Kam by ste si obliekli tieto šaty?

21. feb 2022

Velmi sa mi pacia tieto saty. Mam 18 rokov a rozmyslam nad nimi, len neviem na aku prilezitost.

lylyjana
21. feb 2022

sice to nie je moj vkus, ale dali by sa zobrat na ples, no volila by som krajsie lodicky (nie na platforme, ale pekne spicate elegantne) alebo jemne sandale a doplnky by som tiez velmi jemne vybrala aby to neposobilo ako kostym.

autor
21. feb 2022

@vevesh
@terry2003
@sirka9
@lylyjana tak som celkom rada, ze sa tu nasli aj odvaznejsie zeny, ktorym sa pacia. Nemusia sa pacit vsetkym.

beronsche
21. feb 2022

Ked sa pytas, musis cakat aj odpovede, ktore ti nebudu po voli.. Ktory koment ta to urazil?
A ked sa niekomu saty nepacia, este to nemusi byt konzervativna teta..

kinderzwillinge
21. feb 2022

Moja dcera ma podobne na Halloween. Nerypem, ale neviem si predstavit seba ani ju, kam inam by si ich obliekla 🙂

bikarbona
21. feb 2022

V takych satach sa aj tak budrs pacit urcitemu typu ludi, ostatni ti mozu vyliezt na hrb. Treba to ešte využiť v 18tke. Neskor je to uz na povazenie 🙂🙂🙂

mamina1419
21. feb 2022

Sú pekné mne by sa páčili ešte s kombináciou vinovo červenej farby. Ale môžu byť aj na ples. Ak máš do toho postavu a si mladá tak choď do toho.

vevesh
21. feb 2022

@bikarbona to je pravda, v 40tke s 3 detmi by som si to tak dala iba na nejake WOA ci koncert nightwishu😀😀 ale v 20tke som sa tak v pohode obliekala....

lienka.7
21. feb 2022

Maškarný ples. Za upírku 👌

autor
21. feb 2022
jaga18
21. feb 2022

Milujem emp a to mam 41 😉 Mám od tade plný šatník a aj moje deti. (22, 17, 6 mesiacov)
Tiež ma tie šaty nadchli, ale mne by len stáli v skrini. Podľa mňa sú to skôr šaty na fotenie... Pekný make up, originál kulisy a k tomu tieto satocky ❤️❤️❤️

autor
21. feb 2022

@beronsche aha a ta poznamka o pochovani a vylezeni z hrobu bola akoze ok? To, ze sa niekomu nieco nepaci sa da napisat aj menej trapne, nemyslite?

maminkadeticiek
21. feb 2022

Ja by som len chcela podotknut,ze to ani tak nebude o konzervativnych tetach,ale skor velmi tenkou ciatou medsi vkusom a nevkusom.Toto je vhodne maximalne keby som tak sla na haloween party za jezibabu.

marth16
21. feb 2022

Ja by som si dala martens-ky , kozenku alebo krátku riflovku a išla by som v Tom von. Ono ide o to aby ty si sa cítila komfortne...

limoncino
21. feb 2022

Ja som teda už "teta" ale keby som bola chudšia si ich oblečiem na party

limoncino
21. feb 2022

A padla tu odpoveď, že tety už majú vycibrený vkus, tak s tým nesúhlasím, lebo keď vidím niektoré zeny, čo na seba dokážu navliect je mi za nich trápne

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
21. feb 2022

@zara1357 nie, nevratim. Nenosim to, co nosia vsetci. A kozenkova sukna je pre mna nocna mora.

kamenica_
21. feb 2022

Určite na metalový / rockový koncert. Sú úžasné. A mám 41, počúvam metal, chodím na metalové koncerty a v živote by si to o mne na prvý pohľad nepovedala 😂🤘

autor
21. feb 2022

@kamenica_
@marth16
@limoncino dufam, ze konecne sa tento rok koncerty rozbehnu, tesim sa na ne.

limoncino
21. feb 2022

Choď si svojou cestou. Ja napríklad nosím skoro stále šaty a kamarátky si sem tam do mňa rypnu, či nemám nohavice, no veru nemám. Tak som si jedny kúpila, ale niet nad pohodlné šaty. Najradšej mám tie, čo nie sú bežné a už vôbec sa neriadim tým, čo sa nosi, viď koženkova sukna, ktorú má na sebe každá tretia. Som rada originálna a už sa teším až schudnem a budem môcť opäť nosiť výraznejšie šaty a možno si aj nejaké nohavice kúpim.

autor
21. feb 2022

@kamenica_ verim, moji rodicia tiez chodia na metalove a rockove koncerty🤩, maju okolo 50ky

dominikamacakova
21. feb 2022

Kolegyňa mala taký štýl a mala také na svadbe 🙈

beronsche
21. feb 2022

Myslim, ze si reagujes vztahovacne.. 🙂
Mna by taky koment neurazil, rozhodne nie na soc. sieti...
A pokojne mi tykaj, je to tu koniec koncov aj v pravidlach..

wiccawicca
21. feb 2022

Tak toto je úplne môj štýl, strašne sa mi páčia takéto šaty, ale tiež som si nikdy také nekúpila, lebo nie je kam ich nosiť, iba ak po dome a to niektoré nie sú najlacnejšie. Ale keby som mala znova 18, tak by som si ich kúpila( čo môžem samozrejme aj teraz)iba tak pre radosť a druhých nech aj šľak trafí. Ale prvého by asi trafil manžela a potom maminu. Nenávidí taký štýl, že to iba ja som asi taká divná. Ale každopádne šaty sú super.

autor
21. feb 2022

@beronsche nic vztahovacne v mojej reakcii nevidim. Skor teba sa dotkla ta "teta"? 🤔

autor
21. feb 2022

@wiccawicca tak mojej mame sa pacia, ona tiez nie je velmi konzervativny typ a nosi to co sa jej paci a nie to, co nosia vsetci.

wiccawicca
21. feb 2022

Ja nemám v tomto u nikoho pochopenie, ale nevadí. Ja chodím aj dosť v čiernom, čo samozrejme neznamená, že chcem, aby niekto zomrel, ja sa tak cítim dobre a oni to nechápu. A tiež by to do mňa nikto nepovedal na prvý pohľad, že sa mi to páči.

hagshop
21. feb 2022

Mám od EMP niečo podobné a plánujem zobrať na metalový koncert, alebo fest a to som oveľa staršia ako ty.

wiccawicca
21. feb 2022

@hagshop Toto je tiež veľmi pekné

autor
21. feb 2022

@hagshop neuveris, ale mam tento isty top. Je krasny.