Je toto naša mačička?

modrykolibrik
26. okt 2022

Pred 4 mesiacmi zmizla naša macicka a včera sa na FB objavila no stále máme pochybnosti. Preto prosím skúsené chovateľky poradiť či je to ona alebo nie

soldi
26. okt 2022

@modrykolibrik vsak napis pani a zastav sa u nej osobne a hned budes vediet

simca06022011
26. okt 2022

Odborníčky? 😂 ved sa tam ozvi a chod ju pozriet. A uvidis. Predpokladám, ze zacipovanu ju nemáš...
Inak fotky su v zlej kvalite ale moze to byt vsetko jedna mačka + 4m je dost dlho

modrykolibrik
autor
26. okt 2022

S pani sme v kontakte ona tvrdí podľa našich fotiek ze je to ona ale chcem počuť viac názorov. Mali by sme ísť dnes

heleninamama
26. okt 2022

Je pekná a nemá majiteľa, ber ju!

janulik2008
26. okt 2022

vezmi ju. Myslím že aj čo sa zvierat týka tak fotky môžu skresľovať.

simca06022011
26. okt 2022

A nezabudni si ju dat zacipovat, nebudeš musieť "pochybovať" ked sa potom zatula.

danielinaa
26. okt 2022

Chod, ak je vaša, pribehne okamžite k tebe. Nezabudne. Moja maznavica je strašne na mňa naviazaná, len so mnou chce byť. :D Na manžela vrci, ked ju chce vziať na ruky. Ja som ju našla malinku, len mesačnú, tak ma ma za mamu. 🙂

danielinaa
26. okt 2022

A inak ak aj nebude tvoja a u pani ostať nemôže, ujmi sa jej. 🙂4 mesiace je uz dlho na to abuy sa vrátila sama

modrykolibrik
autor
26. okt 2022

No jeho môjho bývalého. Žila na chalupe kde ju kŕmili a staral sa o ňu. Keby on išiel spozná ju. Len nevieme co ďalej s nou lebo keby naša mici ju prijala neváham lenže neprijala ju a už druhý krát sme to neskúšali

syslik81
26. okt 2022

a on nemoze ist po nu? ty ju ani nechces v podstate ked ju tvoje neprijali tak naco ju chces brat .. ak jej chces dat domov vezmi ju .. a vies o tom ze aj macky sa daku zacipovat-do buducnosti-je to super vec aj taka kastracia

danica2711
26. okt 2022

nejako sa v tom strácam, "naša mačička" je zrazu bývalého a ty ju vlastne ani nespoznáš, domov si ju vziať nemôžeš, či ako to je - čo vlastne riešiš?

modrykolibrik
autor
26. okt 2022

@danica2711 jedného dňa sa objavila u nás na chalupe tak zostala tam no a medzitým sme zachránili 3 mačičky a chceli sme ju vziať k nám domov ale nepohodla sa s jednou z nich tak sme ju dali späť na chalupu kde bývalá a pred 4 mesiacmi zmizla. My sme sa s ex rozišli v septembri ale žijeme naďalej spolu

tykat
26. okt 2022

@modrykolibrik je to uplne ina macka, minimalne na 2 fotkach su dve rozne macky

modrykolibrik
autor
26. okt 2022

@tykat myslela som si

mk1111111111
26. okt 2022

Ta na pleci tej pani ma tmavsi nos a tmavsiu tvar aj papulku, inu krezbu nad ocami, ako ta na poslednej foto. Aspon mne sa tak zda ale moze skreslovat fotak, prostredie, svetlo, ..... Mozno by pomohla foto prednych labiek, ci ma tu krezbu, ako ta na spodnej foto. Inak macke vyzeraju na foto vzdy inak, mame tiez macku, v jeden den ju odfotim viackrat a na jednej je "normalna" a na druhej vyzera ako maciatko.

malacibulka
29. okt 2022

Je to ona. Tato farebna kombinacia nie je bezna. Kresba nad ocami sedi na fotke ktora je tmavsia.