• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

7. februára 2012 
lopezka... ja som myslela, ze sa na teba nalepi, ked budes pri malych detickach :wink:
15. aug 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aanda, mne to fakt ide pomalšie a niekedy pošlem príspevok a objavia sa mi nové 2,3 minúty staré, tak neviem.
15. aug 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima, no ja som vedela, ze to nepojde ako po masle :grinning: v mojom veku, ale skor to bohuzial nebolo mozne ... a ked som si povedala, ze teraz je ten spravny cas........nejak sa nedari......dufam, ze len zatial......na buduci tyzden mam od jedneho odbornika vypocitany vrchol plodnosti, tak som zvedava :grinning:

aanda, ja viem ako si to myslela, ale keby to tak bolo, uz davno mam aj 3 deti :grinning: bohuzial nieco taketo nie je ako virus :angry:
15. aug 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima, v pohodke... ale je pravda, ze nieco ovocne by bodlo v tomto pocasi... ale kupila som ovocnu zmrzlinu, tak to by mohlo byt fajn...
15. aug 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka... nie je to virus, ale ja ked som s malinkymi detickami, tak mam dobru naladu... :grinning: a tu teda potrebujem rozhodne stale, lebo s nou ide vsetko lahsie :wink:
15. aug 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aanda tak to som zistila tiez......tento tyzden som mala dovolenku a polovicu som travila u jednej segry s detickami a teraz som u druhej, co ma male 5-mesacne babo ..........na robotu, ci nejake problemy som si ani len nespomenula a hlavu mam krasne prevetranu :grinning:
15. aug 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka ..... ani u mňa to nebolo doteraz možné. Máš pravdu veď sme ani nemohli čakať, že otehotnieme na prvý šup, aj keď sa aj také veci stávajú. Teraz si treba pomôcť a skúsiť všetko, ja zatiaľ len prírodné veci a po roku aj iné.......a vlastne všetko čo sa dá a bude nevyhnutné

aanda.....mňa ešte s tou tvojou oslavou napadlo nejaké slané pečivo z lístkového cesta.
15. aug 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka.. no ved presne... ja ked som s mojou malou neterkou, tak tiez na nic nemyslim...
ma 1,5r.. ked som bola tehu(v 11tt som bola na cisteni), tak mala sa po mne isla strevat a ja som jej povedala, ze ju nemozem zobrat na ruky, lebo mam v brusku babo... ona asi za 5min prisla ku mne, dala ruku na brusku a povedala babo... to bolo nieco, taky drobec a ako to pochopila...
15. aug 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby sme na strane 105, tak to je dosť dobrý výkon
15. aug 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima, neviem ci ti nieco hovori firma Gnostik .....uz tu o tom v inych temach baby pisali........tak ja to idem skusit ....uz mam vypocty u seba a buduci tyzden s drahym skusime :dizzy_face:
15. aug 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima... slane z listoveho,,,, hmmm... dobry tip...

no, veru 105... dobre....
15. aug 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aanda yeziiiiiiiiiis, take male by som vybozkavala :grinning: .....jedna moja segra ma 4,5 rocneho chlapca a 15-mesacnu dceru......u tej som bola 4 dni.......ta mala je take "tulitko" :grinning: ....pyta sa na ruky, zoberiem si ju a ona si mi lahne na pleco a prituli sa...........no za toto by som vymenila aj vyhru v Loto :grinning: fakt uzasny pocit
15. aug 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka, veru, to je asi to caro.... mala ma vlastne teraz uz 22 mesiacov... prednedavnom sme spolu varovali... ona rada tancuje, tak sme si pustili hudbu a natrasali sme sa :grinning: a vtom ona z nicoho nic pribehla ku mne a objala ma okolo noh... velmi ju lubim a aj on mna... ked ma vidi, hned bezi ku mne a stale len uteka za mnou...
15. aug 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aanda, presne viem o com hovoris.......ja ich tiez hrozne lubim ......uz druhu dovolenku v tomto roku som venovala deckam :grinning: ...........s drahym som bola v juni na 2 tyzdne pri mori a teraz uz len s deturencami sestier dovolenkujem :sunglasses:
15. aug 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka... parada... a kde ste boli pri mori???
15. aug 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aanda.......v bulharsku :grinning: uz som tam bola asi 6-ty krat.......s drahym 2. krat .......kamosky a segry mi hovorili, ze na dovolenke sa zvyknu splodit deturence........ze iny svet, ine problemy.........a prt :confounded: .....nic sa nestalo :grinning: ale na dovce bolo super ...........vy ste boli niekde?
15. aug 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka... my sme boli v Tatrach tento rok. v stredu sme prisli a ja mam dovcu este do 20-teho, tj 21.idem zasa makat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. aug 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aanda, super aj tatry maju svoje caro :grinning: my sme neboli pri mori 6 rokov, tak som to uz potrebovala :grinning: ak sa smiem spytat, co robis ked robis? :grinning: staci len orientacne,...obor :wink:

mima, a co ty a letna dovolenka ? :sunglasses:
15. aug 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka... ja robim v jednej zahranicnej firme, v uctarni, mam taku roznorodu pracu, robim DPH, mam na starosti zakaznikov zo 4 krajin, a este kopu dalsich veci... a co ty??? comu sa venujes???
15. aug 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima... padol ti net???
15. aug 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aanda :grinning: no ja nieco podobne. :sunglasses: ..........tiez v uctarni v zahranicnej firme, ale ja robim skor take neuctovne veci.....ale take, co patria na financne :grinning: snad som sa vyjadrila jasne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. aug 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka... hmm... ani ja "neuctujem" v pravom zmysle slova.... t.j. neuctujem dosle, vysle faktury a tak... v akom programe robite??? my mame SAP
15. aug 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aanda ..........my robime v SUN......ale so slnkom ma ten program spolocny len nazov :grinning: :rolling_eyes: keby si vedela, ked sme nan prechadzali, kolko sme ponadavali...........teraz sme si uz trochu zvykli, ale nie je to to prave ruzove :confounded:
15. aug 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka... ja ked som nastupila, tak akurat bol SAP zavedeny, ale neboli dotiahnute niektore veci. napriklad modul majetku vobec nefungoval, a tak som musela makat ako fretka, lebo mi to hodili na plecia... to bol des... my uctujeme aj podla slovenskych, aj podla medzinarodnych uctovnych standardov a prave pri majetku je to dost komplikovane...
15. aug 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aanda, tak nezavidim, nam uz tie krusne casy s prechodom na iny program skoncili davnejsie ............aj ked s prechodom na euro bude na financnom tiez sranda, ze ? :grinning:

ak sa neurazis, idem si lahnut k mojej malej neterke a trosku si ju uzit, aj ked davno spinka :slight_smile:

tak dobru noc a snad sa tu niekedy este stretneme, papaa :dizzy_face:
15. aug 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka, tak si to este uzi... niekedy nabuduce..

dobru noc vsetkym... pre dnesok koncim aj ja...
15. aug 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aanda...ja som si ten záväzok dala tiež, takže mi to v októbri jednoducho vyjde a hotovo :wink: :slight_smile:
15. aug 2008 o 22:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky dnes rano som si robila test jak som slubila a asi tam vidim nejaku slabulinku //, :sweat_smile:, v pondelok skočim ku dokimu a budem na istom
16. aug 2008 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tu nikto nieje tak potom ešte kuknem
16. aug 2008 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
atima ahojky :slight_smile:
to by bolo supeeeeeeeeeeeer dalsia tehulienka na obzore :dizzy_face:
16. aug 2008 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok