Kam by ste si obliekli tieto šaty?

21. feb 2022

Velmi sa mi pacia tieto saty. Mam 18 rokov a rozmyslam nad nimi, len neviem na aku prilezitost.

lucia147852
21. feb 2022

Nikam 😂😂

acrobaleno
21. feb 2022

A kludne aj v bezny den, len taketo saty nie su moda, ale zivotny styl.

wiccawicca
21. feb 2022

@acrobaleno presne tak

macilaci
21. feb 2022

Autorka. Sorry ale nikde 🙁.

vevesh
21. feb 2022

@acrobaleno nemusi byt. Ja som mala tiez svoj styl (doteraz mam) a urcite to neslo okolo toho "co je moderne" - taketo saty som nosila za mlada bezne, ale zivotny styl som mala rovnaky ako moje spolubyvajuce, ktore chodili na skusky v kostymcekoch s bezovymi cizmickami a kabelockami😀 napodiv sa mna kazdy pytal, kde nakupujem handry, ze to v obchodoch nevidia...🙈🙉🙊

beronsche
21. feb 2022

Jasneeee, lebo som teta jednou nohou v hrobe... 😀
.. Pobavilo ma to. Ako ma vzdy pobavi, ked sa tu niekto cosi spyta a potom sa certi, ked nie su odpovede podla jeho predstav.

basska_b
21. feb 2022

Kamoska ma sesternicu, co kludne takto chodila do skoly. V lete nosila este aj taky cierny cipkovany slnecnik, v kutiku oka namalovana pavucina... Som to obdivovala, ale netrufla by som si tak chodit, je to dost vystredne ... ako pacia sa mi fakt a v tvojom veku to este ide, kedysi sa chodievalo von s partiou, teraz vsetci sedia doma pri mobiloch..., teraz ako 30rocna uz neviem, kam by som si to obliekla... jedine na koncert gothic rock.

yasmeena
21. feb 2022

mam 46 rokov a kludne by som si ich obliekla i teraz ,aj so spominanymi kanadami alebo cizmami...kamkolvek na party ku kamosom...do klubu...a pokojne by som v nich pobehovala aj doma,ja som presne taky typ 😂 ..ale slovenky svojou prudernostou sokuju znovu a znovu....horsie je,ked sa to sklbi s vysmechom a prizemnostou....tieto saty su uplne obycajne a koho poburuju,tak ma moj hlboky sucit,ze ma taky nudny a maly zivot.../velmi podobne som mala na svojej stuzkovej 😂-asi pred 100 rokmi/...

evaachesa
21. feb 2022

Na stužkovú? 🙄Zelená stužka aspoň vynikne 😌

autor
21. feb 2022

@yasmeena no ved to, oblecme si radsej vsetky kozene suknicky a sexi topy, nech nevytrcame z davu🤷‍♀️

nikolka1986
21. feb 2022

Do Poľska, keď idem tankovať benzín.

marth16
21. feb 2022

@yasmeena teraz som si spomenula , že vlastne aj ja som mala na stužkovej niečo veľmi podobné a ku tomu červené pančušky 😁

miadi
22. feb 2022

Osobne nikde Lebo sa mi nepacia. Ale ty si ich Daj kde len chces. Videla som v podobnych pred 10r chlapa s bradkou a brutus dlhymi neonovymi umelymi nechtami v Tesco Express v Londyne. Za pokladnou v robote ich mal a ani pes po nom nestekol . Kazdemu to bolo jedno len mne sa zaril do pamate. 🤣nos co chces kde chces a nepytaj sa druhych ci sa to hodi alebo ci sa to paci aj im.

autor
22. feb 2022

@miadi nepytala som sa ci sa niekomu pacia ani ci sa hodia. Nosim to co chcem. Otazka bola kam by ste si obliekli tieto saty. Dostala som odpovede, od zien, ktorym sa tento typ siat paci, za ktore dakujem. Niektore sa vyventilovali na tejto diskusii, snad im to pomohlo v dalsom zivote.

autor
22. feb 2022

@marth16 nemas fotku?

nikolka1986
22. feb 2022

Každému je jedno kde si ich oblečieš. Možno ťa pochopia viac baby v tvojom veku, i keď nepoznám veľa mladých dievčat s takýmto štýlom. Materiál vyzerá byť lacný, takže ja osobne si myslím, že ti príde taká " handerka ". Ale nevynosíš ich určite. Každý z nás má v šatníku "úlet z mladosti" ktorý tam sedí 10-20 rokov :D

patus_2
22. feb 2022

Ak je to tvoj štýl, tak hocikde. Keď vyjdeš von a uvidím slečny v mini mini suknickach, čo ledva zakrývajú čo treba, k tomu top s výstrihom po pupok, tak oproti tomu sú tieto šaty perfektne a aj slušne 🙂

marth16
22. feb 2022

Skúsim pohľadať, ak nájdem pošlem foto do správy

autor
22. feb 2022

@patus_2 no mne stacia natiahnute leginy na maximum do prasknutia, kde vsetci naokolo vidia ake ma dotycna nohavicky. Toto je asi ten vycibreny vkus, ktory tu niekto spominal.

veronikalubko
22. feb 2022

Mne sa páčia, mam také podobne červeno čierne gothic stýl🤗 s mužom na večeru, zatancovať si, na bežné využitie pri nom mi veľmi padli vhod a vyberal ich on 😍🤭takže za mňa sú faaakt krásne, ♥️

gleep1
22. feb 2022

Ja by som si ich neobliekla.
Ale keby som ich videla hocikde v meste na dobre doladenej- topánky, makeup- dievčine, tak by som sa vôbec nezhrozila. Povedala by som si že ma svoj štýl. Nič proti osobitému štýlu.