Kaderníctvo Klier Aupark v Košiciach

bejbina188
12. júl 2013

Mile zienky, chcem sa s Vami podelit o jednu moju nemilu skusenost s kadernictvom Klier v Auparku v Kosiciach.
Takze moje vlasy mi uz narastli az po pas, tak som sa rozhodla ist si ich zafarbit do kadernictva, kedze sa mi uz objavuju prve sedinky (to mam len 27 rokov) a take dlhe vlasy si uz nedokazem sama dobre zafarbit. Navstivila som teda salon Klier. Uz od zaciatku som sa tam zacala citit dost neprijemne, ked som mala byt na rade ja a slecna kadernicka vzala male chlapca s otcom a mne drzym hlasom povedala, ze musim pockat a to som si nemala ani kde sadnut, lebo ako som sa postavila,z e som na rade, na moje miesto si sadla matka toho maleho chlapca. No uz ked ma teda slecna kadernicka vzala, povedala som jej, ze nechcem nic, okrem zafarbenia vlasom na cierno. Cela komplet procedura trvala hodinu, ano presne hodinu a to mam zas podotykam vlasy po pas. Pri cesani ma slecna strasne sklbala, na co som ju stale upozornila, ze je mi to neprijemne, pri dlhych vlasoch ich automaticky mala hore pridrzat a pomaly rozcesavat, ona vsak cesala ako sa jej zachcelo, strasne mi mykalo hlavou. Farbu na vlasy mi nacapala za par minut, mala som spinave cele celo, usi. Trochu to potrela olejcekom a to bolo dost. V duchu som si myslela, ze na co ja koza som sem sla, uz aby to bolo hned za mnou. Kadernicka mala stale taky cudny vyraz "nasratosti"uz do zaciatku. Vlasy mi fukala s uplne horucim vzduchom, az vriacim, neviem to inak opisat, horela mi proste cela hlava, normalne som sa spotila, bolo to dost neprijemne. Podotykam vlasy mi nefukala s pomocou kefy, ale len tak mi smachtala po vlasoch, ako si vlasy fukaju chlapi, alebo deti. Nedala mi na ne nic, ani len lak, ostala som normalne s vlasmi ako po jazde v kabriolete. Na to pofarbene celo mi povedala, ze to viac dole neslo, ze si to mam doma potierat olejcekom, tak som radsej zatala zuby, zaplatila som a hned som frcala k autu s hlavou sklonenou dole od hanby. Nauctovala mi 36eur. Podla cennika by mala byt v tom cela kompletka, ci ze aj normalne fukanie s kefou a finalna kozmetika, co mne bolo odoprete. Ale najvacsie prekvapenie prislo az doma, ked som si zdvihla vlasy, mala som pofarbene usi a siju, no nieco otrasne. Cely tyzden som sa kazdy den kupala vo vani, aby som si bola schopna odstranit farbu aj zo sije. Ja by som to vsetko nechala tak, ale moju mamonu to nahnevalo a zavolala do Klieru, plus namailovala fotky. Volala nam nejaka veduca, ze sa ospravedlnuje, ze slecna kadernicka proste mala rodinne problemy. Ako nahradu nam ponukla vratenie penazi a dalsi vstup zdarma ako riesene reklamacie. Byvam cez 100km od Kosic a na reklamaciu som poslala maminu, kedze v tom case som bola aj tak mimo Svk. Ked sa mamina objavila v spominanom kadernictve Klier v Ke v Auaprku, bola tam aj ta slecna super kadernicka a hned na nu skrikla, co tu robite, mali ste najprv zavolat. Na co moja mamina reagovala tym, ze si predsa moze prist kedy chce. V obalke vratili peniaze a mamine zadarmo nafarbili vlasy-ale ina kadernicka. Pri odchadzani sa mamina opytala spominanej kadernicky co ju viedlo k tomu, aby sa ku mne tak spravala. Tak zbrklo a drzo odpovedala, ze ona chybu nespravila a na nasom mieste by sa uz v kadernictve nikdy neukazavalo, ze ci sa nehanbime tam nadalej chodievat, a ze sme boli take drze, ze sme si museli este vydobit vratenie penazi,pri tom ona sama mi poslala ospravedlnujuci mail za jej neprofesionalne vykonane sluzby a tiez ta menezerka sa hned ospravedlnovala a sama nam ponukla nahradu. Tak ostali sme s mamou velmi sklamene. Tiez ako firma poskytujem sluzby, ale s takym spravanim som sa este nestretla.
Fotky mojej "pofarbenej hlavy"som dala aj na Facebook Klieru. Asi o tyzden sa tam objavili fotky slecny kadernicky Martiny Kolesarovej aka je ona uzasna kadernicka, plus uzasne komenty na jej osobu. Vlastne vsetky tie uzasne komenty pisaliosoby, ktorych ma v priateloch na facebooku.
Do Klieru som zavitala ako usmievava dobre naladena osoba a odchadzala som s hlavou sklonenou do zeme, plus co nasledovalo, bolo pre mna sok a vlastne nech si uz kazdy o tom utvori obraz sam 😉 zelam pekny den vsetkym 😉

danjelca
12. júl 2013

@bejbina188 no povem ti to čo má byt...hroza...takto dofarbiť..ešte sa mi to nestalo...a to ani pri vlastnoručnom "naslepo" farbení.To je odfláknutá robota

terezka1947
12. júl 2013

@bejbina188 fuuuha,si ma teraz normalne vydesila ☹
ja som bola raz-okolnosti ma donutili tiez u KLIERa,ale v Carrefoure...a tam boli tiez riadne babizne,ale jedna sa mi celkom pozdavala ako strihala(kym som cakala,som pozerala)..a tak som to so strachom riskla...a dokonca som si dala aj farbit...ale ja som bola max spokojna...lenze to bolo asi pred polrokom a odvtedy aj ked chodim okolo,tak tu kadernicku nevidim a tym druhym sa teda ostrihat nedam ☹ ....no a teraz,po tom,co si pisala mam strach davat sa niekde strihat a farbit ☹
boooze,ja tiez nemam velke stastie na kadernicky...ked som konecne spokojna,tak o mesiac ta kadernicka UZ nerobi a stale hladam a hladam....

grettka
12. júl 2013

mala si to okamzite reklamovat u veduceho/veducej prevadzky
to je hrozne toto, vyzera to zafarbene fusersky

bejbina188
autor
12. júl 2013

@terezka1947 zabudla som uviest, ze moja mamina chodila do Klieru uz cca 2 roky, tak preto ju to aj tak vytocilo, ze co so mnou porobili, lebo ona tiez bola stale maximalne spokojna. Ale uz viackrat tam nepojdeme, lebo aj ostatne kadernicky boli nie velmi vludne a tie kadernicky sa striedaju, raz auprak, carrefoure a myslim, ze aj galerka.

bejbina188
autor
12. júl 2013

Veduca tam v tom case nebola a to celo som nejako predychala, ale doma ked som si zdvihla vlasy, som myslela, ze ma trafi slak. Baby ja nie som konfliktny typ, vsetko by bolo ok, lebo vsak sme len ludia, najviac ma nastvalo to spravanie kadernicky voci mojej mame, ze ci sa tam nehanbime vobec ukazat.

minnie55
27. aug 2013

Katastrofa!!!! Ja som uz z kadernicok v Ke zufala! No namojveru, clovek nema kam ist. Ja mam svoju kadernicku, ku ktorwj chodim roky, som velmi spokojna , aj som jej dohodila vela zakaznicok, ale teda v poslednom case je dost neprijemna...bud nema cas, alebo nerobi poobede,....som z toho sklamana. Ale nemam odvahu hladat nejaku inu a po tomto prispevku uz vobec nie.
Zhodou okolnosti som si nedavno vypocula zazitok jednej slecny, ktora tiez bola v kadernictve Klier v Auparku - mozno bola aj u tej istej "najsamlepsej" kadernicky 🙂 Mala hnede vlasy po pas a prisla sa opytat, ci by sa dali zosvetlit na blond. Kadernicka jej povedala, ze samozrejme, nie je problem a dala jej na hlavu peroxid, ktory jej nechala posobit 90 minut!!!! Vlasy sa jej tak spalili, ze ked ich vysusili, scvrkli sa jej po plecia. Skoncilo to tym, ze ju z kadernictva vyviedla SBS, lebo v tej zurivosti zmlatila kadernicku.
Tuto historku som si vypocula na manikure v Optime a vsetky baby, co sme tam boli, sme ostali v nemom uzase...

romaroma
27. aug 2013

mne sa paci v oc erika na terase, mozno skuste tam.
@minnie55

marhulka88
30. aug 2013

no tak toto ma dorazilo akurat som sa chcela ist ostrihat do kadernictva klier v auparku 🙂 ale uz nepojdem 🙂 ...poradte kde teda? po ke chodia tak perfektne ostrihane zeny a co ja sa necham ostrihat zakazdym katastrofa...poradite niekoho nejake kadernictvo?

ladystyle
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lent1lk4
10. okt 2013

Cerstvy zazitok zo vcera, Klier Aupark... Dosla som tam s tym ze chcem umyt a podstrihnut vlasy o 10-15 cm. Povodna dlzka bola po pas, nemala som jediny rozstiepeny koncek ktory by slecnu mohol provokovat k tomu aby mi ustrihla viac 🙂 Odisla som s vlasmi tesne pod ramena 😀 Keby som predtym nebola nezvazovala aj mikado a fakt trvala na tych 15 centimetroch, asi by som tu blondavu slecnu utlkla tou kefou ze by z nej bola smoulinka...

walkiri
21. nov 2013

Davajte si pozor aj na druhe kadernictvo v Auparku, Beauty Expert Loreal. Dala som si tam spravit len nenapadny presvetlujuci melir. Slecna mi ho nechala na hlave tak dlho, ze mam teraz vrchne vlasy ako slamu, vkuse si musim davat milion kondicionerov a olejcekov aby to ako tak vyzeralo. A to som mala uplne zdrave vlasy :( tak mozem cakat par rokov kym to odrastie.. O strihu ani nehovorim, ostrihala ma asi za 3 minuty ako podla hrnca pricom som mala predtym pekny strih a chcela som to skratit. tiez som zaplatila vyse 50 eur, katastrofa.. 😖

topspokojnaklientka
26. nov 2013

v kosiciach existuje len jediny kadernik, ktory dokaze dokonale vyhoviet kazdej zene co sa tyka vlasov a to je jakub kropko. aj co sa tyka strihu aj farbenia aj ucesu a aj pristupu co je tiez dolezite🙂nikdy som nebola sklamana a viem ze niesom sama 😉

davmys
15. dec 2013

Zdravím, poprosila by som dotyčnú slečnu,ktorej sa toto stalo v klieri ( myslím tu, ktorá bola konkretne pri tej M. Kolesarovej) nech ma kontaktuje na e-mail ms55@azet.sk, dôvody vysvetlim tam. Vďaka

davmys
15. dec 2013

@bejbina188 Zdravím, poprosila by som dotyčnú slečnu,ktorej sa toto stalo v klieri ( myslím tu, ktorá bola konkretne pri tej M. Kolesarovej) nech ma kontaktuje na e-mail ms55@azet.sk, dôvody vysvetlim tam. Vďaka

roverik
10. jan 2014

Ahojte,
musim zareagovat na tie obrazky z farbenia a nasledne nablokovanej ceny. Je to ozaj na zaplakanie. Veď klient sa ma v prvom rade obratit na profesionala, ktory ma nielen uctovat si svoje ukony, ale vediet si maximalne porozumiet so svojou zakaznickou. Vediet poradit a poskytnut k tomu aj vynikajuco odvedenu pracu.Tato praca na fotkach je hodna amatera a nie kadernika. Mate pravdu s tym, ze je velmi malo kadernictiev, v ktorych dokazete najst dobreho kadernika, ktory nelutuje investovat financie na rozne prof.skolenia, aby nezakrpatel, ale slapal s trendom. Taktiez je treba vediet pracovat s fantaziou a byt kreativnym .V obchodnych domoch ine ani neocakavajte... je to ako na pase.....viac kvantity ako kvality .

lubka1988
11. jan 2014

Ahojte.Ja som kadernicka ale toto co tu pisete poznam aj ja.Ak aj nahodou ma kadernicka rodinne problemy nevybije si ich na zakaznicke.Kadernicka sa ma.spravat profesionalne poradit a doporucit zakaznicke co.je najlepsie.Ak si zakaznicka praje ostrihat vlasy ukaze sa jej dlzka ktora sa odstrihne a nie ostrihat ako chce.Ja som to zazila.na vlastnej kozi ked som sa ucila.na praxi a som mala s dlhyh vlasov kratke.Kazda kadernicka by mala vediet poradit a prekonzultovat so.zakaznickou co by bolo najlepsie a samozrejme aku ma zakaznicka predstavu.Nie stale drahe kadernictvo ponuka dobre sluzby.A viem je tazke najst kadernicku ktora vie urobit uces aby sa dotycna citila vyborne.Robim uz nejeden rok a stretla som sa s hoccim.Sta je nejake riesenie ako vyriesit prolem.,ale urcite sa nespravat drzo ale slusne.Len niektori ludia zabudaju na slusnost a to nielen kadernicky ale aj zakaznici.Len som chcela.napisat nie kazda.kadernicka je zla a.netreba sa bat zmeny zmen je zivot. A ak mozem poradit ta cierna farba s krku ucha a cela vam zide cigaretovym popolom.A ako.som si vsimla svasich fotiek vzadu.na krku vam aj zle umyla farbu.Vam ju vysusila na pokozke.Ked sa uz poniektore zacnete farbit na cierno majte na pameti,ze cierna ide s vlasov tazko.dole a je dlhy proces kym a stanete brunetkou.A odfarbit ich bez poskodenia je tazko a treba na to cas.Verim ze si najdete vhodnu kadernicku podla predstav vam vycaruje uces.Ak by ste potrebovali.kludne vam poradim.Pekny vecer

natuska87
12. jan 2014

@bejbina188 noooo, uuuufff....to bola asi maliarka natieracka a nie kadernicka....ja by som ju vo svojej prevadzke nestrpela....

roverik
13. jan 2014

...mila Lubka, aka to ma byt rada, ked v dnesnej dobe a s takymi moznostami, radis odstranenie farby z koze cigaretovym popolom, brrrr, fuj ten smrad... 😒 .ked su na to gumovacie pripravky od roznych kad.zn. pocnuc Lorealom, MATRIXOM, az po lacny madarsky gumovaci pripravok, co ho viac citit za kyselinou citronovou.....A aby sme sa vyhli podobnemu, su aj konturove kremy. papa 😝

lubka1988
14. jan 2014

Mila roverik.Ten popol mi poradila moja znama,ktora je tiez kadernicka.Cierna farba ked sa zazerie do pokozky je problem.Tie pripravky na odstranenie su na figu.Skusala som a nepomohlo.Skor zakaznicka mala podrazdenu pokozku.Skorsa treba naucit nepofarbit zakaznicku lebo farba s pokozky ide dolu tazko.Ja osobne s prpravkami na odstranenie neman dobre skusenosti.Niektore zeny pouzivaju citronovu vodu.Ja som len pisala s cim mam ja a aj moje zakaznicky skusenosti.Viem ze je toho plno len nie kazdej zakaznicke sadnu.Lenze vidis ze nepouzivaju v salonovh tieto pripravky.A farbia niektore akoby farbili stenu..

majqa28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
minax
7. jún 2014

Ach ženy, to je strašné s tými kaderníčkami 😒 V Košiciach ich je ako maku, ale človek sa už jednoducho bojí, lebo aj 10 dobrých recenzií od iných nemusí znamenať, že s ňou budeme spokojní my. Najhoršie je, že človek je už aj ochotný zaplatiť podľa mňa nekresťanské peniaze za účes, len aby to mal kvalitne a podľa predstáv, lenže ani peniaze nie sú zárukou kvality. Pred niekoľkými rokmi som sa rozhodla ísť na blond(zo svetlo hnedej, proste nič nezvyčajné) išla som ku kaderníčke, a za 90 eur!! mi urobila totálne škaredý, asymetrický melír!! pričom som žiaden melír nechcela, a vedela som, že ten prechod bude trvať asi dlhšie. A čo horšie, že po dvoch týždňoch som mala vlasy oranžovo žlté :-/ Po pár týždňoch som sa zverila do rúk inej kaderníčke, ktor´mi za 15 eur spravila peknú blond 🙂 Pokazila si to však tým, že po mojej eufórii, že som konečne našla perfektnú kaderníčku, a ako bonus aj lacnú, som k nej s veľkými očakávaniami priśla, že chcem podstrihnúť 2-3cm. Navrhla mi MALÚ postupku, že získam tak parádny objem, tak že prečo nie, moju dôveru mala. Z tej malej postupky bola postupka s rozdielom 10-15cm medzi najkratšími a najdlhšími vlasmi!! A tie najdlhšie som mala pod ramená, proste žiadna dlhovlasá krásavica. Po vzhliadnutí do zrkadla som plakala niekoľko dní takmer nonstop. Už sú tomu dva roky a môžem povedať, že konecne mám vlasy tak pod ramená a hlavne rovnakej dĺžky. Viem, že vlasy nie sú všetko, ale predstavte si, že máte na hlave niečo absolútne divné asymetrické, čo vám vôbec nepasuje. Nepridávalo tomu ani to, že už vtedy som vedela, že toto leto chcem mať svadbu, a chcela som si vlásky krásne pestovať do dĺžky ako takmer každá žena. Teraz môžem byť vôbec rada, že nevyzerám ako odľud 😒
Ale, po dvoch rokoch som urobila ďalšiu osudovú hlúposť. Keďže moja zlosť na danú osobu, ktorá je mimochodom rodinná známa(čiže kontaktu s ňou sa nedalo úplne vyhýbať) už celkom prešla, v mojom okolí sa hemžili spokojné ženušky s krásne nafarbenými vlasmi, a ja som mala zlú skúsenosť len so strihaním, a farbením naopak nie, tak som sa rozhodla ju opäť navštíviť, s požiadavkou nafarbiť zo svetlej blond na svetlohnedú. Mala som úplne ideálnu farbu vlasov na farbenie, na ktorú by mi chytila akákoľvek farba. Pos..ť sa tam dalo máločo, tak prečo nie. Celý proces farbenia vynechám, poviem len výsledok. Moja hlava bola totálne ČIERNA!! A k tomu sa mi v nej začína objavovať divný hnedočervený preliv. Daná kaderníčka mi síce ponúkla pomoc a zadarmo(aké veľkorysé) ale to by som omnoho radšej zabehla maratón v teplotách 😒 Takže niet divu, že niekoľko dní som strávila hľadaním vhodného kaderníka brúzganím po internete a vypytovaním sa každého naokolo. Výsledok dopadol tak, že som po tom náročnom pátraní natrafila na pre mňa doteraz neznámeho kaderníka Jakub kropko. Ako jeden z viacerých kaderníkov, ktorých som kontaktovala, na mňa reagoval hneď a bol ochotný dohodnúť sa na všetkom. Chystám sa k nemu o dva týždne. Po úplnej rezignácii som sa rozhodla zveriť úplne neznámej osobe s farbením a strihaním. Veľmi rada Vám naňho potom napíšem recenziu, lebo viem, že práve tie môžu dosť dopomôcť k výberu kaderníka 🙂

20mirushka20
8. jún 2014

ahojte..tak neviem kde ta kadernicka studovala ale ja som vyučený kadernicka a taketo farbenie som nezažilaa este komu zobrala tolko penazi ....a to som si tam chcela poslat ziadost o zamestnie uz nie dakujem

zuska_bluzka
8. jún 2014

osobnú skúsenosť s týmto kaderníctvom nemám ale frajer sa tam dáva strihať. za každým iná "pani" kaderníčka a vždy ho ostrihajú tak, že sa musíme vrátiť a nechať to opraviť. naposledy ma takáto milá "pani" zabila s tým, že to má dobre (viditeľný skok asi 2 cm) asi sa jej nechcelo vstať zo stoličky a urobiť to poriadne, bohužiaľ musela... služby a správanie pracovníčiek pod úroveň 4 cenovej... 😠

anna_mary
21. okt 2015

Ahojte 🙂 epoznám toto kadernístvo, ale keď som prečíta komentáre, urobila som si obraz o ňom. Učím sa za kaderníčku a za celé 3 roky školy ani tá najnešíkovnejšia spolužiačka takto nenafarbila vlasy. 😨 Vždy, ked natrieme farbu a ostane niekde na pokožke, s mokrou hubkou to zotrieme a prekontrolujeme, kde sme zle nafarbili. Zákazníčky vždy odchádzajú zpokojné a odporúčajú naše kaderníctvo svojím známim. Ešte sa o ňom nešírili zle „komenty" po meste a okolí a to sme učilište a nie „špičkové" kaderníctvo. Osobne by som si nedovolila tak odfláknuť prácu už len kvoli tomu, že by som nemohla zpať.

esty1308
7. dec 2015

Určite odporúčam Hair Gallery, kaderníčka Mirka, je to na hlavnej...jej práca je úplne dokonalá. Má skúsenosti, robí kvalitne a tak aby nepoškodila vlásky. Treba sa tam však objednať najskôr mesiac dopredu ale určite to stojí za to.

delphia
16. mar 2016

@esty1308 k Mirke chodim sporadicky uz niekolko rokov, no pravda je taka, ze aj ona dokaze dogabat uces. mam kratke vlasy a par krat sa stalo, ze to bola hroza. medzitym som nasla kadernika, ktory ma vedel celkom dobre ostrihat, ale zial odstahoval sa na Liptov, takze opat som v stadiu hladania. v januari ma strihala Mirka a dopadlo to katastrofalne. viac x som si uz povedala, ze viac k nej nepojdem, no ked nemam inu moznost.....
teraz mam vlasy odrastene a potrebujem profesionala, ktory je kreativny a pozna nove trendy kratkych strihov. hladam tu na nete skusenosti, no je to biedne...

maria.vinea
2. feb 2017

nabuduce odporucam salon nicol, namestie oslobotidetov, uzasna profesionalka.

sara783
14. mar 2017

Najhoršie kaderníctvo v KE, takisto ani Beauty Expert v Auparku nie je žiadna sláva a nehovoriac o cenách. Prišla som na Steampod a podstrihnúť končeky. Avšak zdá sa, kaderníčka nemala šajnu o tom, ako sa steampod robí. Produkt, ktorý obsahuje živiny a má sa parnou žehličkou zažehliť do vlasov, mi nenaniesla pred ale po žehlení. Celé sedenie som len rozdýchavala, ako neskutočne neprofesionálne sa správa. Ťahala ma, trhala mi vlasy žehličkou. Nakoľko som ju po chvíli upozornila, že mi zabudla dať produkt na vlasy, presviedčala ma o svojej pravde, že sa to dáva po žehlení. (už som veľakrát podstúpila SP a takto sa to určite nerobí, samozrejme som si celú tú procedúru overila na internete a nemala pravdu) Nikdy viac, neodporúčam a farbenie ani vo sne. Na bločku si dokonca zaúčtovala styling, umývanie a fúkanie čo sa nekonalo. Radšej si kočky priplaťte, vlasy za to určite stoja a ja už túto chybu nezopakujem a vyhľadám niekoho kto sa v tejto oblasti vyzná. Inak, s kaderníctvom v Cassovare na Žriedlovej mám dobré skúsenosti, hoci je trocha drahšie a taktiež som počula samú chválu na P. Kropka.