Budem na Tebe myslet...
A hlavne at se prijde na duvod, bez neho se spatne spi... 😉

dianka3
24. sep 2011

@kikusa2111 🙂 Je to zavist ,mala si povedat ze dakujes ze vypadas tak mlado a mala si sa zasmiat,ktovie jak by sa zachcichtila 😀 No ale sak vy uz mate spolu dcerku ci nie? to nie je jeho? ale ked mozes byt tehotna tak je potom plodny cize nerozumiem ale ak chces popytam sa ti nato mojho znameho,on je gynekolog porodnik.
Inac ja mam 23 r cize sme rovesnicky 🙂

kikusa2111
autor
24. sep 2011

@irriss dakujem.. 🙂

kikusa2111
autor
24. sep 2011

@dianka3 Kika nieje jeho...jej otec o nu nejaví záujem ale aspoň platí alimenti.práve som prišla s preoperačného,za pol hodku ma budú operovať...tak normálne sa už nato teším lebo to chcem mať za sebou.Ja mám 22,v apríli budem mať 23 🙂

dianka3
24. sep 2011

@kikusa2111 Jaj tak,juuuj moja babika ta obdivujem ze si si nasla muza co prijal aj teba s dietatkom 🙂 ja kebyze som sama s detmi nik o mna nezakopne ☹ Juuj mojko drzkaj sa mi tam, aj mne to robili dokonca dvakrat lebo naprvy raz nevycistili vsetko a tak museli znova.Len ty to mas o to jednoduchsie ze si tam nemala babiku.
ja zase 5 januara budem uz mat 24, ale tak no ci sa ich dozijem ani srnky netusia

kikusa2111
autor
24. sep 2011

@dianka3 A ty teraz čakáš druhé nie?No on nás miluje a Kiku neskutočne.Nikto by nepovedal že nieje jeho.Aj preto lebo vie,že možno už babo mat vlastne nebude,no dufame ze hej ale clovek to neovplyvni.Na izbe je somnou jedna pani asi 40 rokov.Mala neakú operáciu a ma aj tie obvezy ako po cisarskom....este len dnes ju dali chodit ale nevie sa pretocit a vkuse auká...nechcela by som byt na jej miese...zas mi teraz povedali ze az za hodinu prisiel im do toho cisárský..A naozaj sa Ti velmi ospravedlnujem za gramaticke chyby..Zo sj som mala vzdy 1 ale nejako mi to teraz nejde v písaní i a y...ale šak naučím sa s Kikou v škole 🙂

dianka3
24. sep 2011

@kikusa2111 inac ked budes po kyrete tak si rada s tebou popisem ako si to dokazala ak nevadi 😕 Drzkaj sa a pekne snicky moja 🙂 uz aby si to mala za sebou

kikusa2111
autor
24. sep 2011

@dianka3 jasné rada pokecám aj tak budem po narkoze vispatá a budem dlho hore 🙂

dianka3
24. sep 2011

@kikusa2111 no super, cize anesteziolog muel k cisarskemu ze? no je to prednejsie co uz 😒
Ale podla mna budete mat babetko len musis sa dat troska dokopy a skusit to trebars o pol roka abo o rok urcite to do tretice vynde 😉 A vobecc sa neospravedlnuj za gram, chybi mne to absoluuutne nevadi,hlavne ze sa rozumiíeme 🙂

dianka3
24. sep 2011

@kikusa2111 a ozaj ja idem mat tretie babetko.Ale zase ja mam problem ho donosit. Vies kedze som dvakrat potratila a druhy krat ma museli cistit ako teba tak mi tym asi narusili krcok ked je taky slaby a rychlo sa otvara ☹ Pri prvom som rodila v 36+2 dni a pri druhom som v 33 tt dostala kontrakcie a bola na sale ked ma vysetrili zistili ze na 3,5cm otvorena,cize kebyze mi to nezastavili tak by som bola porodila v 33tt ale chvalabohu sa to zastavilo a hned zaciatok 36tt co je 36+0 sa mi narodil Matejko no a tu sa mi uz tiez skracuje krcok a bohvie v akom stave je teraz ☹ ale dr ma chce poslat do nemocky tak asi pojdem

vivienkata
24. sep 2011

@kikusa2111 Ahoj je mi luto že čakaš na kyret ja som to preživala v decembri a teraz som už tehu termin mam 5 decembra, neboj sa bude všetko dobre držim ti palce , A to že vyzeraš mlado ti može kazdy zavidieť su take ženy co sa snažia vyzerať mlado a nikdy to nedokažu lebo vyzeraju ako vykopavki, drž sa moja a keby si chcela popisať tak som tu ,

dianka3
24. sep 2011

@vivienkata ano suhlasim z tebou, si vezmi ze uz mlade baby uplne ,,standy,, s prepacenim za vyraz chcu uz vypadat na 25 a zase tie starsie chcu vypadat mlado 😝

dianka3
24. sep 2011

@vivienkata a ozaj to este neviete co budes mat? 😕 ako to?

nelicefo
24. sep 2011

@kikusa2111 Buď rada. Čo by som ja za to dala. 🙂 xixi...🙂

nelicefo
24. sep 2011

@kikusa2111 a kedy ťa budú operovať Ti ešte nepovedali? ☹(

vivienkata
24. sep 2011

@dianka3 bude to dievčatko,len este neviem ake meno

kikusa2111
autor
24. sep 2011

@dianka3 To je najhoršie že tehotná žena musí ležať,poznám to je to na prd.

kikusa2111
autor
24. sep 2011

@vivienkata dakujem..hrozné je že somnou na izbe je jedna pani asi 40r...a ma hrozne bolesti tak vzdycha a tak..hrozne sa na to pozera.nechcela by som byt na jej mieste

Tu začni písať odpoveď...

Odošli