Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
9. sep 2009

juli, mam hotovu hlavu, vcera som jej nasadila ciapku ... a mam pripravene ruky, nohy, krk a sijem telo 😅

sticker
autor
9. sep 2009

Deni sa teším na fotku 🙂 Idem s Jul von. Lenča mi volala o ôsmej - ľudí jak ..... bolo u MUDr. tak som zvedavá, kedy sa vybavia.

julca80
9. sep 2009

wau Deni, uz len to dat dokopy 😉 🙂

denisse
9. sep 2009

nooo ... dufam, ze sa mi podari, bo ma to bavi, aj ked je to piplacka ...

dadulik
9. sep 2009

ahojte, marodi, hlaste sa, ako sa citite 😅 jani, mala by si s tou nohou niekam ist, aby nemolo neskoro 😒
ja mam upratane podkrovie, navarene mame zo vcera, ale na veceru budem musiet cestovinu spravit, mala si rano dala dolu plienku a vykonala potrebu (vycikala sa) na matrac 😠 😠 😠 😠 uz to takto raz spravila, ale to preto, ze som jej zabudla v izbe nechat serbel a ona nedociahne na klucku a neotvori si dvere 😒 tak teraz matrac susim vonku na slnku 😝
deni, som zvedava na karkulku 😀

sticker
autor
9. sep 2009

Aj my sme už doma, Jul uložená aby stihla vstať do škôlky.
A som nahnevaná na maminku. Už včera keď šla domov som si všimla, že je nejaká divná. Nemohla sa poriadne ani pohnúť, otočiť, len išla. Že má niekde niečo zablkované. Dnes jej volám, že ako. A že dobre, iba mi opúchajú prsty na rukách a na bolesť som už zvyknutá!!! 😠 😠 😠 Porazí ma!!! Nie aby šla k MUDr. Že čo jej tá povie! Verím jej, lebo na bolesti krčnej ju pošlú len k neurológovi a ten by len injekcie pichal po ktorých jej je iba horšie. Ale tak opuchnutie prstov už nie je sranda. Že počká ako bude do zajtra! To iste!!! Už ju poznám!!! V utorok je sviatok, tak v pondelok väčšina doktorov neordinuje, veď načo si kaziť týždeň!!! 😠 Jáj bože, ide ma roztrhnúť.

sticker
autor
9. sep 2009

A ešte sa tu "vytáčam" nad niektorými inzerátmi! Tie ceny!!!!! Normálne kúpim v lacných obchodoch a idem to predávať 😠 . Ja dávam symbolické ceny, teda snažím sa a pritom niektoré veci sme ani nenosili! Keby náhodou vidíte nejaký môj inzerát a zdá sa vám to drahé, "kopnite" ma 😀

julca80
9. sep 2009

uz sme vyvencene 😀 a mala prave obeduje polievku s gulickami (ten tzv. prazeny hrasok, kupujem to v Lidli)
Konecne som sa rozhodla co upeciem prababe na vikend http://kuchar.mojerecepty.sk/tag/viedensky-zaku... Takze v piatok poobede mam o zabavu postarane. 😅

sticker
autor
9. sep 2009

Zase nám nešiel net 😠

julca80
9. sep 2009

Jani, dobre vas trenuju s tym, ze vas odpoja od netu. 😅 To asi preto, aby ste neboli na nom tak zavisli. 😉 😀

lenca13
9. sep 2009

ahojte Timea uz aj spi 😉
U doktorky nam zobrala vyter a vysledky budu v pondelok 😕 a na ekzem nam dala masticku aj na kupanie nam prepisala olej tak som 16€ nechali v lekarni a budeme mat pravdepodobne alergiu na kakao a cokoladu 😖

lenca13
9. sep 2009

Julik ten zakusok vyzera dobre 🙂

sticker
autor
9. sep 2009

Ty Julik!!!! Si iná kuchárka 😉 Ja sa takých vecí bojím. Potom podaj info, ako si to zvládla, aj keď nepochybujem, že to bude mňam 🙂

zuzla2
9. sep 2009

ahojte....
nestiham nestiham...lebo co sme doma,tak sa viacej obsmietam v kuxyni 😎 dnes som robila zeleninove fasirky,tak som tam zabila skoro 2hodky...
mala uz vyzera byt dobre...cura znova do nocnika...dr. vravela,ze by ten sirup mal zabrat rychlo a mala pravdu...este by zajtra mal byt vysledok mocu..ale dufam,ze bude vsetko ok,nex sa mozeme ist v sobotu zabavat 😀
Jul kolac vyzera mnam mnam 😝
Leni no tak to neni nic moc 😖 a ja uz ani nepocitam, kolko sme minuli za tie 3tyzdne v lekarni... 😔 milujem taketo nepredvidane vydavky....ale tak zdravie je prvorade...

julca80
9. sep 2009

Jani, ten kolac je fantasticky, raz ho uz robila aj svokra a je naozaj vyborny, taky stavnaty.

hmmm, Leni, tak uz len dufam, ze sa ta alergia nepotvrdi. 😖 Bo alergia sama o sebe je na prt, clovek sa musim potom v urcitych veciach stale obmedzovat. ☹

zuzi, no supis, ze Vaneske je uz ok. A pekne sa vratila aj k cikaniu do nocnika, sikulka. 😉

lenca13
9. sep 2009

Zuzi presne tak zrdavie je na prvom mieste 😉 a vzdy si pomyslim ze niektore deti su na tom o vela horsie 😕

Idete tento vikend na svadbu?

dadulik
9. sep 2009

caute, dieta spi, leni, kokso, ze alergia na cokoladu 😕 to mna by mohli zrovna zabit, to by som neprezila ani den 😀 😀 😀
zuzi, dik za super napad na varenie, zeleninove fasirky, skusim buduci tyzden 😉
a som rada, ze je uz vanesske dobre, este nech sa timka uzdravi, chudatko ☹
idem sa nadlabnut slivkovymi gulami a jak sa mala zobudi, ideme k vode sa prejst so svagrinou, asi uz posledny raz tento rok 😖
jo a jani, s tymi cenami, mna slaky triafaju, teraz furt malej kukam nejaku zimnu kombinezu, a normalne nechapem, co si tie zenske myslia, ze za 500 az 1200 sk predaju nosenu kombinezu ????!!! 😠 🙄
to radsej pockam na ten tovar v sekaci, a kupem jej aj tri, kedze jedna vec tu stoji necele euro 😲 🙂

zuzla2
9. sep 2009

leni no mame ist.....tak dufam,ze nam to vyjde... 🙂
Julci teraz som este raz pozerala na ten zakusok a taky podobny som raz davno robila... 😀

sticker
autor
9. sep 2009

Ja som predala kombinézu za 6€ a to som sa bála, že je veľa 😅 😀 . Tiež budeme potrebovať, ešte počkám na Jarmok a prinajhoršom to budem riešiť cez nohavice a bundu. Lebo máme dosť zimných búnd.
Zuzi tiež som rada, že je malej lepšie 🙂 Hneď je človek kľudnejší však? 🙂

sticker
autor
9. sep 2009

Leni a mne sa Timka zdá byť taká smutnejšia, vážnejšia... Neviem či to je len pri tej mojej "nezbednici" taká 😝 😀

zuzla2
9. sep 2009

no hned je mi lepsie na dusi... 😔 uz sa tolkokrat pisalo,ale svata pravda je ta,ze radsej by tu chorobu vzal na seba clovek,ako ked vidi dieta sa trapit 😔
a nam tiez treba daky overal alebo oteplovacky (teda este musim skusit,ze ci jej nebudu dobre z min. roka)...tu uz v sekaci mali..teda odkedy otvorili,tak mali aj zimny tovar...ale z overalov sa mi nikdy ziaden nepacil 😖

jo a dadus ked xces tak dojsi na tie fasirky...len mm bude krutit nosom... 😀 kedze je tam aj cuketa..stacilo mi,ked som sa ho pytala,ze ci mu nebudu vadit... 😀 ale pridala som tam aj slaninku,tak hadam nie..v najhorsom pripade, ak bude vsetko ok, vezmem v piatok nasim...ten ich zjedia radi 😀

lenca13
9. sep 2009

Jani mne ani nepride smutna mozno jej chybaju vitaminy ved uz tyzden sme bez mliecnych vyrobkov a hlavne bez jej oblubeneho kakaa ☹
Dnes ked si isla lahnut mi hovori chcem kakao ja jej ze nemozes a ona doktorka zakazala 😀 😀 😀

lenca13
9. sep 2009

Jani bola si dnes v supraci normalne som nechapala v tom masiarstve asi to dala niekomu do prenajmu 😕

sticker
autor
9. sep 2009

Mňa to tiež napadlo. Už len tým, že musíš platiť tam. No nič v zlom, ale baby jej odchádzajú, ceny tiež nič moc. Ja osobne radšej do Billy zbehnem.

lusinda2000
9. sep 2009

ahooooooooooooooooooojte 🙂

v prvom rade som veľmi rada,že je maródikom lepšie,lebo je to hrozné ako tie deťúrence znášajú choroby☹
takže už len aby boli úplne fit a dobré výsledky.

leni,jani....kedy je vlastne jarmok?akosi to nevnímam...☹

jul,zákusok vyzerá super...
jani,čo sa bojíš robiť také zákusky? ja sa teda nebojím,veď keď niečo náhodou "domrvím",tak na druhý krát budem vedieť čo a ako. takže čo sa týka zákuskov,nebojím sa niečo upiecť.napr.aj rolády....robila som raz a vyšlo to,vďaka mm,lebo mi to ukázal ako a čo. a teraz už pohodička. ale nerobme si tu chúťky na zákusky🙂
musím odolávať....

čo sa týka alergie na čokoládu-sestrin malý ju má,ale poviem vám,že mňe by sa to asi aj hodilo,aspoň by som schudla🙂 samozrejme,že to nie je výhra,to ja len tak zo žartu,a budem pevne veriť,aby sa to timke a hocikomu inému z nás alebo aj cudziemu nestalo. hlavne deťom,keď oni tak zbožňujú sladké🙂

práve došiel mm z práce,ešte chcem ísť do obchodu,tak som zvedavá,čo mi na to povie🙂

dadulik
9. sep 2009

tak mi sme stravili popoludnie uplne naplno a super, aj babina dosla na vecer, sme ju vyprevadili kocikom, a uz sa mala napchava znova makovymi sulancami 😅 dnes ma uz treti tanier 😨 darmo, toto ona moze 😀

dadulik
9. sep 2009

mi =my 😠 😠 😠

denisse
9. sep 2009

ahoj dadu .. ako robis tie sulance? ja som to este nikdy nerobila a nevieeeem ... a roman to ma urcite rad a asi aj nele by chutili ...

denisse
9. sep 2009

ja som doma z roboty, este som zasla vyzdvihnut listky do divadla, pojdem s mamou a jednou kamoskou, ked tu budu nasi .. pridu uz buducu nedelu ... 😉
mali prist az v pondelok rano 21.9, ale nemali listky na vlak, tak si kupili o den skor ... a my sme ten vikend na morave, tak im v nedelu rano pride otvorit jirinka 😀 a budu tu do vecera sami ...

dadulik
9. sep 2009

deni, je to z takeho isteho cesta ako pirohy a slivkove gule 🙂
cize, moj recept od oka, 4 velke zemiaky uvarim v supke, nastruham, hladku muku a vodu, stipku soli, zmiesavam rukami, pridavam vodu a muku, tak aby sa to dalo dokopy a nelepilo to 😉 potom vyvalkam, vykrajujem kolieska, davam slivku odkostkovanu, alebo lekvar, alebo bryndzu - pri pirohoch, zabalim, varim vo vriacej vode 😉 a tie sulance, urobim si valcek, nakrajam platky, a v rukach sulkam sulanceky, u nas tomu hovorime curacky 😀 😀 😀