Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sasa80
26. nov 2009

Inac potom by som sinupret vysadila, lebo ten drazdi tiez na kasel a riesila to zatim len stotussinom a uvidis co sa stane ci zacne soplit alebo nie.

sasa80
26. nov 2009

NO Jani preto si chcem dnes kupit nejake probiotika, lebo vazne ma boli zaludok 😖 , ale dnes to rozbeham po obchode 😀 😀

sticker
autor
26. nov 2009

No ďakujem 🙂 Uvidíme ako bude do zajtra. Nerada by som cez víkend šla na pohotovosť. Včera sme boli napr. vonku, ale som ju dala do kočára a iba sme si dali kolečko cez mesto -no na hodinu to bola prechádzka. Len ona už nie je zvyknutá byť v kočári a pre mňa to bol tiež divný pocit, zase niečo tlačiť pred sebou... Najbližšie budem kočár tlačiť asi až mojim deťom, ak sa dožijem 😅 😀

sasa80
26. nov 2009

Inac mala mavala z toho sinupretu az taky kasel ze na konci piskot akoby cez pistalku, alebo ked stupite steniatku na nohu, ze az zapisti, vies co myslim, proste dusivy kasel a na finale stena 😅

sasa80
26. nov 2009

No to bolo dobre, ze divne, to Mucko, ako nechodi vobec uz v kocari, ale ked ho najde v garazi tak sa don posadi a chce ist na prechadzku, proste on je od narodenia v tomto na kocik, rad sa vozi 😀 len jeho vaha je des na tlacenie, inac kolko vam vazia deturence? Maly vazi 15kg 😝 a cca 95cm meria ale to je take meranie 😅

sasa80
26. nov 2009

idem si zatim hodit fasadu na tvar 😀 😀 na ten obchodak, nech sa ma nezlaknu 😀

zuzla2
26. nov 2009

tak Sasa ti dobre poradila....cez den davaj malej mucosolvan alebo solmucol a na noc solmucol 😉

sticker
autor
26. nov 2009

Julka má 13kg a výšku..tiež tých 95-96 🙂 Janku som vážila v nedeľu a naobedovaná má už 18 😝

dadulik
26. nov 2009

ahojte, ja som chytila upratovaciu horucku 😝 tak som od siedmej kmitala, prezliekala periny, a cele podkrovie spratala, periem druhu pracku, a chcem este spodok aspon povysavat 😝
boze, furt choroby 😖 nech ste vsetci rychlo zdravi 😉

sticker
autor
26. nov 2009

No Dad tak to treba využiť, keď ťa chytí takáto nálada 🙂
Ja keď vidím to počasie vonku ani sa mi nechce veriť, že idú Vianoce a že by sa patrilo aj niečo doma porobiť a už chystať.... Veď aj výzdobu by som už mala chystať. December je pomaly tu 😝

sasa80
26. nov 2009

No malu som nevazila ale dnes urobim, ale ratam ze bude mat 16kg, ona je taka drobna stale, merat sa nechala pekne akoze nic moc 104cm presne a vahu dnes urobim, ale niekedy mam pocit ze maly ju dobehne a budu ako dvojicky, ona ti vobec nerastie, az mam starch ze ci jej nechyba ten rastovy hormon alebo co 😝 , ale to si len namyslam, proste niekedy ma chyti taka depka, ze co, ale zevraj dievcata su dobnejsie a zase ani ja ani mangel nie sme nejaka vysoka rodina a stari rodicia tiez nie, dokonca svokra ked ma stekle tak je mensia odo mna 😀 ked som v teniskach takze asi bude po nej 😀 😀 😀

Fasada hotova, uz len kafe a pracka pisti, vyvesat 😝

Dadulik ked ta chytila ta mania upratovacia, neprides aj ku mne prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. 😅

sticker
autor
26. nov 2009

Saší Janka meria približne 115. Tak tých 18 bude asi normálne, to vôbec netuším. A u nás tiež Julka dobieha Janku vo výške... Keď si vezmem že tri roky rozdiel, ale keď idú vedľa seba tak všetci typujú Julke tri roky.

sasa80
26. nov 2009

No hotovo pracka a kafe, inac prave som ratala tie okna co mame, no 30ks je dost, teda z toho je asi polka terasova ako balkon a sklenikovy efekt a jedno mame cez cely spodok a vrch az po strechu, asi si zavolam toho kamosa na to, mne sa do toho nechce jeho to bavi a radsej asi zaplatim niekoho ako si privodit dalsiu chorobu 😝

sasa80
26. nov 2009

NO inac toto aj malemu v nemocnici, kazdy ze ty si uz velky skolkar urcite a podobne veci, a zrazu ze aha asi nie 😅 😀 , no ale mala je od malicka taka drobna, ale asi fakt to bude mat po svokre 😀 😀 ona je najmensia z celej rodiny 😅

sasa80
26. nov 2009

Som si pridala aj hafana nech viem kolko ma mesiacov 😀

sticker
autor
26. nov 2009

Saši veď havino je naozaj ako tretie dieťa 😀

sasa80
26. nov 2009

NO ved to ano, inac uz stupa na nozicku, ale len tak jemne 😅 asi ho to este dost boli a dufam, ze si to zapamatal, a neskoci znova dnu 😠 , lebop vonku blato a mokro a on si vbehne na dlazbu 😠 a dnu ho nechcem ved bude mat zachvilu 60kil a co potom, sme mali tychto uz dvoch este na starom dome a tiez boli vonku a v pohode, len to je este stena tak sa uci co moze a co nie 😖

NO ideme sa obliect, lebo ochvilu je tu mangel a musim dnes aj na vianoce parfumerku vybavit, nech mam strych rodicov vybavco 😀

Zatim paaaaaaaaaaaaa

dadulik
26. nov 2009

my sme boli uz aj vonku, je tam naaadnerne 😎 ozaj typicke "vianocne" pocasie 😀
pomaly pojdem malu ulozit, a ja sa idem najest, bo som len rano rychlo jogurt sprasila, tak mi skvrka v bruchu, vytiahla som z mrazaka parene buchty, varit budem az vecer, zeleninove rizoto 😉
jo a sasi, ze 30 okien 😲 😲 😲 to by ma nikto nedonutil taky dom stavat, ja mam 9 okien a 4 balkonoviek a terasoviek dveri a 4 podkrovne okna, a dnes by som to uz pekne krasne zredukovala, mam toho blne brejle to umyvat 😠

lenca13
26. nov 2009

my sme tiez boli vonku,je tam ozaj prijemne 🙂
Timeu som ulozila,tie okna vam nezavidim mne staci to co mame doma 😀

zuzla2
26. nov 2009

my sme vonku neboli 🤐 totizto som cakala postarku,ale poobede vybehneme pockat tatina ku lidlu 😀
medzitym som aspon urobila vajecny konak a upiekla suchare...normalne by som sa uz aj pustila do vianocneho pecenia,ale zda sa mi to este skoro 😕 🤐

dadulik
26. nov 2009

teda zuzi, ty si aka akcna 😀 😀 😀
ako robis prosim ta ten vajecne konak ? 😕 ja som mala volakedy recept na bailys, no zapatrosila som ho 😠

lenca13
26. nov 2009

Zuzi,no taky konak by som si dala 😀

zuzla2
26. nov 2009

dadu varim podla mmb,ako inac...ale nie vajecny konak som uz kedysi v minulosti robila...ale troxa inac,tam isli cele vajicka...
tentokrat som robila podla toho receptu...http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4551 ...zvysne bielka som teda pouzila do sucharov....
a bailyes sa aj ja xystam robit cez vikend,len potrebujem este dokuit jedno salko..budem ho robit podla toho http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18200 alebo toho receptu http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4596

zuzla2
26. nov 2009

leni dojdi..ulejeme 😀 😀 😀 a je hned vecer okostujem s colou 😀 😀 😀

dadulik
26. nov 2009

fiiiha zuzi, dik za typy 😉
mozno nieco skusim k vianociam 😎

lenca13
26. nov 2009

Zuzi no pozriem ako mi ide vlak mozno to do vecera aj stihnem prist,dad nepridas sa 😀 😀 😀

lenca13
26. nov 2009

prave mi volal jarino ze v pondelok dovezu postel 😵 😵 😵

zuzla2
26. nov 2009

nzc 😉
na Vianoce sa este xystam urobit vianocny punc a na silvestra by bodol daky kokteil..ale asi sa zmozem len na pina coladu 🤐

dadulik
26. nov 2009

kurna zuzi, preco prave ty musis byvat na opacnom konci republiky 😠 😠 😠 😢 😀
baby, pouzivate niektora zehlicku na vlasy? rozmyslam o jej kupe, ale neviem, ci by to moje brckave vlasy dokonalo vyzehlilo 😒 uz som precitala aj diskusiu tu na konovi, ale stale nie som o tom presvedcena...

lenca13
26. nov 2009

Dad neviem,neter ju ma ale ci by tie tvoje brcky celkom vyzehlilo netusim 😕 jej to vyzehli