Kam chodíte cvičiť s deťmi s DMO?

27. nov 2019

Mamicky tie ktore mate deticky s DMO ku komu chodite na cvicenia? My sme isty cas chodili do Adeli ale je to tam neskutocne drahe a premyslame nad centrum Svetielko v Trencine. Bol tam uz niekto? Ake cvicenia a kolko prebiehaju a aky su tam fyzioterapeuti? Nikde som moc toho nenasla ale skusenosti tam rodicia maju. Moc by nam to pomohlo

ouwecka
27. nov 2019

Neviem odkial ate ale su aj tam ale necvicia 3ja e jeden,potom je ab v ba,pisiviliras,renona,r2,natalia, v ke je centrum zabudla som nazov 😁

ouwecka
27. nov 2019

Posibilitas,smankote to co pisem

autor
27. nov 2019

@ouwecka prepacte nerozumela som Vam.

lenull103
27. nov 2019

My už skoro rok cvičíme vo Svetielku,ale v Prešove..a vidíme obrovské pokroky..maly pred rokom ledva začal stvornozkovat a teraz sa púšťa sám do chodenia,za jednu ruku v pohode..veľmi odporúčam,je to skvele centrum..kamoska chodí do Trenčína a chváli si to tam..neviem či ste aj na FB,ale tam je skupina Detičky inak obdarené a tam nájdeme veľa postrehov,ktoré centra sú dobre

autor
30. nov 2019

@lenull103 no chcela som ist do TN ale kamaratka mi to neodporucala vraj v Trencine nebola spokojna a na skupinke viac mamiciek pisalo,ze neboli spokojny

ouwecka
30. nov 2019

Neviem v akej skupine,zaujimalo by ma to,ale maju tam dost ľudí stale tak asi nie su vsetci nespokojní... Maju 3fyzio a cvičia s deťmi cely den+ robia biofeedback všetko v ramci možnosti priestoru keďže maju mensi takze ked funguju tak asi to tam take naa prd nebude

lenull103
30. nov 2019

Ja som počula porovnanie TN a PO svetielko a každý povie,že prešovské je lepšie..my mame chvalabohu prešovské asi 70 km,tak chodíme tam..inak môžte ísť cvičiť aj do Prešova..Prešovské svetielko má tuším 2 byty,za nejaký poplatok..buď ste tam sami alebo ešte nejaká mamka s dieťaťom...byty sú pekne,nové..a sú hneď oproti centru,s kočiarom v pohode každé ráno môžte ísť..my sme spokojní,Svetielko nás postavilo na nohy

ouwecka
30. nov 2019

@lenull103 presne tak,ale je tam majitelka pokial viem a aj v ba je viac možností otvaraju to uz ako dss kdezto v tn nie sú take možnosti takze oni su v tn radi ze to funguje ako funguje

autor
30. nov 2019

@ouwecka no kamaratka mi hovorila,ze niektore mamicky sa stazovali,ze sa tam necvici tak jak ma tak neviem a vyhodit peniaze za cvicenie ktore by nebolo mi pride dost hlupe

ouwecka
30. nov 2019

Neviem kde si to citala pocujem to 1 x,kludne mi napis precitam si 🙂

zuz_ina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz