Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kam investovať 30 tisíc eur?

dogutty
1. jan 2016

Nasetril som 30 tacov. Vraciam Sa Na Slovensko. Poradte, kde investovat....Zn. vychod PO.

anatalia77
1. jan 2016

@dogutty Investuj do manželky,nech sama nešuchoce pod perinou. Pár erotických hračiek...

dominika6
Moderátor
1. jan 2016

@dogutty
Zopar zlatokopiek sa najde to je investicia..😀

margarita
1. jan 2016

zn. : nepotrebujem poradit, ale chcel som sa pochvalit 😉

alaguema
1. jan 2016

@dogutty 😀 😀 😀

bonaqa2013
1. jan 2016

finančná hitparáda.sk A nechváľ sa, lebo sa prihlási zopár už mamičiek.... 😀 😀 😀

stepanka274
1. jan 2016

@dogutty kup pozemok na stavbu rd bud v meste alebo blizko akehokolvek vacsieho mesta na svk kde su prac.prilezitosti.

anatalia77
1. jan 2016

@bonaqa2013 Však je ženatý

anatalia77
1. jan 2016

A celkovo je to zvláštne manželstvo: žena sa sama uspokojuje a on sám investuje.
Akurát sa jeho žena vie rozhodnúť a on iba čumí. Tak si nechá potadiť-a čumieť bude ona.

dogutty
autor
2. jan 2016

Diskont ...

anatalia77
2. jan 2016

@dogutty čo diskont??

jeennyv
3. jan 2016

@dogutty ak ich nechces investovat do nejakeho byvania, ci auta a podobnych drahsich zalezitosti, tak by som ich urcite dala na nejaku ucet s vyhodnymi podmienkami a nech peniaze pracuju naberaju uroky atd..s podnikatelskymi zamermi v oblasti po no neviem..biznis moze a nemusi vyjst v dnesnej dobe a skoda potom penazi....

szaylent
3. jan 2016

Viem Ti poradiť 5.5%-ný garntovaný výnos, posledné roky to robí 6+. Nič lepšie konzervatívne nepoznám a moji známy aj klienti sú s tým spokojný. Na financnahitparada.sk nájdeš skôr podielové fondy, ktoré majú vysoké výkyvy a pred krízou by som určite neinvestoval 30.000 do akciových fondov, ale ani do dlhopisových. V prípade záujmu napíš - som risk analytik + aj poradím ak treba.

qidko
3. jan 2016

Ahoj investuj do niecoho alebo niekoho kto to potrebuje a koho potesis som od PO a ver ze aj zlatokopky si chcu prilepsit

zita19
3. jan 2016

Investuj do mna. Ja uz budem vediet co s 30 litrami spravit. 😉

ivocvonativ
3. jan 2016

axa tuším ma garantovaný 6 percentný urok na dividendy ktore ti budu vyplacat každý rok, ale mmože to byt aj vyssie, ja som mala minuly rok na dochodkovom 20 percent, potrebujes ale asi financneho poradcu

oli18
3. jan 2016

Potrebuješ zdravý gazdovský rozum, nie finančného poradcu. Nikde nemáš garantovaný vklad, kde sú vyššie výnosy, tam je vždy nejaký zadrhel. Na terminovanom vklade síce z roka na rok klesajú úroky, ale je to lepšie, ako nič a je istota, že neprídeš o časť vkladu. Po vlastných zlých skúsenostiach už len podľa židovského hesla, nech kvapká, ale stále 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli