Je tu maminka z Rovinky?

mizulienka
10. nov 2009

ahojte mamicky z Rovinky 🙂 ja teda este nie som z Rovinky, ale od buduceho roku uz by som mala byt...chcela by som sa aspon touto formou (zatial) dozvediet nieco viac o Rovinke, o podmienkach pre mamicky a deti v dedine, o materskej a zakladnej skole 🙂 jednoducho pokecat s mamickami s rovinky 🙂
ozvite sa 🙂

kaniska
11. júl 2010

jessicax lenocka23 - baby tak dajme rande, sak sa nam tie MD kratia 🙂

lenocka23
11. júl 2010

@kaniska no mne uz sa MD skoncila... uz som na RD.. 😀 😀 ale som za stretko, len nech sa trochu pocko ustali, lebo tie horucavy su uz hnusne... alebo niekedy neskor k veceru.... co tak v Pohode pre zaciatok..? aj ked @jessicax to ma najdalej z nas.. 😉

jessicax
12. júl 2010

@kaniska @lenocka23 jasne ked trolinku ustupia tieto horucavy tak mozme vybehnut 🙂 aj ked netusim kde je ta Pohoda

lenocka23
12. júl 2010

@jessicax To je ten "bufet" za hradzou.. 🙂 my tam väčšinou ideme na kofolu, keď chodíme na hrádzu.. 🙂

kaniska
13. júl 2010

jessicax, lenocka23 - jedine az ked ustupia tie horucavy, my teraz ani z domu nevychadzame ☹

jessicax
13. júl 2010

@lenocka23 tak priznam sa, ze neviem kde je v Rovinke hradza, chodila som na hradzu len z petrzalskej strany 🙂 Ale asi to bude dost daleko kedze okolie ako tak pozname 🙂

jessicax
13. júl 2010

@kaniska my tiez nechodime teraz nikam von,vcera som isla vecer o siestej s malou pokocikovat babiku, som myslela, ze uz sa bude dat byt vonku ale ked som videla ako stale pecie tak sme sa vratili 😎 . Drzime sa doma pod slnecnikom a v bazene 😉

lenocka23
13. júl 2010

@jessicax my sme dnes vysli o siedmej na chvilku von... nastastie dnes pofukoval vietor tak sa dalo.. aj vyvetrat byt cez den... hadam sa aj ajtra v takon case aspon dostaneme von...

jessicax
13. júl 2010

@lenocka23 tak okolo stvrt na osem kupavam malu, takze o tej siedmej byvame uz doma. Ja uz sa bojim aj vetrat lebo vsade samy komar, mame sice vsade sietky ale nas tatino umyval nedavno okna a asi ich nejako zle utesnil 😕 😝

lenocka23
13. júl 2010

@jessicax my sa aj koli starsiemu snazime byt doma najneskor o pol osmej (rano vstava do skolky)... 🙂
proti komarom pouzivame tie "bazmeky" do zasuvky, sice je to chemia ale aspon sa da spat... trochu..

jessicax
14. júl 2010

@lenocka23 tak bazmeky do zasuvky pouzivame aj my ale aj tak kazdy den aspon dvoch-troch zneskodnim, neviem odkial sa stale beru....

kaniska
18. júl 2010

jessicax – @lenocka23 - to som si vsimla aj ja, sietky mame, bazmeky v zasuvkach tiez, ale 2-3 komarov likvidujem kazdy den.. divne.. a iank teraz sa sice teplo skoncilo, ale vyzera to tak, ze sa tak skoro von nedostaneme.. sak teraz zase ten vietor ☹

lenocka23
18. júl 2010

@kaniska No o vetre mi ani nehovor, moje ubohe muskaty došli za jednu noc o všetky kvety... ☹ ale hádam sa to v priebehu týždňa ukludni a dáme nejaké stretko.. 🙂

@jessicax Ako dopadla oslava? To počasie ste mali objednane...? 🙂 😀

jessicax
19. júl 2010

@kaniska dnes je celkom dobre vonku, pofukuje trocha a nie je tak teplo, takze sa to da ale vraj sa ma v priebehu tyzdna zase oteplit na vyse 30 stupnov tak uvidime 😎

jessicax
19. júl 2010

@lenocka23 oslava dopadla dobre, som rada, ze uz je za nami 🙂 😉 , som sa namakala 😀 Bola v sobotu ale hic bol riadny 😵

lenocka23
19. júl 2010

tak som sa dnes predsa dostala von... bolo celkom prijemne, boli sme sa prejst na hradzi az v Pohode, tolko deti sa tam dnes zislo, Matu sa vyblaznil na preliezkach.. 🙂

jessicax
12. aug 2010

@lenocka23 vcera vecer som ta s muzom a detmi videla ist okolo nasho domu, akurat som krmila malu, chcela som vam aj zakyvat ale tak ste sli rychlo 🙂 🙂

lenocka23
12. aug 2010

Ahoj, no my sme boli len na takej rychlej prechadzke.. trochu maleho zabavit, aby nezaspal skor ako treba.. 🙂 ale tiez som vykukala trochu... 🙂

jessicax
12. aug 2010

@lenocka23 to je pravda, ani som vas poriadne nevidela, prefrcali ste okolo nas ako strela len kocik som v rychlosti zahliadla 😀

lenocka23
1. sep 2010

@jessicax Ahojky, som vás dnes zahliadla pri našom dome, len som nestihala vybehnut na balkón.. 🙂
@kaniska Vy ste tuším už začali zjazd robiť,že..?

jessicax
2. sep 2010

@lenocka23 ano boli sme sa trocha prejst aby sme unavili malu 🙂

kaniska
10. sep 2010

lenocka23 uz konecne aj garaz pomalicky dokoncujeme 🙂

hatka2
6. jan 2011

Ahojte, tak ja som to pekne prespala 🙂 a kukla som sa sem zase az dnes.. no skoda
tiez sme z Trhovych poli, a chystame sa prihlasit do skolky tento rok, tak uvidime ako budeme uspesni...
Oli bude mat 3r az v oktobri, tak tiez by ma zaujimalo ci to nejako nasu ziadost ovplyvni a okrem toho zostavam doma na RD s dalsim babom...

lenocka23
7. jan 2011

@jessicax Gratulujeme k malickemu a zelame mu vsetko dobre na tomto svete, hlavne zdravicko, stasticko, lasku, poslusnych rodicov a milujucu velku sestru... 🙂 Predpokladam ze uz ste domka..

jessicax
7. jan 2011

@lenocka23 dakujeme a zelame vsetko dobre do Noveho roka celej rodinke 😵

lenocka23
7. jan 2011

@hatka2 a kde konkretne na trhovych byvas?
co sa MS tyka, suseda mala problem dostat tam starsieho syna, kedze bola na MD s dcerou.. nakoniec sa to ale podarilo, lebo otvarali novu triedu, ale ako je to teraz neviem.. (nas chodi do MS do Ba, lebo je to jednoduhsie na dochadzanie hlavne po praci.. )

lenocka23
12. jan 2011

@jessicax Ahojte, prave sme vam kyvali z okna, len ste si nas nevsimli.. 🙂 ako sa inak mate? Maly poslucha? 🙂 🙂

jessicax
12. jan 2011

@lenocka23 jeeej, no nepozerali sme, nabuduce po mne nieco hod lebo ja som slepa, hlucha 😀 Mame sa fajn, maly je zlaty ale vie sa aj poriadne zlostit a stale by papal. Mala mi stale pomaha, takze mi vsetko trva dlhsie ale som rada, ze neziarli 😵 . A vy sa ako mate? Na silvestra ste boli doma?

andrejo
21. jan 2011

@jessicax na Silvestra sme boli doma. O pol noci aj na ulici na tej zatacke pri dome 🙂

sartira
25. jan 2011

ahojte susedy, dufam ze sem este chodite, my byvame tiez na Trhovych Poliach

@jessicax
@lenocka23
@hatka2
verim, ze najdeme sparing partnerov na kocikovanie alebo prechadzky 🙂