• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

7. februára 2012 
lanand este neviem ,manzel si trosku zdriemne a asi na taku riadne dlhu prachadzku aby sme sa nenudili doma,sa mi nechce stale len upratovat
2. aug 2008 o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to aj mi určite niekde vypadneme asi k známym prišli z dovolenky a už volali že mame príst na opekačku :slight_smile:
2. aug 2008 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, ste tu?
2. aug 2008 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tu som sama doma chlapi odišli a ja ešte zapratujem ale teraz som si spravila kavičku tak som nakukla
2. aug 2008 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty sa máš, ja mám ešte robotu ale to popri koni stíham :sunglasses:
2. aug 2008 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja som práve na chvíľu prišla, ahojte :slight_smile:
2. aug 2008 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vitaj mima :slight_smile:
2. aug 2008 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja iba tak na lahko upratujem lebo u nas je dnes akesi sveto a sa nema nič robit už ma včera babky pod bytoukou varovali tak nič velké nepratam aby ma potom nepoohovarali :grinning:
2. aug 2008 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj mima :slight_smile:
2. aug 2008 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja upratujem a ani neviem, že je nejaký sviatok.
2. aug 2008 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to u nas moj muž je pravoslavny a oni maju a tu su u nas všetky babky v bytovke a ešte tu byva aj svokrova sestra tak to ona ma upozornila :wink: a oni vkuse sedia na lavičke pod bytovkou a ja byvam na prizemi tak dnes odychujem aby bol klud :wink:
2. aug 2008 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak to som si vydýchla :wink:
mirip, takže aj ty niečo porábaš a chodíš mrknúť ako ja? Už som stihla zavesiť prádlo na balkón
2. aug 2008 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja ho zberám už suché lebo sa blíži dážď :sunglasses:
2. aug 2008 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som si akurat doniesla slivkový kolač tak sa napchávam :slight_smile: a ešte mi treba sterelizovat slivkovu nutele som včera spravila a stala 24hod v chladničke a až potom sa ma sterelizovat tak som zvedavá aká bude som našla v knihe recepty zo života svokra mi poslala slivky tak som skušala :slight_smile:
2. aug 2008 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
slivkový? Keby tak ešte aj s posýpkou navrchu...
2. aug 2008 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
taky s posypkou mam tak ti jeden posielam :slight_smile:
2. aug 2008 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Diky :grinning:
Ja som sa práve rozhodla, že toto je posledná upratovacia sobota. Porobím si všetko cez týždeň a cez víkend budeme vegetiť. A tv. drobec čo robí?
2. aug 2008 o 15:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
išli s mužom k známim lebo prišli z dovolenky a už volali aby sme prišli ja som ostala doma ale už o pol hodinku pridu aj pomna
2. aug 2008 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja idem čavte :slight_smile: :slight_smile:
2. aug 2008 o 16:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme dosli z vonku,boli by sme aj dlhsie,ale zacalo sa kazit pocasie :fearful: a este mam neuveritelne krce v bruchu akoby som mala dostat mrchu ale tu som mala minuly tyzden tak neviem z coho ledva stojim :grinning: (sedim)
2. aug 2008 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj cukruska nova temicka? :slight_smile: tak super sem-tam nakuknem ak mozem :grinning:
2. aug 2008 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, pekna tema, rada by som aj ja k vam nakukavala :slight_smile: citavam vas aj v inych temach, tak o niektorych, co to viem... :slight_smile:
2. aug 2008 o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no cukrus teraz som si precila tvoj predslov :wink: a uplne suhlasim... takze asi presedlam sem :grinning: :grinning:

inak pozdravujem všetky snažilky a dufam že najdeme spoločnu reč.........
2. aug 2008 o 16:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja v to dufam....a ze budeme ako hovori tema..kamaratky :slight_smile: na zle aj dobre dni :slight_smile:
2. aug 2008 o 16:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj sorciera ak sa dobre pamätam tak aj ty učka??? :fearful: či nie? :slight_smile:
2. aug 2008 o 17:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky...ako sa dnes mate? my sme boli na vyletiku v Nitre, dali sme si fajny obedik a zajtra mi svokra pecie narodeninovu tortu tak sa uz neviem dockat, mnam...tu je teplo na nevydrzanie
2. aug 2008 o 17:15  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej, kvetka, som :slight_smile: aj ty :slight_smile: ako uzivas prazdniny?....este 3 tyzdne :grinning:
ahoj evit :slight_smile:
2. aug 2008 o 17:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evitka aj u nas je riadne horuco,aspon si si dnes oddychla,vsetko najlepsie k narodeninam :wink:
2. aug 2008 o 17:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ako citam dve ucitelky,no nesmiem robit chyby :grinning:
2. aug 2008 o 17:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evka dakujem za gratulaciu...velmi som si neoddychla, som znicena jak kon z toho chodenia v tom teple, ale teraz uz oddychujem, sa tu akurat zamracilo a troska fuka
2. aug 2008 o 17:47  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok