Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
23. júl 2009

baby, preboha nestraste ma tu s nejakych uchylakom ☹ ved nezaspim od hrozy 🙄
deni, jasne,cakam na burku od vas, vzdy ked je jaro na nocnej, tak je zarucene, ze pride veeeeka burka 😀
uz tri roky to sledujem, ze cez jeho nocne su tie najvacsie burky a najvacsie vetriska - orkany 😀 (snad som to dobre napisala 😅 )
mala este nespi 😠 , chcem si ist nalozit zmrzliny, len cakam co zaspi, nech mam chvilu vegen 😝

sticker
autor
23. júl 2009

Dad aj ja prosím jednu malú 😀 😀 😀 Mi robíš chute. Mňa dráždi tá reklama na nanuk kitkat a keď som sa rozhodla,že si ho kôpim tak som ochorela 😠 😝

julca80
23. júl 2009

ahojte, my sme uz zrichtovany (myslim tym sprchu 😀 ) a mala uz lezi v posteli. 😉
Veru mame uz aj my pekne zatiahnute. 😕

Hned idem kuk fotos na FB. 😉

sticker
autor
23. júl 2009

Julik ale ujo Iľko nehlásil búrky 😕 A zajtra dokonca ešte úpek...

julca80
23. júl 2009

ved to som prekvapena, ze sa uz teraz zatiahlo, ked zajtra ma byt este pekne 😎 😕

dadulik
23. júl 2009

u nas hlasili na noc silne burky, a zajtra znova 30-ky 😝
no asi vypnem pc, a pojdem nieco kuk na chvilu v tv, a potom spinusat, tak sa tu majte pekne 🙂

sticker
autor
23. júl 2009

Dad daj typ čo ideš pozerať...ja som tam nič nenašla 😠 😒

zuzla2
23. júl 2009

dadu vsak v telke nic nejde... 😖 teda odkedy su prazdniny neni co pozerat 🙄

sticker
autor
23. júl 2009

Ja som lenivá si pustiť dvd 😅 😀 . Neskutočné 😝

zuzla2
23. júl 2009

to by si si s mm rozumela 😀 ten by len stale pozeral dake dvd..a hlavne nieco nove... 😠

julca80
23. júl 2009

ked spominate dvd, tak vcera vecer sme s Borisom pozerali horor, brrr. Normalne som sa chvilkami bala. 😅 Super zaner na vecer. 😝 😀

sticker
autor
23. júl 2009

Zuzi mám tu pár nových dvd, ale sa mi nechce zapnúť druhý notebook, prepnúť telku a zapnúť zosilovač 😀

sticker
autor
23. júl 2009

Joj Julik to ja takéto veci vôbec nemôžem 😝 To by som sa bála aj na wcko ísť 😅

julca80
23. júl 2009

ved to Jani 😀 Ked sme dopozerali ten film, tak silno som sa snazila vyhodit z hlavy vsetky myslienky z hororu, lebo tiez mi este chvilku potom "lepilo". 😅

jarinosk
23. júl 2009

umyvacka doumyvala
Jarinko je osprskovany
otvoril si pivecko
a snazi sa robit kalendar na rok 2010

😎

sticker
autor
23. júl 2009

No tomu sa povie veget Jarino 😀 😉
Ja som niečo dosťahovala, ale už nemám silu robiť nejaké fotky... Snáď to stihnem do Vianoc 😝

lenca13
23. júl 2009

Timea uz konecne spi 😉
Na vecer som sa bola s Romcou peviezt na bicykloch a samo ze Timka pistala ze chce maminku 😖 ale vecer ked som ju ukladala do postele tak mi hovori budem posluchat maminku abu nelobila kik 😵 😵 😵
A dnesna prihoda chvilu bola sama na dvore a pozeram z okna co robi a prala si tenisky a pytam sa je ze preco tak ona sa pekne sama vycikala na dvore ale trochu sa uslo aj do tenisiek tak ich hned zacala umyvat 😀 😀 😝

denisse
23. júl 2009

aj nela az teraz zaspala ... aj po tej burke je tu stale hrozne dusno ... 😝
leni, timka je sikulka 😅

sticker
autor
23. júl 2009

Leni to je podarené 😀 😀
To Jul veru sama cikať tak skoro nebude vedieť...veď Jaja to nevie 😅 Nevie si chytiť správne nohavice 😀

lenca13
23. júl 2009

Aj mi ukazala ze kde cikala 😀

sticker
autor
23. júl 2009

Samostatná jednotka 😀

lenca13
23. júl 2009

Jani ale niekedy vykrikuje aby som isla za nou ona je maly spekulant tak ani nemoze byt na dvore dlho sama 😉
Ked ide hore k nasim tak povie aby som jej isla otvorit dvere lebo bude plakat 😉

sticker
autor
24. júl 2009

Ahojte 🙂 Nakoniec bola búrka a vetrisko teda riadny. Ja som ešte o jedenástej pozorovala z balkóna ako sa nad horami blýska 😝 Krásne ticho a hory po celej dĺžke svietili. A pred polnocou sme spratávali veci z balkóna.
A zase najhoršie dopadli Malacky - lietali aj strechy ☹

zuzla2
24. júl 2009

bre ranko...
tak aj u nas v noci poprsalo..ci bola burka neviem..som tuho spala 😀 len asi musel fukat vietor,lebo mm isiel zatvorit dvere na balkone...ale vecer bolo vonku prijemne..sme si sadli na balkon s poharom vina....cista romantika 😀 😀 😀
ale dnes je zase dusno,aj ked dost pofukuje vietor....

inac vcera som zabudla,ze v lidli maju celkom dobru akciu pre dievcata...tielko+nohavicky za 1,99 😉

dadulik
24. júl 2009

ahojte, tak k nam ta hnusna burka dorazila okolo polnoci ☹ teda bola to zatial najhorsia burka, aku som zazila, myslim, ze skody na majetku nemame 😅 ale teda po ulici a trave sa kadeco vala 😒 ten vetrisko bol neskutocny 🙄 a mame ist o deviatej ku kamoske sa pohrat s jej malou, ze do bazenka, ale no nevyzera to veru na kupanie, este pofukuje, hoci svieti slnko 😖
juli, horory nekukam, by som bola posrata az za usami 😀
leni, teda timka je sikovnicka, a s tymi teniskami, sranda 😀
hej zuzi, prave som dokukala letak z lidla, a su tam aj tricka, mikiny, pyzamka, za celkom ruzumne ceny, len neviem, kedy tam zbehnem ☹

denisse
24. júl 2009

dobre ranko .. tak tu svieti slnko, na prvy pohlad vyzera, ze je pekne, ale fuka otrasny vietor, az sa bojim ist na balkon ... 😒

sticker
autor
24. júl 2009

Podľa mňa bude ešte riadny úpek cez deň. Chystám malé a dám im iba šaty. Veď na slnku je už teraz cez 30 😝 . Povysávala som celý byt, aj tie ich detské - riadne som sa zapotila 😅 . Keď bude Jul spať, chcela by som zmyť podlahy, nech mám cez víkend pokoj.

denisse
24. júl 2009

my ideme na vikend k svokrovcom, aj ja dnes este nieco spratnem, nech sa v nedelu nevratime do bordelu ...

julca80
24. júl 2009

ranko, ranecko 😉 🙂
Tiez som sa pred chvilou pekne potila pri vysavaci 😝 😀 , ale umyvanie podlah som si nechala na poobede, veru uz sa mi nechce.
Myslim, ze dnes pri takomto vetre to na kupanie nie, asi pojdeme len na ihrisko.

julca80
24. júl 2009

Aj ja som uz obzerala tie veci na letaku Lidl, ale mozem ocakavat, ze ked tam pojdem v pondelok, tak to bude fuc. Lebo vacsinou taketo akciove veci v Lidli zmiznu ako "teple rozky". 😅 😅 😅