Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
7. okt 2009

tak ja nele posledne dni znova davam pyzamo overal ... kvoli krizom aj kvoli noham .. este mame nejake tescove co jej nie su male, tak ich aspon donosi ...

sticker
autor
7. okt 2009

Deni ten overal je veru najlepší. My už také veľké nemáme. Ja dávam body, nohavice a ponožky. Našťastie si ich už necháva a nedáva dolu. A keď je väčšia zima, tak na body jej dávam aj vrch pyžamka 🙂
TAk nech skúsi Jarino Leni.

denisse
7. okt 2009

aj kvoli tomu, ze sa nela nevie sama poprikryvat a vlastne asi ani uhadnut, ze jej je zima, sa mi nechce ju davat zatial spat do samostatnej izby .. ja sice samozrejme celu noc pozor nedavam, ale veru casto ju prikryvam ...

sticker
autor
8. okt 2009

Ahojte 🙂 Vaša ranná "hlásateľka" sa hlási 😎 Tak dnes som potiahla do 6:15, paráda 🙂
A treba dnes rýchlo ešte ísť von. Baby v utorok má byť 9 stupňov!!!! ☹ Už to asi naozaj začne. Ale zase - veď je polka októbra, čo sme čakali, že bude stále tak pekne? 😀 (Mohlo by byť 😝 )

lusinda2000
8. okt 2009

dobré ránko🙂

malá mi ešte spinká a ja s akrásne pozerám z okna na srnky,ktoré sú v našom humne🙂 sú tam dve veľké lane a jedna mladučká🙂jeleň zatiaľ nedorazil🙂

čo sa týka obliekania malej,obliekam jej tielko,ktoré jej zapravím do pyžamových nohavíc a nato tielko vrch pyžamka,keďže už nemá plienku,tak nemôže mať bodíčko,ktoré som už aj tak vyradila🙂

tak sa opravujem,už sú tu štyri lane a jeden mladučký jeleň🙂

lenca13
8. okt 2009

Dobre ranko 😉 tak mna stale boli ta krcna chrbtica ale nie je take hrozne ako vcera
Lusi ten pohlad z okna moze byt krasny 🙂

Takto pekne mohlo byt aj do konca oktobra ja by som sa nehnevala 🙂

denisse
8. okt 2009

dobre rano ... my sme spali do 7:30 😀 to je super ... to mi uplne staci, aj ked som isla spat po polnoci 😅

som vam uz davno chcela napisat a furt zabudnem ... ked beriete homeo (akekolvek), tak si k tomu nedavajte nic mentolove, lebo mentol rusi ucinky homeopati ... takze kombinacia halls a homeogene 9 nie je dobra 😅

sticker
autor
8. okt 2009

Deni dobré vedieť 🙂 Ty kokšo ja som si veru tuším dávala nejaké cukríky, krupica!!!
Luci ja dávam bodynka aj keď nemá plienku 😝 . Veď na nohavičky sa dá 🙂

denisse
8. okt 2009

aj ja nele stale davam bodynka ... dokonca obcas aj take, co su je kratke a nejdu zapnut, lebo maju dlhsi zadok a nevychadzaju jej z nohavic ... ja mam proste des z holych krizov, obzvlast pri jej jednej oblicke ... 😔

jaduska
8. okt 2009

hojte....ja som hore od 2.22, nedalo sa mi už zaspať, tak som o piatej ráno sadla k PC a robila si poznámky do školy... 30.októbra už začíname s písomkami 🙄

denisse
8. okt 2009

dani ... ani neviem, akeho smajlika k tomu dat ... ze ci 😕 alebo 😔 alebo 😅 ... bo to je neuveritelne, ze matka troch deti nemoze spat ....

lusinda2000
8. okt 2009

ja dávam na noc malej dlhšie tielko,ktoré jej krásne zapravím do gatí🙂 bodíčka nedávam-von už vôbec nie a na noc taktiež,lebo na noc nemá samozrejme nohavičky,a to tielko je super.taktiež som sa obávala holých krížov,ale nemáva🙂

leni,ten pohľad je krásny ako sa ti prechádzajú v hunme,kúsok od cesty a "kradnú" nám jablká zo stromku🙂
my ich tu mávame pravidelne každý rok,to už je taký zvyk pozerať kedy prídu🙂

teda jaduš, ťa obdivujem🙂

zuzla2
8. okt 2009

ahojte..
no jadus ja tiez netusim akeho smajlika ti dat..ale zas,aby ti nebolo luto,tak nasa mala zrovna asi tiez v tom case zacala vystrajat az do cca 4tej 😒 raz lahala medzi nas, raz do postielky a stale vykrikovala,ze sa boji..aj som zaluzie odtiahla a aj tak nepomahalo....raz sa bala zupana,co bol prehodeny cez postielku, raz jej tiena a podobne 😖
my na spanie davame tiez pyzamko a pod to este body...aj vonku jej davam...doktorka ma na to upozornovala,kedze prekonala mala ten zapal... 😔
dnes sice vyzera byt pekne,ale my sedime doma....je mi zle...malej sa to sice nepaci,ale musi vydrzat a ked dojde tatino domov,tak ju vezme von 😎

dnes rano som ho "vyhnala" do lidlu...zas tam mali mat nejake veci pre deti...tak zaklad je,ze kupil pancusky (aj ostatne co som potrebovala)...totizto neviem ci mate taku skusenost...ale naposledy sme jej kupili v Kik-u puncosky..na nich bolo napisane velkost 86-92 (9-12m 😕 😕 😕 ) a tie su jej asi tak po hlavu 😀 😀 😀 tak nerozumiem tomu cislovaniu...hadam tieto budu ok 🙂

lusinda2000
8. okt 2009

zuzi,ja som malej kúpila pančušky v KIKu myslím že 98/104 a sú dobré,samozrejme troška dlhšie,ale nositeľné. nemá ich nejak obzvlášť dlhé,také jedny už má a sú v pohodičke.

takže ste mali aj vy rušnú noc? my máme dobré noci klop,klop,klop....malá sa raz zobudí,prejde si k nám do postele a spinká do rána do ôsmej-aj dlhšie,musím ju budiť🙂

jaduska
8. okt 2009

no ja som včera zaspala asi o pol desiatej a o tej druhej sa malá zobudila, tak som sa prebrala pri dojčení, a potom som začala rozmýšľať, že koľko peňazí nám teraz treba - na prepis, na zimné gumy, na zákonnú poistku atď....no a zaspi potom ☹

Zuzi - ja už na číslovanie oblečenia nepozerám, radšej si to omrknem, pomeriam a tak.... mám pocit, že každá fabrika má iné číslovanie 🙄

jaduska
8. okt 2009

a inak aj my občas vidíme z okna srnky, oproti nám sú rodinné domy a za nimi kopec, tak tam chodia, tiež asi "kradnú" jablká zo stromov 😀 😀 😀 😀

lenca13
8. okt 2009

Jadus tak klobuk pre tebou dolu 🙂 si proste sikulka
My sme boli s Jankou trochu v meste a stihli sme aj kavu 😉

lenca13
8. okt 2009

My sme dnes kupili pancuchy v Bille dvoje za 3.49€ tak uvidim ake jej budu

zuzla2
8. okt 2009

no jadus aj ja mam take noci...len o tom radsej nepisem 😔 ale ono to su take veci,kde naraz potrebujes tych penazi viacej a potom uz bude...(teda ked nebude treba do oprav 🤐 ale nex to nezakrikujem)...teda okrem tej poistky...ale zas tie na sk nie su az take velke...my platime 8tis czk 🤐 tu by sme doplatili este 2t a mame v tom aj havarijnu..ale tak co uz....

a ja som jej tie pancusky aj xcela pomerat v obchode,len boli normalne zabalene a ja teda nie som z tych,ktore by to otvarali len kvoli tomu 😀 ale zas..malej sa tie puncosky zidu.ked uz nie tento,tak buduci rok 😎

lenci hej aj v bille mali mat nejake.. 🙂

lenca13
8. okt 2009

Zuzi od dnes maju akciu a jedny sme mali aj minuly rok a boli dobre 😉

Jadus ale skus sa popytat na tie poistky pretoze na Feliciu su velmi lacne

zuzla2
8. okt 2009

vsak zaklad je,aby boli dobre...nemusia byt znackove no nie 😉
jj na feldu su lacne poistky..samo,ze aj zalezi od obsahu 😎

denisse
8. okt 2009

tak nela si vypytala uz o desiatej polievku, hned ked sa dovarila ... potom sme vybehli vonku, na ihrisko, do parku a prechadzkou domov ... a uz papa dalsiu varku tej polievky ... je to jej najoblubenejsia spenatova 😅
pojde spat, ja mam obvareny karfiol a patizon a neviem, ci to vyprazim (sa mi nechce obalovat), alebo len zapeciem ... 😕

lenca13
8. okt 2009

Zuzi ved to len som si nemohla spomenut na to spravne slovo 😀 ale ty si mi pomohla

lenca13
8. okt 2009

Kde ste vsetky 😀

sticker
autor
8. okt 2009

Baby Dadulik v noci umrel brat 😔 😢 Revem tu ako malé decko... Strašne nespravodlivé, strašne!
V sobotu je pohreb, tak logicky sa tu neukáže... 😔

lenca13
8. okt 2009

No neviem ci napisat 😔

zuzla2
8. okt 2009

fuuuuu....
dadu uprimnu sustrast ☹ ber to tak,ze bratovi je takto lepsie 😔

lenca13
8. okt 2009

Dad tiez uprimnu sustrast 😔

denisse
8. okt 2009

to snad nie je mozne ... dadu, uprimnu sustrast a vela sil ... asi si dnes poplaceme vsetky ... 😢 😢

dadulik
8. okt 2009

ahojte, som tu, pred chvilou sme dorazili domov, co sme od rana lietali ☹
uz som trosku ukludnena, hlavne osprsena, len mam pocit, ze kazdu chvilu odpadnem 🙄
ja uz neverim nicomu a nikomu....pomaly ani v boha sa mi verit nechce, ako moze dopustit aby sa takto jeden cloveka jedna rodina trapila ????? nestacilo, ze ma jedno tazke postihnutie ???? vzdycky osud nalozi iba tomu, co uz toho ma vela....
och baby, my sme mali v sobotu ist na oslavu 70 rokov svokrinej sestre a namiesto toho pohreb 😢 😢 😢 😔
inak, jaro mal nocnu, a ja som celu noc nemohla spat, stale som nejake zvuky pocula, prehadzovala sa a po pol noci sa aj mala zobudila s krikom a to on chudak.....och 😔 😔 😔 😔 😔
najviac ma stve, ze som vcera nebola u nasich, chcela som ist na vecer, ale bola som leniva vytahovat bicykel, tak sa na seba hnevam, ani som sa s nim nerolucila 😢
nasledujuce dni tu budem pomenej, ale budem sa snazit ozyvat sa, aby som uplne nezblbla 😔