Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

eva7780
2. aug 2008

lanand este neviem ,manzel si trosku zdriemne a asi na taku riadne dlhu prachadzku aby sme sa nenudili doma,sa mi nechce stale len upratovat

lenand
2. aug 2008

tak to aj mi určite niekde vypadneme asi k známym prišli z dovolenky a už volali že mame príst na opekačku 🙂

mirip
2. aug 2008

Ahojte dievčatá, ste tu?

lenand
2. aug 2008

ja som tu som sama doma chlapi odišli a ja ešte zapratujem ale teraz som si spravila kavičku tak som nakukla

mirip
2. aug 2008

ty sa máš, ja mám ešte robotu ale to popri koni stíham 😎

mima263
2. aug 2008

Aj ja som práve na chvíľu prišla, ahojte 🙂

mirip
2. aug 2008

vitaj mima 🙂

lenand
2. aug 2008

ja iba tak na lahko upratujem lebo u nas je dnes akesi sveto a sa nema nič robit už ma včera babky pod bytoukou varovali tak nič velké nepratam aby ma potom nepoohovarali 😀

lenand
2. aug 2008

ahoj mima 🙂

mima263
2. aug 2008

Aj ja upratujem a ani neviem, že je nejaký sviatok.

lenand
2. aug 2008

to u nas moj muž je pravoslavny a oni maju a tu su u nas všetky babky v bytovke a ešte tu byva aj svokrova sestra tak to ona ma upozornila 😉 a oni vkuse sedia na lavičke pod bytovkou a ja byvam na prizemi tak dnes odychujem aby bol klud 😉

mima263
2. aug 2008

Tak to som si vydýchla 😉
mirip, takže aj ty niečo porábaš a chodíš mrknúť ako ja? Už som stihla zavesiť prádlo na balkón

mirip
2. aug 2008

ja ho zberám už suché lebo sa blíži dážď 😎

lenand
2. aug 2008

ja som si akurat doniesla slivkový kolač tak sa napchávam 🙂 a ešte mi treba sterelizovat slivkovu nutele som včera spravila a stala 24hod v chladničke a až potom sa ma sterelizovat tak som zvedavá aká bude som našla v knihe recepty zo života svokra mi poslala slivky tak som skušala 🙂

mima263
2. aug 2008

slivkový? Keby tak ešte aj s posýpkou navrchu...

lenand
2. aug 2008

taky s posypkou mam tak ti jeden posielam 🙂

mima263
2. aug 2008

Diky 😀
Ja som sa práve rozhodla, že toto je posledná upratovacia sobota. Porobím si všetko cez týždeň a cez víkend budeme vegetiť. A tv. drobec čo robí?

lenand
2. aug 2008

išli s mužom k známim lebo prišli z dovolenky a už volali aby sme prišli ja som ostala doma ale už o pol hodinku pridu aj pomna

lenand
2. aug 2008

tak ja idem čavte 🙂 🙂

eva7780
2. aug 2008

my sme dosli z vonku,boli by sme aj dlhsie,ale zacalo sa kazit pocasie 😨 a este mam neuveritelne krce v bruchu akoby som mala dostat mrchu ale tu som mala minuly tyzden tak neviem z coho ledva stojim 😀 (sedim)

kvetka25
2. aug 2008

ahoj cukruska nova temicka? 🙂 tak super sem-tam nakuknem ak mozem 😀

sorciera24
2. aug 2008

ahojte, pekna tema, rada by som aj ja k vam nakukavala 🙂 citavam vas aj v inych temach, tak o niektorych, co to viem... 🙂

kvetka25
2. aug 2008

no cukrus teraz som si precila tvoj predslov 😉 a uplne suhlasim... takze asi presedlam sem 😀 😀

inak pozdravujem všetky snažilky a dufam že najdeme spoločnu reč.........

sorciera24
2. aug 2008

aj ja v to dufam....a ze budeme ako hovori tema..kamaratky 🙂 na zle aj dobre dni 🙂

kvetka25
2. aug 2008

ahoj sorciera ak sa dobre pamätam tak aj ty učka??? 😨 či nie? 🙂

evitkamalicka
2. aug 2008

ahojte kocky...ako sa dnes mate? my sme boli na vyletiku v Nitre, dali sme si fajny obedik a zajtra mi svokra pecie narodeninovu tortu tak sa uz neviem dockat, mnam...tu je teplo na nevydrzanie

sorciera24
2. aug 2008

hej, kvetka, som 🙂 aj ty 🙂 ako uzivas prazdniny?....este 3 tyzdne 😀
ahoj evit 🙂

eva7780
2. aug 2008

evitka aj u nas je riadne horuco,aspon si si dnes oddychla,vsetko najlepsie k narodeninam 😉

eva7780
2. aug 2008

ako citam dve ucitelky,no nesmiem robit chyby 😀

evitkamalicka
2. aug 2008

evka dakujem za gratulaciu...velmi som si neoddychla, som znicena jak kon z toho chodenia v tom teple, ale teraz uz oddychujem, sa tu akurat zamracilo a troska fuka