Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
7. okt 2009

teda jani, si si poriadne tiez makla 😀 ono ma taky dobry pocit clovek zo seba, ked to takto napise co vsetko postihal, ze 😅 😀 😀 😀
dani, fakt svinstvo s tymi bytmi 😠 😠 😠
a mna nastval babybazar, dnes robili upgrade stranky, no vyzera to hrozne, este k tomu, ked idem do nejakej kolonky, ako napr. kombinezy zimne, tak mi to vyhodi nabytok 😠 😠 😠 😠 😠

lusinda2000
7. okt 2009

dad,tak ten bazár naštval aj mňa...od rána s atam chcem dostať a nedá sa,to je des☹malej som objednala odtiaľ dvoje rifle,tak som zvedavá,kedy sa budem môcť s tými dotyčnými tetulami spojiť☹

lenca13
7. okt 2009

Ja som si pospala s Timkou a ona estestale spi 😉
Idem dovarit ryzu aby nebol mm hladny 😀 😀 😀

denisse
7. okt 2009

caute, tak som doma z prace ... posledne jednanie som mala v budove, kde sedia moji kolegovia z "predmaterskeho obdobia" tak som sa tam po jednani trosku zakecala 😀

denisse
7. okt 2009

jani a ja fakt povrchne ... tj len som pozbierala veci, co neboli na svojich miestach, ustlala postele, umyla riad a pozametala ... 😉

sticker
autor
7. okt 2009

Už ide bazar? Idem mrk, lebo cez deň som skúšala a nič a teraz keď nadávate som veeeeľmi zvedavá, čo porobili 🙂
Leni zajtra platí? Segra nás dnes čakala celý deň 😀

sticker
autor
7. okt 2009

Ty brďo 😕 😕 😕 To čo už je za stránku? Veď sa ani neviem dostať do svojich správ. Hlavne, že mi tam svieti, že mám jednu neprečítanú správu, kliknem a nič.... A prvé tretinu stránky mám "warning" 😠 😒

julca80
7. okt 2009

ahojte, tak vy ste tusim dnes len upratovali?! 😅
Dnes bola mala uz v skolke, ale poriadne je zachripnuta. Normalne sa jej zle (zachripnuto) rozprava. Zacala som jej davat ten sirup Promethazin, tak uvidime, ci jej zaberie. 😖

julca80
7. okt 2009

velmi tu na Koni nepobudnem, bo som akasi unavene. 😝 Idem si na chvilu sadnut pred telku a pojdem si skor lahnut.
Tak vam prajem vsetkym dobru nocku. 😉

sticker
autor
7. okt 2009

Juj Julik ☹ Bacha nato, aby jej to nesadlo na priedušky 😔

julca80
7. okt 2009

tento sirup je velmi dobry, takze dufam, ze sme to zacali "ordinovat" zavcasu 😕
Potom ked sa jej zacnu robit hlieny, budeme pokracovat so sirupom Amborobene. Tod rozkaz od dr. 😉

sticker
autor
7. okt 2009

Julik Ambrobene je voľne predajný? či máte v zásobe?

dadulik
7. okt 2009

juli, vyborne postupujes 😉 aj nam v tomto poradi lekarka vzdy dava tieto sirupy 😉 tak snad sa domce za chvilku ulavi 🙂
laura este nespi, uz ma druhe mlieko 😠 a boli sme v lese pozriet diviaka v ohrade a doma ze co mi to lezie po vlasoch a to kliest 😲 😲 😲 😲 jaro je do rana v robote a ja trpnem, ci nemam este niekde zakukleneho 🙄
som si riadne vlasy vycesala v sprche aj sa osprsila, tak dufam, ze nema 😒

dadulik
7. okt 2009

ze ja nemam 😅 malu som skontrolovala od hlavy po paty 😀

denisse
7. okt 2009

nel uz spi ... povedala, ze je strasne unavena 😀 a od rana kycha a tecie jej z nosa ... tak som jej zatial nasadila homeo ... coryzaliu a oscilo ... kiezby sme to tymto zvladli ...

denisse
7. okt 2009

a to som s nou zajtra chcela ist na plavaren, tak nejdeme nikam ☹

dadulik
7. okt 2009

och deni 😒 ☹
ja toto obdobie strasne neznasam, vsade sama choroba, pocasie premenliva, na mna vzdy sadne depresia a nechut k zivotu 🙄

denisse
7. okt 2009

dadu, ja to mam podobne ... a k tomu pocasiu a chorobam je este skoro furt tma ... a jar v nedohladne ... 🙄

lenca13
7. okt 2009

Ahojte 😉 veru Dad nie si sama co take pocasie neznasa 😖
Jani no uvidim ako mi zajtra bude 😕 ale dufam ze budem ok
Deni snad jej to homeo zaberie
Timea zase vyjednava ze nejde buvathjh

lenca13
7. okt 2009

pozdraf

lenca13
7. okt 2009

Timea mi tu zavazia tak chvilu pisala ona 😀 😀 😀

dadulik
7. okt 2009

leni 😀 😀 😀
my uz konecne drichmeme, ale musela som jej dat teple ponozky, lebo dnes rano jak k nam prisla do postele, tak mala total ladove nohy 😲 pretoze urcite celu noc spala bez paplona 😒 jak ta protestovala, ze nechce ponozky, normalne som jej musela jednu plesknut po nohe, co tak vrieskala, som jej povedala, ze vecer jej komar zozerie nohy 😀 tak nakoniec suhlasila 🙂
ten bb stale nefachci 😠 😠 😠 ani telka sa mi nechce zapinat, tak pojdem skoro do postele asi...

lenca13
7. okt 2009

Uz je v posteli 😉
Dad ze komar zje nohu 😀 😀 😀

lenca13
7. okt 2009

Ja pozeram Modre z neba

dadulik
7. okt 2009

leni, hento ja nemozem kukat, a teraz uz vobec nie, ked sa bratovi prihodilo toto ☹
kukam na nete tu zimnu kombinezu, alebo oteplovaky, nevies mi poradit okrem nasich znamych baby bazarov a pod. nevies o nejakej stranke, kde by aj nove predavali ? 😕

lenca13
7. okt 2009

Dad skus pozriet babetkovo

sticker
autor
7. okt 2009

Leni stále ti je zle? 😕

lenca13
7. okt 2009

Jani neskutocne ma boli ta krcna chrbtica ale nie je to take hrozne ako rano dufam ze mi to do rana prejde

sticker
autor
7. okt 2009

Ale nie je doma, že by ťa trochu "poplieskala"? 😝

lenca13
7. okt 2009

Nie je doma 😖