Jednorázová farba na vlasy

brigib
8. jún 2017

Ahojte žienky,potrebovala by som radu...No ani sama neviem či také niečo existuje.Chcela by som iba vyskúšať veľkú zmenu farby vlasov.Lenže, obavám sa extremnej premeny a preto chcela by som vedieť,či je taká FARBA/ŠAMPÓN na vlasy čím sa zafarbím vlasy a po 1-3 umytí mi úplne zmizne farba z vlasov. ĎAKUJEM :-*

salomesintia
8. jún 2017

@brigib ano v dm predavaju sampon aj sprej ktori sa potom zmije stoji okolo 7€

seblicek
8. jún 2017

Ja som videl kopec takých teraz, aj šampónov a aj sprejov ale záleží aj od toho na akú farbu by si chcela ísť vieš. Lebo ak máš tmavé vlasy tak ti chytí iba tmavší odtieň ale ak by si chcela ísť na bledšiu alebo niečo také farebné tak to pochybujem, že ti bude vidno. :/

jeennyv
8. jún 2017

@brigib je ich kopec, ale maloktory resp ziadny sa ti uplne nevymyje..stopy stale ostanu..

brigib
autor
9. jún 2017

ja ma svetlohnede vlasy a chcela by som vyskusat čiernu farbu,ale riadnu farbu nechcem skusat lebo ztoho by sa mi tazko zbavilo,keby by sa mi to strasne nehodilo...nemyslim tie farebne spreje 🙂

0silvia0
9. jún 2017

@brigib teraz som videla v dm vyzmývateľnú farbu, ale skôr farebné odtiene, neviem, či je aj čierna, skús pozrieť, je to LOreal-Paris-Colorista-Washout

jeennyv
9. jún 2017

@brigib cierba ci sanpon ci farba..tej sa nezbavis..

brigib
autor
9. jún 2017

😢 škoda dík za info

brigib
autor
9. jún 2017

@0silvia0 her tie som videla,z tých som dostala nápad :D lenže tie sú farebné a tie zas ja nechcem...vždy som túžila po čiernych vlasoch ale mám dost svetlejšie vlasy a bála som sa/ bojím sa experimentovať