Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

jaduska
13. júl 2009

jani - moja Boba sa takto v spánku udiera o stenu, keď sa otáča, ale úraz sme zatiaľ nemali žiaden....predtým sme mali za posteľou pri stene staré matrace, teraz tiež asi budem musieť dať, lebo sa v noci aj 5-6x buchne....

dievčatá, ktoré chodíte do Tesca, neviete, či tam majú takéto plavky:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6134275

chcela som tam ísť v sobotu, ale už sme nestíhali a viem, že minulý rok mali....

sticker
autor
13. júl 2009

No tak Jul nespala. Zakričala mamááá, prišla som tam a ona: "Bebe ráno". tak hovorí dobré ráno a bolo. Ale je opica riadna 😀 Pýtam sa jej, kto buval a že Julka buvala tuto, takto....a zavrela oči akože buvá - a to stála v postieľke 😀
No tak počkáme kým sa Jaja zobudí. Ale teda na bazénik to veru nevyzerá 😒

zuzla2
13. júl 2009

jadus mali nieco podobne..t.j na takyto styl ciapku a vrchny diel toho co je na linku..neviem ti to presne vysvetlit..ale my sme to malej kupili..kedze este nevieme,ze kedy pojdeme na dovcu a kebyze este nebude sezona,tak to nebudu mat v predaji....

sticker
autor
13. júl 2009

Baby ja som Julke veru nekupovala plavky.... Dám jej max. plienku. Veď aj to sa smie, či treba tie plavky? 😨

zuzla2
13. júl 2009

my mame 3je plavky este z minuleho roka..jedny absolutne nevyuzite...
a toto som kupovala nasxval kvoli tomu,ze ked by sme sli k moru, predsa len budeme dlhsie na slnku a tak...cize nex je xranena...a ked nam to nevyjde,tak to predam...

lusinda2000
13. júl 2009

jani,ani mi nemáme pre malú plavky,ale zasa nikam sa nechystáme a doma plavky nepotrebuje,ale keby sme išli niekam,tak jej určite kúpim plavky. možno na rok v lete niekam pôjdeme,ak si našetríme🙂,takže až potom jej kúpim plavečky🙂

lenca13
13. júl 2009

Ahojte tak ja som uplne mimo mam anginu 😖 celu noc som poriadne nespala co ma triasla zimnica tak som hned rano skocila k dokine tak mi dala ant.dufam ze to baby nechytia 😕
Radka zacala chodit do denneho tabora tak ma trosku zmenu 😉 dnes isli do Beckova zatra sa maju ist niekam kupat 🙂
Jarino isiel na poobednu ale segra si pride zobrat Timku tak snad to vylezim 😉
Jadus dnes som bola v Tescu a viem ze tie plavky maju zlacnene ale za kolko su netusim?

jaduska
13. júl 2009

jani ja Bobe plavky dávam hlavne kvôli slnku a tieto sú super, mala také minulý rok, ešte ich natiahne aj teraz, ale sú jej také akurát...chcela by som také aj pre Sandru,je lepšie, keď sú plecia chránené a nemusím ich zakaždým natierať....byť opálená je síce pekné, ale predsa len to slnko je nebezpečné.... 😒

jaduska
13. júl 2009

juuuj Leni - tak sa rýchlo vylieč.... a dík za info, cenu si porovnám s tými s MMB, ja len či sa oplatí vôbec ísť, aby sme sa netrepali zbytočne....

jaduska
13. júl 2009

no moje pipiloty sú už hore, tak ideme trošku von....pajte

sticker
autor
13. júl 2009

Teda Leni ☹ Nič príjemné, ešte že Ti segra pomôže...
No budúci rok kúpim Julke určite. No teraz ak pôjdeme 2-3krát niekde do bazéna tak to jej netreba.

zuzla2
13. júl 2009

leni skore uzdravenie...joj takto v lete..nezavidim..zvlast ked somsi tym preslav zime 😒

a moja hlava derava...deni aj odomna oneskorene vsetko naj k narodeninam 😵
jadus tak tu v Po take nemaju isto,ako som uz pisala...len tu ciapku a vrch..cize ako keby triko s dlhym rukavom a v akcii to stalo 120korun...

dadulik
13. júl 2009

leni, boze, rychlo sa vyliec, v tychto horucavach teda nic moc byt chora 😒
dani, laura ma uz tretie plavky, minuly rok vynosila dvoje, lebo sme chodili plavat aj do bazena, aj sme mali na dvore velky napusteny. Tohto roku som jej kupila vacsie plavky, klasicke cele, plienku na kupanie nepouzivame asi od roka 😉 Jaro ale vyhlasil, ze tento rok velky bazen ani napustat nebudeme, ze sa to neoplati, ake je blbe pocasie ☹ a ma bohuzial pravdu 🙄

lenca13
13. júl 2009

Ved celu zimu my nic nebolo naposledy som brala ant. asi pred 8 rokmi som uplne KO najhorsie ze Jarino si nemohol zobrat volno 😕
My sme plavky dostali 🙂

jaduska
13. júl 2009

zuzi a dole mám tomu dieťaťu akože čo dať....Boba už plienku nechce ani z helikoptéry vidieť....akurát na noc akceptuje

jaduska
13. júl 2009

no my chodievame k tomu bazénu v CVČ a teraz keď chceme ísť niekam k vode, tak jej plavky treba...má aj klasika celé - na ramienka, ale to jej potom na to dávam biele tričko

sticker
autor
13. júl 2009

Ja som baby premýšľala nad tým stretkom budúci rok....a vidím to veľmi biedne zatiaľ 😔 Jedna vec, že asi budem bez roboty v lete a potom ma napadlo, že Jaja pôjde do školy tak budem musieť zase tam dávať peniaze ☹
Dani už aj kupujete veci pre San? Koľko tak stojí prváčik? Ale asi dosť a to nerátam tie šeky, len taký základ - ako je výtvarná, telesná atď.
Janke veru asi tašku pekne pod stromček kúpim a hotovo.

zuzla2
13. júl 2009

jadus vsak spodny diel od hocakych plaviek 😎 teda aspon ja to tak urobim...mne ide hlavne o ten vrch..teda pliecka a tak...

dadulik
13. júl 2009

leni, poriadne sa vypot, nech si do tej podhajske ok 😀 😉
ja tam skratka v tom auguste pojdem, aj keby sme mali byt v minuse na ucte dalsi rok 😕 😅

lenca13
13. júl 2009

Dadulik dufam ze mi to rychlo prejde dala mi ANT.na desat dni 😖
Jarino planuje kupi navigaciu 🙂 🙂 🙂 vcera mi hovori ved pojdeme aj do Podhajskej a este niekam na predlzeny vikend 😵

sticker
autor
13. júl 2009

No dad o tom auguste aj ja uvažujem.. 3 idem k zubárovi tak som zvedavá, koľko tam nechám ☹
Idem na balkón, lebo "Julka ide tlap tlap tlap" 😀 Dala som dva bazéniky - behala som s vedrom o dušu 😀
A mám vrch plaviek, na viac sa neukecám. Snáď moc ľudí nebude chodiť po vonku 😀

dadulik
13. júl 2009

no vidis leni, mame super muzov - Jarinov 😀 😵 😵 😵 tak snad vsetko klapne, a stretneme sa tam 😉

lenca13
13. júl 2009

Ved sa ma pytal ten co si kupil naviaciu je Jaro 😀 😀 😀 su to pripady ale myslim si ze sa nemame na co stazovat

dadulik
13. júl 2009

leni asi tak 😀
ja som malej nafukala maly bazenik, trochu sa tam vyblaznila, teraz sme zaliezli na chvilu dnu, lebo tam strasne prazi, ale este vybehneme aspon na ulicu nez pojde spat 😉

sticker
autor
13. júl 2009

Dad aj ti malá vydrží v tom bazéniku? Teda Jul po chvíli začala vymýšľať 😝 . Preliezala z jedného do druhého, vodu von, príp. Janke do bazéniku, ale to aj tak skončilo vonku. Potom stále že ide do vnútra a potom naspäť na balkón... No tak som to zbalila. Aj tak keď sa schovalo slniečko za oblak bolo dosť chladno a to som im dala teplú vodu 😝

jaduska
13. júl 2009

jani - ja som si začala asi vo februári odkladať každý mesiac 500 Sk pre Sandru do školy....v sobotu som stretla spolužiačku, tak vravela, že nechala v papierníctve 1500 Sk, keď jej malá išla do školy...tašku dostala San pod stromček od mojej mamy - stála okolo 1500 Sk, ja som kúpila perační, nejaké farby, pastelky a také drobnosti dostala aj na narodky a viac nemáme nič kúpené...zoznam, čo treba nám dali až teraz - takže nám ešte treba prezúvky, uterák, výkresy, farebné papiere, teplákovú súpravu, cvičky, tričko a zošity....dali nám len taký zoznam na začiatok, že postupne sa to bude dokupovať.... ak chceš, ti ho napíšem, sem-tam si už dáky zošit kúp a odlož, veď to jesť nepýta a nebudeš mať toho potom naraz veľa....

jaduska
13. júl 2009

no a zákonitý mi oznámil, že má dovolenku od 3. do 24. augusta, tak dajte vedieť, kedy by ste vy ostatné do tej Podhájskej išli....

lenca13
13. júl 2009

Ja som trochu pozehlila 😉
Vidim ze to preberate skolske veci
Jadus u nas je vyhoda ze si ziaci mozu objednat hned pri zapise zosity a vyjde to lacnejsie a nemusi mat potom clovek strach ze jej bude taky alebo ony zosit chybat.
Aj tento rok ma uz Radku sadu zositov doma a daju s k tomu objednat aj dalsie veci oni to beru priamo z velkoskladu

jaduska
13. júl 2009

leni - viem o tom, že v niektorých školách to tak robia - pri zápise vyzbierajú peniaze a rodič sa nestará....to je lepší systém, no ale čo už....my budeme kupovať

sticker
autor
13. júl 2009

No veď ja dám ešte "rande" s Lenkou nech ma zaučí, čo mám kúpiť a čo nie 😅 . Tiež to chcem rozdeliť na Vianoce a potom iné sviatky ešte 🙂